Arama sonuçlarınız

1. Batuhan Şenyüz

40 50'TL ye Script Satin Almak istiyorum..

Tamamen sana kalmış. Projenin konusunu takip edebilirsin
  2. Batuhan Şenyüz

Bu dediklerinin hepsi scriptte olucak özellikler zaten. Şuanki olan sistemlerin üstüne bide onlarda olmayanları koyuyorum yani bir iyileştirme modeli
  3. Batuhan Şenyüz

Üzerinde çalıştığım panelin tanıtım konusunu inceleyebilirsiniz. https://forum.gamer.com.tr/konu/the-torch-1-0-minecraft-paneli-oen-tanitim.360370/
  4. Batuhan Şenyüz

Blok kıramama hakkında soru

Yardımınıza ihtiyacım var. Destek olur musunuz? @>>TheLegend<<
  5. Batuhan Şenyüz

Blok kıramama hakkında soru

Öncelikle merhaba değerli minecraft halkı; Build deny komutu ile oyunculara dünyadaki hiçbir bloğu kıramama olayını yaptım. Fakat sadece claimledikleri alanları kırabilmelerini istiyorum. Yani örneğin; X ve Y dünyalarını ele alalım. X dünyasında sadece claimledikleri alana inşa yapabilecekler...
  6. Batuhan Şenyüz

Teknodream.NET - Köylü takas - Süpriz sandik - TreeAssist - Team - Hadi sende katıl aramıza ?

Yapıları geliştirmelisiniz. Tanıtım konularınızda önemli yerleri renkli yazıp, diğer yazıları insanların gözüne sokar gibi büyük yazmanız sizin oyuncu çekmenizi değil, tam tersi oyuncu kaybetmenize ve tanıtım konunuzun kötü olmasının en büyük nedenidir. Sadece ufak bir tavsiye vermek istedim...
  7. Batuhan Şenyüz

Blok kıramama eklentisi veya desteği

Hiçbir yerin kırılmamasını istiyorum fakat bunun yanı sıra sadece claimlenen alanların kırılmasını istiyorum
  8. Batuhan Şenyüz

Evvveet şu an bütün dünya yasak altına alındı. Deneme amaçlı bir oyuncudan sunucuya girip bir yeri altın kürekle claimledim fakat adam kendi yerinide kıramıyor onu nasıl yapıcaz
  9. Batuhan Şenyüz

Arkadaşlar bu komutları denedim. Fakat /rg flag __global__ block-break ve /rg flag __global__ block-place komutları world guardta kullanılmıyor. Yani bana şöyle bir hata söylüyor. block-break ve block-place komutunu __global__ ile kullanamazsınız. Yani bütün dünyayı kırma ve toplama ile koruma...
  10. Batuhan Şenyüz

Şans kutuları ve paketler hakkında destek

Bazı sunucularda şans kutuları var ve elmas sandık paketi var misal bir kodla veya birşeyle bu sandıklar alınıyor ve içlerinden itemler alınıyor bu pluginin ismini rica edebilir miyim
  11. Batuhan Şenyüz

Arkadaşlar global komutunu gerçekten bilmiyordum. Yardımcı olduğunuz için çok teşekkür eder saygılarımı sunarım. Bana birşeyler kattınız. şu an yurtdışındayım eve döner dönmez bu konu hakkında çalışmalara başlıcam. İlginize tekrardan teşekkürler.
  12. Batuhan Şenyüz

Bütün haritayı flag ile seçmemiz mümkün değil insanlar bir worldde nereye giderse gitsin kıramasın ve koyamasın. Claim olayına gelirsek altın kürek sistemiyle çalışacak ve sadece claimlediği bölgeleri kırabilicek yada inşa edebilecek
  13. Batuhan Şenyüz

Merhaba MinecraftTürk Forumu! Öncelikle şehitlerimizin ailelerine baş sağlığı diler, sabırlar dileriz. Biz ServerX Projesi'nin sahipleriyiz. Öncelikle şöyle bir iki sorum olucak. Bir dünya düşünün, oyuncular bu dünyada varolan dünyayı bozamasın ve blokları kıramasın. Biraz önce dediğim gibi...
  14. Batuhan Şenyüz

Craftolia Network | Yeni konu linki içeride!

Olay bu abi! Böyle sunuculara ihtiyacımız var Türkiye olarak.
  15. Batuhan Şenyüz

BordoTEAM / PVP - ETKİNLİKLER - MİNİGAMESLER - PAİNTBALL - YARIŞMALAR - KLANLAR / play.bordoteam.net

Sunucunuzun mimari yapısı gelişmeli ve lapissiz sunucular Türkiye Minecraft Sunucu Ailesi'ne hakim olmalı!!!
  16. Batuhan Şenyüz

AtesRPG 29.08.2015 Başvurular Açıldı /ONLİNE

Sorun teşkil etmiyor öyleyse. Problem yok.
  17. Batuhan Şenyüz

HighTurk Faction/PvP [1.7.x] || mc.highturk.com || Boss || Lapis || Sayısız Event ||beta v0.2

Türk sunucularında survival sunucu tipleri gelişmeye başlamışken faction sistemi tamamen aşağı gidiyor. Çok başarısız sunucularla dolduruyoruz bu kategoriyi.
  18. Batuhan Şenyüz

Konuyu kapatın lütfen

Türk sunucularında survival sunucu tipleri gelişmeye başlamışken faction sistemi tamamen aşağı gidiyor. Çok başarısız sunucularla dolduruyoruz bu kategoriyi.
  19. Batuhan Şenyüz

O şekilde değil, oyunda yer almak istediğim ve incelemelerde bulunmak istediğim için başvuruda bulunuyorum.
  20. Batuhan Şenyüz

Sunucun yapısını yakından incelemek üzere sunucuya girmek için başvuruda bulunuyorum. Oyun Hesap Adı: Batusenyuz Karakter Adı: Francisco
  21. Batuhan Şenyüz

Evet yakında bir sunucu geliyor zaten. Projesi çizilmiş olan. Merhabalar, öncelikle yaptığım eleştirinin oynanmakla değil, gözle alakalı olduğunu anladığınız dakika beni anlayacaksınız. Oyuna oyuncu çeken iki etkenden biri mimaridir. Siz mimarinizin göze hoş gözükmesine ve daha gerçekçi bir...
  22. Batuhan Şenyüz

/RiavaCity Modern RPG Server/ Başvurular açıldı.../

Modern City sunucusu olan bir rpg'de oynamak istiyorum şahsen. Açılışını sabırsızlıkla bekliyorum.
  23. Batuhan Şenyüz

<<< Old School-Craft / MMORPG / Fantasy World / Yeni Bir MMORPG Server / Beta v.1 >>

Hoşuma gitti. Bu sunucuda yer almak isterim.