Arama sonuçlarınız

1. LevelYard

Orijinal Minecraft Launcher'ım 1.4.7

Arkadaşlar 3.1 filan olması gerekmez mi? Nereden güncellerim. Oyun orijinal
  2. LevelYard

İntikam V1 Karşınızda Taze...

Düşman adı AMCAN mı yoksa o bizim kötü amca'mız mı?
  3. LevelYard

Rising 2 - Other Life's MÜKEMMEL ÖTESİ ADV. MAP ( GLADYATÖR ARENA VB. İÇERİR )

Kardeş sürüm kaç? Ayrıca Rising 1 ' i kurunca kimse yoktu insanlar filan yardım etsen?Rising 1 ' de olduğu gibi bu haritada da insanlar yok dostum! Ne yapacağımıbilmiyorum ama kimse yok haritada :D Yardım etseniz
  4. LevelYard

Rising - Modlu Adventure/RPG Map

Dostum köy ve kale bomboş hiç kimse yok! kurulumda mı hata yaptım acaba?Pardon 1.7.2 ' de girdim de 1.5.2 olacağını bilmiyordum :D
  5. LevelYard

Rising 2 - Other Life's MÜKEMMEL ÖTESİ ADV. MAP ( GLADYATÖR ARENA VB. İÇERİR )

Kurulum nasıl? Direk RAR içindeki dosyayı appdata içindeki .minecraft ile mi değiştireceğiz?
  6. LevelYard

İstek Seed - Jungle Yanında Çöl Seedi

Evet. Neyse ben tek takılmaya baktım. Jungle buldum ama okyanus yanında :D
  7. LevelYard

1.6.4'te oynamak istemiyorum. Ayrıca internetten bulduğum seed koordinatlarına gidiyorum. hiçbir şey yok! İşte bunun tarzı istiyorum. Köy olmak zorunda değil. Yan yana çöl ve jungle olsa çok iyi olacak :D
  8. LevelYard

Deniyorum kardeş :D EDİT: 1.7.2 seed'i mi bu? Çünkü çalışmıyor. Ormanda doğdum . Jungle yok :(
  9. LevelYard

CubeTurk Prison-RP [Hapis Hayatı] | Türkiye'de İlk | Builder & Web Sitesine Yardımcı Aranıyor |

Hem sizin sitenize başvurdum , anketi de doldurdum. Umarım kabul edilirim :D Epey eğlenceli olacağa benziyor.
  10. LevelYard

Arkadaşlar ben Jungle Seed arıyorum fakat yanında hemen çöl olsa çok iyi olur. Temple'lara filan gideceğim. Ondan istiyorum. Varsa bildiğiniz verebilir misiniz? Teşekkürler
  11. LevelYard

YETİMHANE 1.7.4 KORKU 650.000+ Indirme !

Videosunu çekmek lazım ya harika bir şey ellerine sağlık
  12. LevelYard

Forum Kültürü ve Etik

Daha önce hiçbir sitede görmemiştim. BAŞARILI :D
  13. LevelYard

izledim :D Link yollarsan memnun olurum.

izledim :D Link yollarsan memnun olurum.
  14. LevelYard

Arkadaşım bana Minecraft 1.7.2 teamextreme launcher'i atsan? Teşekkür ederim şimdiden Ben de...

Arkadaşım bana Minecraft 1.7.2 teamextreme launcher'i atsan? Teşekkür ederim şimdiden Ben de sınava girdim. Kolaydı full bekliyorum 3 dersten. Hepimize geçmiş olsun.
  15. LevelYard

Hapishaneden Kaçış 1

İlgi çekici konu bul ve daha farklı hikaye ile yap haritayı. Asla üşenme. Yaptığın zor anlıyorum fakat bu 10 dk lık iş değil. 1 hafta uğraş hani en azında 3-4 gün emek harca ki tutsun.
  16. LevelYard

Couldn't Download Files Hatası

Düzeldi sorunum kendiliğinden :D
  17. LevelYard

Ne yapmalıyım? Birçok kurulum ile denedim.
  18. LevelYard

Arkadaşlar uzun süredir bu hata var . Ne yapmalıyım?
  19. LevelYard

SkyBlock Oynamak İsteyen

Skyblock 1 ne yazık ki 1.7.2 güncellemesi geleceğinden kapandı. Tekrar açılacak ama vaktini bilmiyorum. Tekrar görüşürüz. Beklettiğim için üzgünüm Edit: xJohnnySinSx
  20. LevelYard

SkyBlock Oynamak İsteyen

Multiplayer olacak. Crack veya Premium farketmez. play.sonoyuncu.com serverinde SKYBLOCK oynayacak aranır takım arkadaşı olarak. (SkyBlock 1 oynanacak, Skyblock 2 değil ) Seri kasılırız vs vs. xJohnnySinSx
  21. LevelYard

2-8 Kişi Arası Hazır Ev Survival.

22. LevelYard

Rise of Nords

Minecraft Hesap Adınız: xJohnnySinSx Minecraft Hesabınız Premiummu?: Hayır Karakter İsminiz (Türkçe ve Çince Yasak) : Ulrich Anders Karakter Hikayeniz: Ulrich madende çalışıyordu. Çok tehlike altında idi. Sonra Crepper ' in geldiğini fark etmedi. Crepper patladı. Ağır yaralanmıştı. Aksayarak ve...
  23. LevelYard

[★]HolyCraft[★]7/24 Faction PVP[★][★]PvP Keyfi[★]5.135.246.173

Abi şikayet ediyoruz senin salaklığın diyorsun. Hiç uğraşmayın rehberlere dil dökmeyin 1 saat sonra dinliyorlar. play.sonoyuncu.com ' u bilenler orada SKYBLOCK oynasın o daha zevkli hem atı da öldürmüyorlar :D Hem madem at öldürülüyor niye satıyonuz kardeşim o da sizin bir salaklığınız :D
  24. LevelYard

[★]HolyCraft[★]7/24 Faction PVP[★][★]PvP Keyfi[★]5.135.246.173

4 kere at aldım 1- Mob spawning dany alanına attım olmadı. 1 saatlik uğraş sonucu paramı geri aldım. 2- /warp orman a gittim orda attım. Doğdu bindim ve spawna döndüm ama ışınlanamıyordum ayrıca atı öldürdüler 3- Bu sefer alıp normal attım. Doğdubindim. Mob spawning deny'e geldim adamlar bana...