Arama sonuçlarınız

1. N

Merhaba Burak, 4 yıl olmuş farkında mısın? aklıma geldikçe skypedan sana ulaşmaya çalışıyorum...

Merhaba Burak, 4 yıl olmuş farkında mısın? aklıma geldikçe skypedan sana ulaşmaya çalışıyorum, son görülmen 14 nisan olunca yazayım dedim olm napıyon lan domates /-Emir
  2. N

BukkitGames kitapla kit seçme plugini istek

Baglarim kolayda buldum galiba :)
  3. N

BukkitGames kitapla kit seçme plugini istek

Başlıktada belirttigim gibi bu plugini bulabilen varsa atabilirmi kitapla kit seçiyoruz kagıtla coine bakıyoruz configden o itemleri degiştirebiliyoruz felan bilen atabilirmi lütfen
  4. N

BukkitGames plugin istegi acil lazım pluginden anlayan gelsin

Beyler bi plugin vardı eskiden bulmuştum artık bulamıyorum bukkitgamesin içinde kitapla kit seçme felan vardı öyle bir plugin biliyosanız söyleyebilirmisiniz birkaç tane buldumda dandik hepsi
  5. N

iple benii

iple benii
  6. N

beni niye iplemiyon

beni niye iplemiyon
  7. N

hatta ben vereyim ekle beni :d bay658 skypem

hatta ben vereyim ekle beni :d bay658 skypem
  8. N

özelden atarsın skypeyi kardeşim

özelden atarsın skypeyi kardeşim
  9. N

Hunger games plugini nitradodan vermiştim parayı bide skype ver ekran paylaşıp kanıtlıycam :D

Hunger games plugini nitradodan vermiştim parayı bide skype ver ekran paylaşıp kanıtlıycam :D
  10. N

biliyorum normalde skype vermiyosun ama yanlışlıkla kaybettim galiba ekliydin bir şey için...

biliyorum normalde skype vermiyosun ama yanlışlıkla kaybettim galiba ekliydin bir şey için ekliycemde hunger games plugin paketi almıştım senden 60 veya 70 tlye istedigim zaman destek alabilcegimi söylemiştin ben pluginin bukkitgames.jar ini kaybettimde varsa verirmisin diycektim aldıgımı...
  11. N

Kardeşim skype verirmisin bir

Kardeşim skype verirmisin bir
  12. N

ölmemiş :/

ölmemiş :/
  13. N

hort

hort
  14. N

hort kanka yaklaşık 1 aydır hiç mesaj atmadın noluyo inş ölmüşsündür ama meraklandım

hort kanka yaklaşık 1 aydır hiç mesaj atmadın noluyo inş ölmüşsündür ama meraklandım
  15. N

Lütfen yardım edin sunucuma texture pack yükleyemiyorum.

ya ne yaptiysam yapamadım dropboxa yüklüyorum linki yapıştırıyorum olmuyoor :(
  16. N

Lütfen yardım edin sunucuma texture pack yükleyemiyorum.

Konu başlıgındada söyledim zaten sunucuma texture pack yüklemem gerekiyor. Server.propertiesin resourcepacks bölümüne indirme linkini yazıyorum fakat texture pack gelmiyor. Ara sıra girişte doku paketi yükleniyor diyor fakat yine bir tık yok normal minecraft. Lütfen çözümü bilen varmı...
  17. N

Merhaba serverime texture pack nasıl yükleyebilirim teşekkür ederim şimdiden :))

Merhaba serverime texture pack nasıl yükleyebilirim teşekkür ederim şimdiden :))
  18. N

Orizon Respawn with a little twist.

Türkiyedeki oyuncuların çogu 10-13 yaş oldugu için bu normal bence :P zor olan hiçbirşeyi yapmazlar kolay isterler herşeyi .
  19. N

Orizon Respawn with a little twist.

Tam bir açılış tarihi ne zaman belirlenir sabırsızlıkla bekliyoruz :C
  20. N

ÇILGIN TÜRKLER [1.7.X] Factions/ PvP/ Repair/Lapis/Kafa Düşürme/Arsalarda Fly/Villalar

Servera sakın girmeyin önermem havada duran kum yapmak için redstone sistemi yaptım . Sırf 4 tane piston ve 32 redstone lag yapıyormuşmuş diye ban yedim 2m param gitti sakın girmeyin / SeRKaN diye isimmi olur zaten yaşlar 10-12. ÖNERMİYORUM !
  21. N

Yeni Açılacak Profesyonel Serverimiz İçin Profesyonel Builder Alımı.

2-3 bakışla olabilcek bir şey oldugunu sanmıyorum
  22. N

La başvurunu okudum kız degilsin.
  23. N

Googleden bakabilirsin Medieval house, Medieval Köy yazarak.