Arama sonuçlarınız

1. TomalarGeliyorlar

Beyler boss bir oyuncuyu öldürdügünde item düşmeme kodu nedir bilen içeriye yorum

Dostum anladım seni senin istediğin serverinde canavarlara ölen oyuncuların eşyalarının gitmemesi? mobları ayarlamak içinde tye bas /give spawner 1 yazıver sana spawner vericek onu koy yere eger svn varsa spawnere bakarak /spawner mobadi yaz olmassa söyle bana
  2. TomalarGeliyorlar

BowGroup | Destek Sitemiz | Her Türlü Yardım | Her Oyunda Tek Klan Projesi

Merhaba dostlar, sizi çok çabuk karar verdiğim bir gruba davet etmek istiyorum. Her oyunda oyunların uzmanlarına göre klanlar açmayı düşünüyorum. Minecraft'ta bunardan birisidir. Böyle bir şey yapmamın amacı ise bildiğim herşeyi sizlere öğretmektir. Her türlü alımımız vardır. Bu klan yeni...
  3. TomalarGeliyorlar

TheLegendSurvival.Nitrado.Net 7/24 Adaletin Adresi Vip Çekilişi

TheLegendSurvival.Nitrado.Net Adaletin Temsili Adresi. Özel bir event ve SADECE BUGÜNE ÖZEL VİP ÇEKİLİŞİ Merhaba arkadaşlar, serverimiz klasik Factions'dur. Bu yüzden istediğinizi yapabilirsiniz. Hammadde bulunmakta fakat kazı fiyatları düşük durumda. Tamamen ilgili Yöneticiler Tamamen dürüst...
  4. TomalarGeliyorlar

NEI Sorunu YARDIM!

Oda olabilir :D
  5. TomalarGeliyorlar

Google Play'deki O Uygulama...

3 kere Andorid sistem kullandım. Üçü'de çöktü şuanda İphone 5 kullanıyorum ve telefonumu 3 kere çaldırdım fakat 3ündede buldurdum. Cloud telefonumu kilitledi ve Apple uydularından telefonum bulundu süper birşeydi :D.
  6. TomalarGeliyorlar

NEI Sorunu YARDIM!

Senin modunda bir hata bulunmakta sanırım. Tam olarak CodeChickenOre ve NotEnoughtİtems yüklümü ?
  7. TomalarGeliyorlar

Minecraft Pocket Edition

minecraftpocket-servers.com/‎ buradan bak dostum fakat ayar yapman gerekiyor ama youtebeya girmen lazım onun içinde .
  8. TomalarGeliyorlar

Youtube kanalımıza bir kişi daha gerekiyor (Oyuncu Baykuş)

Eğer sponsor istiyorsan adını adam gibi duyurman lazım. Mesela Burak Oyunda kanalını ilk açtığı zaman 27,28 bölüm kadar minecraft videosu çekti. Ve çektiği videoları 1 haftadan 1 haftaya yayınlıyordu. Hiç reklam yapmadı ama şuanda 400.000 Abone'si var.
  9. TomalarGeliyorlar

Minecraft Pocket Edition

Sanırım evet ama sadece pocket edition için kurulan serverlara girebilirsin.
  10. TomalarGeliyorlar

lütfen içeri çok lazım

iyi anlatım :)
  11. TomalarGeliyorlar

lütfen içeri çok lazım

Aynen dediği gibi yap olcak ama ben daha önce söyledim bunu zaten :)
  12. TomalarGeliyorlar

lütfen içeri çok lazım

Group Menager ile ayar yapman gerekiyor.
  13. TomalarGeliyorlar

23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun

Mutlu Günler İyi Bayramlar YAŞASIN ATATÜRK YAŞASIN TÜRKİYE
  14. TomalarGeliyorlar

Türkü yazdım :D

Türkü yazdım :D
  15. TomalarGeliyorlar

Hascraft [Faction,PVP] mc.hascraft.com [1.7.x]

iyi sv başarılar
  16. TomalarGeliyorlar

BANA BU TEXTURE PACKİ BULABİLECEK

Soartex Fanver ? şahsen benim çok hoşuma gidiyor
  17. TomalarGeliyorlar

Abi Toma Geliyor Ya :D

Abi Toma Geliyor Ya :D
  18. TomalarGeliyorlar

|| [ Episode Craft ] || Faction Server >>mc.episodecraft.com<< + 16 GB Ram + Reklamci Alimlari

Merhaba Arkadaşlar, Bugün Sizlere 16 GB Ram'e Sahip Olan Muthis Svmizi Tanıtacagim. Server Tam Olarak 13.000 Kişidir. Adam Akıllı Yetkilileri Vardir. Tüm Warp'lar Tamdır. Önemli Olan Warplar Zamanla Eklenecektir ! Daha Önce Görülmedik Warplari Ve Çok Çeşitli Pluginleri Vardir. (My Horse)...