Arama sonuçlarınız

1. xyzhide

Sunucudakilerin IP'lerini Öğrenmek ?

Bir sunucudayken sunucudaki kişilerin ip sini nasıl öğrencem ? Ama hangi kişinin ip si olduğu önemli yardım pls
  2. xyzhide

Gapple Yerken Crash Veriyor !

Beyler bayanlar golden apple yerken oyun crash veriyor. Bıktım artık PvP lere gapple ım olsa bile gapple yemeden başlamak zorunda kalıyorum lütfen yardım edin :sinirli::olgun::pala:
  3. xyzhide

Minecraft'da Yüksek FPS Almak İçin Hangi Parça ?

Gençler Minecraft'da yüksek ayarda yüksek FPS almak için bilgisayarın hangi parçasını değiştirmek gerekir ? Hızlı ve güvenilir cevaplar bekliyorum iyi forumlar :) :yıkıl:
  4. xyzhide

MrGroup PvP !

46.20.1.139:1247 Minecraft PvP serverimiz Açıldı İlkbaş Yapımda Olan Server Suan 6 Kişilik Ve premium değil . Gönlünce oyna +Yakında Factionda var !! +Yakında sunucu Hub sunucu olacak!
  5. xyzhide

Güzel Seed PLS

Arkadaşlar şöyle Creative de eğlenceli zaman geçirmek için seed biliyor musunuz ? Yardım eden herkese tşk :) NOT: Konuyu seedlere açmadım çünkü seed istiyorum seed vermiyorum :)
  6. xyzhide

Arkadaşlar Modlu Türk Sunucusu var mı ?

Pixelmon hariç modlu türk sunucusu var mı ? bilgisayar 3GB Ram 2.53 GHz lütfen bilgisayarın kaldırabileceği modların olduğu bir sunucu olsun
  7. xyzhide

Minecraft Pre alcam ama bir sorun var

Premium alacağım ama merak ettiğim şu : ben premi crackliyle aynı ismi verip ona skin verirsem crackli launcherla nickimi girip crackli serverlara girdiğimde skinim gözükür mü ?
  8. xyzhide

LÜTFEN YARDIM EDİN

Beyler mineshafter da skin yaptım falan sonra o hesap kayboldu tekrar girdim bundan sonra benim nickim alındı gözüküyo önceden Yaptığım için yardım edin :(:( :koş:
  9. xyzhide

Beyler premium hesap kasalım :3

beleş e premium hesap için ne yapmam gerek ? :ölüm:
  10. xyzhide

Alex mi Steve mi ?

Sizce Alex mi daha iyi Steve mi ? :yıkıl:
  11. xyzhide

Yardım Edin

64 bit işletim sistemi 3 GB Ram İntel Core i 3 işlemci Ama 1.7.10 mod paketlerini açınca crash veriyor ve açılmıyor yardım edin :( :S
  12. xyzhide

32 bit olma eziyeti

Sizde 32 bitsiniz değilmi FTB 1.6.4 Tekkit ah ah... 64 bit ler çok şanslı :(:(
  13. xyzhide

:)

Naber :D:D
  14. xyzhide

Minecraft Forge Hatası | Yardım Edin ne yapsam olmuyor

Merhaba, forge u açamıyorum Forge profiline giriyorum 1.6.4 Forge seçiyorum Play diyorum luncher kapanıyor ve hiçbirşey olmuyor 1.6.4 normal açılıyor Lütfen yardım -Duser.language=en -Duser.country=US yazdım Gereken yere ama yine olmadı hiç mod yokken bile açılmıyor yardım edin :(:( Luncher ...
  15. xyzhide

Minecraft bozuldu yardım!

Minecraft bozuldu! Luncher ı açıyorum MINECRAFT yazısı geliyor sonra Luncher açılmıyor! YARDIM Çözümünü bilen lütfen yorumlarda yazsın NOT: Windows gezgini bilmem ne diye bir şey diyor