Arama sonuçlarınız

1. B

Terraria oynayacak!

Merhaba arkadaşlar benle survival terraria oynayacak hamachi eklesin. Hamachi ad: proterra123 şifre:123 Not: orjinal değil internetten indirdim. Gelirseniz eşya vereceğim.
  2. B

ic2 exp bakın!

merhaba arkadaşlar bu modun eski sürümünü çok severdim hala seviyorum ama değişti türkçe video yada yazı varsa link atabilirmi.
  3. B

patates oyun +12

merhaba arkadaşlar bizim patates oyun diye bir kanalımız var.(bizim derken kardeşimle ben) kanalımıza katılacak varsa skype eklesin:killerhearth ayrıca yaş sınırı +12 -14 yani 12 14 yaş arası. kanal linki:https://www.youtube.com/channel/UCBFU4QHDyP3wkZhvr8Biebg bide kanalımız 1 yıllık ve 10...
  4. B

köfteisköfte ic2 exp

merhaba arkadaşlar bu konuda köfteisköfte çekcem k.a.s.a ile dedi ama gelmedi ne zmn gelir . konu:https://forum.gamer.com.tr/konu/%C4%B0nduatrialcraft2-ile-ilgili.172140/page-2
  5. B

teamwiewer quicksupport hatası

merhaba arkadaşlar teamwiewer quicksupport kullanarak tableti bilgisayar ekranına yansıtmak için programda yazan id yi bilgisayadakı yera giriyorum tablete gelen mesaja evt diyorum oturum sonranldırılıdı diyo.neden?
  6. B

terraria steam

terraria steam kodu olan varmı?
  7. B

Terraria ps3

Terraria yı ps3 de oynamak isteyen eklesin. Online id:benbatu
  8. B

Minecraft osmanlıcraft!

Konuyu silermisiniz
  9. B

Adventure map

Arkadaşlar bi sistemle ilgili soru sorcam sandığa nether yıldızı koyunca ışınlanmalarini istiyorum.Nasıl yaparim
  10. B

minecraft enchant zırhlı zombı yaratma

Başıklta belirttigim konu nasil olur
  11. B

benle oynayabilecek

arkadaşlar çok lag olduğu için kapadım
  12. B

drakensang online

merhaba bigpoint in yapmış olduğü en iyi oyunlardan biri drakensangı oynamak isteyenler tıklasın isterseniz interettende girin ama burdan girince bana ödül geliyo. :D
  13. B

site

http://Epic-Rewards.com/?ref=1445643 bu gerçekmi
  14. B

Fileice downloader

Başlıktaki yazı gerçekten varmı
  15. B

minecraft ps3

merhaba arkadaşlar minecraft ps3 oynayacak varsa eklesin. çevrimiçi kimliğim:benbatu
  16. B

plants vs zombies game of year edition ORİGİN

merhaba arkadaşlar.plants vs zombies origin kodu isteyen varsa özele gelsin.
  17. B

diversity haritasını oynayacak

merhaba arkadaşlar benle diversity haritasını oynayacak varsa hamachi eklesin: batucrafter 123 Koşullar: yaşı 12-13 olucak minecraftı iyi bilen olucak skype adresim:Batu yek
  18. B

ic experimental yardım

arkadaşlar bu yeni ic2 çok farklı bana modun nasıl olduğunu anlatabilmisiniz?
  19. B

survival

merhaba arkadaşlar minecraft survival oynamak isteyen skype eklesin:Batu yek yaş:12 bu arada modlu da oynayabilriz modlu oynayacaksak 1.6.2 modsuz oynayacaksak 1.7.2 oynayacağız. hamachi:batuyek2 şifre:123
  20. B

map yapımı

Merhaba arkadaşlar ben bir map yapmak istiyorum ve 2 kişi arıyorum yaşı 12 ya da 13 olsun.Küfür etmesin.Bu özellikleri taşıyorsanız skype ekleyin. Skpype adım:Batu yek
  21. B

modlarla survival

Merhaba arkadaşlar.Tek başınıza sıkıldıysanız benim servera gelin.Başlıktaki gibi modlu survival severi açmak istedim ilk önce tüm modları anlatıyım.Bu arada versiyon 1.6.2 dir İndustrialcraft2: Oyuna elektirik ve bu elektirikle çalışan makineler ve itemler ekler mod karmaşıktı siz bu videoyu...
  22. B

Fraps!

Arkadaşlar fraps provramında hangi tusla pause yapiloyor SM-T210 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  23. B

İnduatrialcraft2 ile ilgili

arkadaşlar industrialcraft2 de 5 blokta 1 eu kaybeder ne demek SM-T210 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  24. B

modlu survival

Merhaba arkadaşlar.Modlu survival oynamak istiyorum.6 kişilik oynuyucaz.3 kişi aranıyor.Eğlenerek oynayalım.server 1.6.2 dir- Skype:Batu Yek Modlar:http://www.dosya.tc/server21/GKFp4U/Desktop.rar.html Mod yüklemeyi bilmeyenler okusun: Öncelikle bu adrese basıp...
  25. B

oynanayack varmı

merhaba arkadaşlar benle birlikte tecnic pack videosu çekcek varmı serveri ben açcam videoyu o çekcek tek kişi sade video çekmekten sıkılıyorum bilgisayarı iyi olan gelsin skype:Batu yek