Arama sonuçlarınız

1. lunkeit

SkyWars Spawn | >> Majoras <<

Çok güzel yapmışsın cidden bu haritada oynayasım geldi.
  2. lunkeit

Yeni Yıl Ağacı

yanlara doğru büyütürüm
  3. lunkeit

SpriteCraft FULL Versiyon [Anlatım+Link]

Saol İşime Yaradı.
  4. lunkeit

Yeni Yıl Ağacı

senin kararın
  5. lunkeit

Yeni Yıl Ağacı

Oraya Yıldız Yapmaya Çalıştım Olmadı Bende Yukarı Doğru Sivrileşen Bir şey Yaptım :D
  6. lunkeit

Yeni Yıl Ağacı

Herkese Merhabalar Bu Gün Sizlere Yeni Yıl Ağacı yaptım Umarım Beğenirsiniz ! Beğendiyseniz [Beğen] Tuşuna Basmanız Yeterli.
  7. lunkeit

#Soma

8. lunkeit

Bilgilendirme Forum Rütbeleri

elmas madencisiyim be :D
  9. lunkeit

{-|fmfcraft.batihost.com|-} Savaşmaya Hazırmısın ? - XP bank - Para bank - Vardır Kolay Server !

Server Sıfırlanıyor Galiba Daha temiz bir sunu için bende pek bilmiyorum
  10. lunkeit

{-|fmfcraft.batihost.com|-} Savaşmaya Hazırmısın ? - XP bank - Para bank - Vardır Kolay Server !

Serverimizde Doyasıya Mücadele Edicekler Gelsin Ve Çok Eğleneceklerdir.Sunucumuzda Sıkılmıcağınızdan Emin Olabilirsiniz. Serverimize Başladıktan Sonra Bırakmayacağınızdan Eminim. Emeğinizin Boşa Gitmemesi İçin Kimseye İtem,Para Yardımı Ve Öncelik Yoktur. Size Çoğu Kişinin Yapamadığı Şeyleri Vaad...
  11. lunkeit

Server'a Builder Alımı !!

face den ekle atiyim Can Gökçe resim: agacın üzerinde can gökçe yazıyor
  12. lunkeit

PoroCraft Yetkili Alımları Başlamıştır.

Ad*: Soyad: Yaş*[+14]: 16 Wg Bilgisi*:tüm komutlar We Bilgisi*:tüm komutlar Redstone Bilgisi[Bu Bilgi Çok Önemli Değil]:normalin bi üstü :D Komut Bloğu Bilgisi*:%90 Günlük Giriş Bilgileri*[Kaç Saat Giriyosun?] sabah 7 de kalkıyorum akşam 12-1 arası kapatıyorum yani bütün gün diyebiliriz...
  13. lunkeit

Server'a Builder Alımı !!

Ad:Can Soyad:Gökçe Nick:lunkeit123 Yas:16 Skype(Şart) :xcanx16
  14. lunkeit

Admin aranıyor Nitrado Güvencesiyle

skype : xcanx16 tüm komutları biliyorum 38 ker admin oldum deniyebilirsin ilgiliyim afk olmam anca 1 dk filan serveri güzelleştirmek için elimden geleni yaparım daha önce 4 sw aldım 2 sw kurudm 1 de hub sw aldım yani bayaaa deneyimliyim 7/20 onlineyim oyuncularla rehber gibi ilgilenirim ...
  15. lunkeit

CryStal Craft Builder Arıyor +15 Yaş ...

İsim: Can Gökçe Yaş:16 Bilgi: komutların %95 ini biliyorum 38 kere admin oldum güzel bir mimarım da ilgiliyim 7/20 onlineyim daha önce 4 sw aldım 2 sw kurdum 1 tane de hub sw kurdum sabah 7 de filan açıyom pc yi akşam 12 -1 filan kapatıyom Skype: xcanx16
  16. lunkeit

İçeri Gir Çok Lazım Server İçin

netten bak
  17. lunkeit

MODERN Mİ MODERN BİR EV BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUM

git kendini çöpe at olmamış ev
  18. lunkeit

İçeri Gir Çok Lazım Server İçin

Komut bloğu ile yapabilirsin anlatırdım ama karışık biraz
  19. lunkeit

Disturbed Gaming 2. serverine 2 adet builder arıyor skypeli !!1

mesela staronline de oldum esk iden tr nin en büyük serveriydi kurucus kemal ünlü skypesini verebilirim
  20. lunkeit

Disturbed Gaming 2. serverine 2 adet builder arıyor skypeli !!1

adım can gökçe skype xcanx16 yaşım 16 mc yi beta dan beri oynuyorum tüm komutlari biliyorum şimdi hub server kuruyoum 4 kere sw aldım nitrado axitr ve sonunycu 2x tane 2 kere sw kurdum günde en az 10 saat açıkım 7/20 onlineyim ;) 38 kere mimar oldum 21 kere admin beni alırsan mutlu olurum
  21. lunkeit

Kurulan Servere Ekip Arkadaşaları Arıyoruz

AD :can gökçe deneyimler: 38 kere mimar oldum 28 kere admin hatta şu an hbu server kuruyorum 4 server aldım 2 server kurdum 1 tanesi sky ve gh di tüm komutlari biliyorum mc yi beta sürümünden beri oynuyorum günde 10 yada 15 saaat onlineyim skype: xcanx16 skypeye ekle sana yapıtlarımın...
  22. lunkeit

LordCraft 1Mod,1Builder,2Rehber Araniyor !

İsim:Can Gökçe Yaş: 16 Ne Olmak İstedigin: Admin Tecrubelimisin: hub server kurdum 4 kere server aldım ve tüm komutlari biliyorum hatta kendime ait plugin paketi bile var 550 tane plugin var benim editimle Kaç Kere Oldun:21 yada 22 bilmiyom öyle bişiydi
  23. lunkeit

Yeni Açılacak Servere Admin,Mimar,Rehber Aranıyor

Admin Formu : İsim Soyisim :Can Gökçe Yaş : 16 Online Kalabilme Süresi: 10 saat - 15 saat arası değişiyor Deneyimleri : hub server kurdum 4 kere server aldım tüm komutlari biliyorum kendime ait 550 tane pluginim var hepsini kendime göre editledim Skype : xcanx16