Arama sonuçlarınız

1. xyzhide

Play.OyunAdam.Net // Geri Döndük // PVP 1.8.x //Builduhc//2 yılı aşkın süre//

Konuşma yerini farkettim ama ekranda yazarsa daha iyi olur :)
  2. xyzhide

Play.OyunAdam.Net // Geri Döndük // PVP 1.8.x //Builduhc//2 yılı aşkın süre//

Sunucunuz güzel ama birkaç önerim olacak. İlk olarak Rakibe Vurulduğunda kaç kalbi kaldığı ekranın ortasının biraz altında gözükürse daha çok anlaşılır olur ve buda alınan keyifi arttırır. Sunucuda lag yok ama 1-2 dk da bir uzun laglar giriyor. Sunucunun kapasitesi arttırılmalı ve yazım...
  3. xyzhide

Sunucudakilerin IP'lerini Öğrenmek ?

Server benim değil ama nasıl öğrencem
  4. xyzhide

Sunucudakilerin IP'lerini Öğrenmek ?

Bir sunucudayken sunucudaki kişilerin ip sini nasıl öğrencem ? Ama hangi kişinin ip si olduğu önemli yardım pls
  5. xyzhide

Gapple Yerken Crash Veriyor !

Benim bilgisayar tam bir uzaylı. En olmadık hatalar geliyor :/ Teşekkürler cevap için
  6. xyzhide

Gapple Yerken Crash Veriyor !

Beyler bayanlar golden apple yerken oyun crash veriyor. Bıktım artık PvP lere gapple ım olsa bile gapple yemeden başlamak zorunda kalıyorum lütfen yardım edin :sinirli::olgun::pala:
  7. xyzhide

Minecraft'da Yüksek FPS Almak İçin Hangi Parça ?

Düşük FPS den çok 60 FPS ama 5 sanyiede bir 0 FPS ile karşılaşıyorum 3 GB RAM Intel i3
  8. xyzhide

oye

oye
  9. xyzhide

Minecraft'da Yüksek FPS Almak İçin Hangi Parça ?

Gençler Minecraft'da yüksek ayarda yüksek FPS almak için bilgisayarın hangi parçasını değiştirmek gerekir ? Hızlı ve güvenilir cevaplar bekliyorum iyi forumlar :) :yıkıl:
  10. xyzhide

MrGroup PvP !

46.20.1.139:1247 Minecraft PvP serverimiz Açıldı İlkbaş Yapımda Olan Server Suan 6 Kişilik Ve premium değil . Gönlünce oyna +Yakında Factionda var !! +Yakında sunucu Hub sunucu olacak!
  11. xyzhide

MRJNW | SurvivalGames - Skyblock - SkyWars - Faction - Creative - PvP > v0.4

Bütün sunucular kapalı yav bu ne
  12. xyzhide

Şehir Kuruyoruz [Minecrafturkey] - HAMACHI -

3. ağa katıldım :) server ne zaman açılır ?
  13. xyzhide

Arkadaşlar Modlu Türk Sunucusu var mı ?

Bakmadım mı sanıyorsun ? :(
  14. xyzhide

Güzel Seed PLS

Arkadaşlar şöyle Creative de eğlenceli zaman geçirmek için seed biliyor musunuz ? Yardım eden herkese tşk :) NOT: Konuyu seedlere açmadım çünkü seed istiyorum seed vermiyorum :)
  15. xyzhide

Arkadaşlar Modlu Türk Sunucusu var mı ?

Pixelmon hariç modlu türk sunucusu var mı ? bilgisayar 3GB Ram 2.53 GHz lütfen bilgisayarın kaldırabileceği modların olduğu bir sunucu olsun
  16. xyzhide

Gece Gece Oturuyordum Ve ...

helal güzel video :yıkıl:
  17. xyzhide

Minecraft Pre alcam ama bir sorun var

Premium alacağım ama merak ettiğim şu : ben premi crackliyle aynı ismi verip ona skin verirsem crackli launcherla nickimi girip crackli serverlara girdiğimde skinim gözükür mü ?
  18. xyzhide

-----Mushroom Island----- By BeyazOyuncu

İyiymiş :alkış:
  19. xyzhide

The Lord of Herobrine Seedi

Ah 4 yıl minecraft oynuyorum ama öğrenmem gereken daha çok fazla şey var :kaş::)
  20. xyzhide

Mod Paketi 1.7.10 - 120 Mod - <3 500 ve üzeri İndirme <3 - Teknik - Fps dostu

3 GB Ram 64 bit işletim sistemi İntel core i 3 2.53 GHz Çalışır mı bende ? :nyan:
  21. xyzhide

[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

2 dk oynadıktan sonra sıkıyor ._.Sunucuda hiçbir role play unsuru yok ve bi noktadan sonra sıkıyor