Arama sonuçlarınız

1. Batuhan Şenyüz

Blok kıramama hakkında soru

Öncelikle merhaba değerli minecraft halkı; Build deny komutu ile oyunculara dünyadaki hiçbir bloğu kıramama olayını yaptım. Fakat sadece claimledikleri alanları kırabilmelerini istiyorum. Yani örneğin; X ve Y dünyalarını ele alalım. X dünyasında sadece claimledikleri alana inşa yapabilecekler...
  2. Batuhan Şenyüz

Şans kutuları ve paketler hakkında destek

Bazı sunucularda şans kutuları var ve elmas sandık paketi var misal bir kodla veya birşeyle bu sandıklar alınıyor ve içlerinden itemler alınıyor bu pluginin ismini rica edebilir miyim
  3. Batuhan Şenyüz

Blok kıramama eklentisi veya desteği

Merhaba MinecraftTürk Forumu! Öncelikle şehitlerimizin ailelerine baş sağlığı diler, sabırlar dileriz. Biz ServerX Projesi'nin sahipleriyiz. Öncelikle şöyle bir iki sorum olucak. Bir dünya düşünün, oyuncular bu dünyada varolan dünyayı bozamasın ve blokları kıramasın. Biraz önce dediğim gibi...
  4. Batuhan Şenyüz

ServerX MiniX Projesi - Harita Dekorasyonları

Merhaba Dostlarım; Bir survival haritasında yapılabilecek olan dekorasyonların tavsiyelerini sizlerden istemekteyim. Hafif dikdörtgen şeklinde surlar inşa edildi. Önerilerinizi beklemekteyim. [OtomatikMesaj] Bu mesaj telefondan gönderilmiştir.
  5. Batuhan Şenyüz

Sunucuya özel para itemi

Merhaba dostlarım; Öncelikle istediğim bir sistemden bahsediyim, nasıl yapılır nasıl edilir siz bu konuda bana yardımcı olun. İki adet emerald düşünün. Birinin ismi Ticari Para, diğerinin ismi standart Emerald. Köylü ticaretinde Ticari Para itemi kullanılıcak. Fakat o emerald kullanılamayacak...
  6. Batuhan Şenyüz

Spawn'ı çevreleyecek olan dağ

Merhaba dostlarım; Bu fotoğraftaki dağları görüyor musunuz? Onlardan nasıl yapılabilir? Farkındaysanız tam bir yuvarlak şeklinde değil. Bu videodaki 04 saniye ile 10. saniye arasına bakarsanız ilk önce küp gibi koyuyor, ardından üst kat çıkıyor, ardından küpleri tam bir yuvarlak olmaktan...
  7. Batuhan Şenyüz

Xenforo ve authme bağlantısı

Merhaba değerli forum üyeleri; Öncelikle çok önemli bir sorum var. Xenforo ile authme bağlantısı yapmam gerekiyor. Siteden kayıt olmayı yapabiliyorum fakat xenforo ile bağlantıyı yapmam gerekli. Detaylı anlaşılır bir belge sunup anlatır mısınız? Özellikle atabeek kardeşim.
  8. Batuhan Şenyüz

ServerX - MiniX Survival Projesi - Copyright 2014

Merhaba MinecraftTurk Oyuncuları! ServerX - MiniX Survival Projesi'ni tanıtmaktan Mutluluk duyarız. Karşınızda ServerX ! IP: mc.serverx-network.tk Sürüm: 1.7.2 Website: www.serverx-network.tk Önemli Duyuru Duyurumuzu ve güncellememizi incelemek için tıklayın. Projeden Bahsediyoruz...
  9. Batuhan Şenyüz

Birden fazla sürüm yapmak nasıl oluyor?

Örneğin 1.7.2, 1.7.5, 1.7.9 ve diğerlerinin aynı servere girmesi için neler yapılması gerekiyor? Hangi işlemler gerekiyor? Aydınlatır mısınız?
  10. Batuhan Şenyüz

Mini games coins sistemi

Merhaba Minecraft Türkiye Ailesi; Öncelikle bir sistemi aradığımı belirtmek istiyorum. Evet bu sistem minigamesleri kazanınca oyuncuya verilecek coins/altın ekonomi sistemidir. Quake, Saklambaç,OITC gibi oyunları kazananlara altın verdirtmek için bir sistem gerekiyor ve bu sistem için sizlerden...
  11. Batuhan Şenyüz

ServerX Network - Alan başvuruları - Copyright 2014

Merhaba sevgili Minecraft oyuncuları; 2014 Ocak ayında temellerini attığımız TurkServerX Beta dönemini pekte verimli geçirdiğimiz söylenemez. Bunun nedeni gerek rakip sunucular, gerekse yaşadığımız talihsizliklerdir. 6 aylık bir aranın ardından yeni adıyla 'ServerX', daha dinamik, daha deneyimli...
  12. Batuhan Şenyüz

İtemleri yere atamama ve her servere girişte item verme plugini

Arkadaşlar ben servere her girdiğinde o adama item vermesini istiyorum ve o itemleri yere atamamasını istiyorum basit bir sistem olsa gerek plugin olsa gerek ismini istiyorum yada skripti varsa script kodlarını istiyorum Basitçe oyuna her girişte örneğin diamond vermesini istiyorum(tabi her...
  13. Batuhan Şenyüz

TurkServerX [Factions] [Çağı başlatan server] [1.7.2]

İP: turkserverx.sytes.net Sürüm: 1.7.2 Web Site: www.turkserverx.tk Serverimizin bakımı uzunca bir süre sürdüğü için herkesden af diliyoruz. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için uğraştık. Sitemizde belirtilen forum yerlerinde ekip listesi bulunmaktadır. # 0/1/2014 00.00 -Sunucu bakımdan...
  14. Batuhan Şenyüz

Minecraft Faction server mapleri hakkında ufak bir soru?

Merhaba Değerli Minecraftturk Forumu üyeleri; Ben TurkServerX'in sahibi Batuhan Şenyüz. Konu bölümünde ki üyelere ve yetkililere bir soru yöneltmek istiyorum. Biz serverimizi 3-4 adet mapten oluşturmaktayız. World; olan yani default mapte kaleler bulunuyor ve bu kaleleri kimse kıramıyor vesaire...
  15. Batuhan Şenyüz

Simpleregionmarket plugini hakkında birkaç soru?

Arkadaşlar bir sorum olucaktı. Simple Region Market adlı plugini sunucumuzda hayata geçirdik. Fakat sorunumuz şu; Biz bir adamın pazarı kiraladıktan sonra ve pazar günü dolduktan sonra markete koyduğu herşeyin silinmesini istiyoruz. Yani 1 günlük pazar kiraladı içeri sandık vb koydu 1 gün...
  16. Batuhan Şenyüz

Factions ile birkaç sorun ve bilgi...

Arkadaşlar Factions pluginimizle ilgili ufak çaplı sorunlar yaşamaktayız. Örneğin chatta klanı olan biri bişi yazdığı zaman; r[A]HeavenrBatusen gibi çıkıyordu. Bunu fixledik. Artık [A]HeavenBatusen gibi çıkıyor. Biz bunu şu şekilde yapmak istemekteyiz. || KLANİSİM || [Kurucu vb.] Batusen ...
  17. Batuhan Şenyüz

Acil Eşya çerçevesi bugu

beyler şeyi biliyo musunuz markette rg var fakat Eşya çerçevesinin üstünedeki itemleri insanlar kırabiliyo resim çerçevesini kıramıyo ama içindeki itemi kırıp alıyolarArkadaşlar güncel çok acil lazım
  18. Batuhan Şenyüz

Arkadaşlar acil olarak kar yağdırma sistemi

Arkadaşlar acil olarak kar yağdırma sistemine ihtiyacım var serverimde kullanıcam sonoyuncu gibi