Arama sonuçlarınız

1. 6

Yeni Nesil Faction Sunucumuz Açıldı | Konunun Devamı İçeride

Skypede Sıkıntı Var Açılmıyor Discord Felan Varmı ?
  2. 6

Yeni Nesil Faction Sunucumuz Açıldı | Konunun Devamı İçeride

Ad : Harun Soyad : Ünal Kaç Yıldır Rehber'lik Yapıyorsun ? : 1.5 Skype : harun.dll Sunucumuz Senle Nasıl Olacak ? : Mükemmel
  3. 6

Mineblack.Nitrado.Net - Yetkili Alımları Tekrar Başladı!

Merhaba Ben Harun Yaşım:15 Daha Önce Faction,PvP Serverlerinde Moderatordüm Skype:facebook:harun.unal.507 1 Senedir Minecraft Oynuyorum Mikrofonum İyi Türkçe İyi Konuşuyorum Rehberliği Az Çok Olsada Biliyorum Günde En Az 5 Saat Aktifim Komut Hafızamda Yüksektir
  4. 6

Mineblack.Nitrado.Net - Yetkili Alımları Tekrar Başladı!

Merhaba Ben Harun Yaşım:15 Daha Önce Faction,PvP Serverlerinde Moderatordüm Skype:facebook:harun.unal.507
  5. 6

Benimle Map Yapacak Varmı ? +13

Öncelikle Selamun Aleyküm Arkadaşlar Bu Kurallar Size Uyuyorsa Gelin Yapalım.. 1.Kural:Küfür veya Başka Argo Kelimeler Kullanmıcak. 2.Kural:Mic Olması Şart 3.Kural:Çok Fazla Çızırtılı Mic Olmasın Formu Doldurun. AD: SOYAD: YAŞ: KAÇ SENEDİR MC OYNUYORSUN: MİC ÇIZIRTILIMI ?: Küfür veya Argo...
  6. 6

Beyler +13 Oynuyacak Varmı ?

Map Yapıcaz Veya Bir Serverde Oynucaz (Faction,Survival,PvP gibi) AD: SOYAD: YAŞ: SKYPE: Minecraftta Neyi En Çok Biliyo: ÖRNEK OKÇULUK SAVAŞÇI REDSTONE COMMAND BLOCK BUİLDER
  7. 6

OzTurk (Team alımı)+12

Ad:Harun Soyad:Ünal Yaş:14 Skype[Zorunlu]:harun.unal.507 Oyun Meslek:Savaşçı İhanet Edermisin?:Hayır,Asla Kardeş Bizede Bakarsan Sevinirim
  8. 6

Her An Oynayabilirim

Yaş Sınırı Varmı ?
  9. 6

Herhangi bir modpaketi oynicaz arkadaş

Yaş Sınırı Varmı ?
  10. 6

Benimle Minecraft Oynuyacak Varmı ?

Yaş Fark Etmez.... Ad Soyad: Skype Adresi: Yaş:
  11. 6

MMORPG Server Için Builder Alımı [10 Adet Builder Alınacaktır]

AD Soyad:Harun Ünal Yaş:14 Skype Adresi:harun__546 Mc Adı:Harun Çalıştığı Saatler:Hafta İçi:19:00'dan 23:00 Kadar Hafta Sonları:13:00'dan 23:00'a Kadar İstediği Ücret(Aylık):10-15
  12. 6

Beraber Minecraft Oynuyacak Varmı ?

İsteyen Skype Versin Ben Eklerim
  13. 6

Birlikte Minecraft Oynuyacak Varmı ?

İsteyen Skype Versin Ben Eklerim GÜNCEL
  14. 6

Beyler Acilen Faction Server İçin Map Lazım

Arkadaşlar Aradım Ama Doğru Düzgün Map Yok
  15. 6

Beyler Acilen Faction Server İçin Map Lazım

İletişim İçin Face Ekleyin:harun.unal.507
  16. 6

Beraber Adventure Map Yapıcak Varmı ?

Yapacak Varsa İletişime Geçsin Facebook:https://www.facebook.com/harun.unal.507