Arama sonuçlarınız

1. Aimgostr

Votifier Plugin Tanıtımı - Oy Karşılığı Hediyeler Verin

Bu konumda sizlere Votfier pluginini Videolu olarak anlatıcam. Votifier Plugini ile serverlistesi sitelerinde oy karşılığı hediyeler veriyoruz. Özellikle türk sunucularında pek karşılaşılmayan bir durum. Bu rehber videoyu izleyerek oyuncularınızın Yüzünü Güldürün. Votifier Plugin Linki...
  2. Aimgostr

FREEZE HG REHBER ALIMI

HG Sunucumuza Rehber Arıyoruz. Eğer Sizde Bu Görevin Altından Kalkabileceğinizi Düşünüyorsanız Başvurabilirsiniz. Aranan Özellikler: +Geniş oyuncu çevresi. +Crafbukkit bilgisi. +14 Yaş Üstü.* +Gündelik 3 saat online olması.* +Oyuncu kitlesi ile arası iyi olması. +Sunucuyu güzelleştirecek...
  3. Aimgostr

Freeze HG | Lagsız Kaliteli Oyuncu Ortamı | Mc.Hgciyiz.biz

Freeze Hunger Games Sunucuları uzun aradan sonra açıktır. Lagsız bir ortamda kitli Hunger Games oyunu oynamak istiyenler sunucumuza davetlidir. Eski FreezeCraft'a devam sunucusudur. Lafı Uzatmadan Sunucu Özelliklerine Geçiyorum :) ---- SUNUCU ÖZELLİKLERİ ---- + Sürüm 1.7.2 + 4 GB RAM. +...
  4. Aimgostr

HG'ye Özel Skript Yardım!

Benim BukkitGames ile çalışan Hg sunucum var fakat pluginde dakika limiti var kişi sayısına göre deatmatch'e çekmiyor. Sizden İstediğim oyunda 4 kişi kaldığında deathmatch'e çeksin. Bu arada deathmatch komutu /fbattle . Yardım ederseniz çok iyi olur :)
  5. Aimgostr

Hunger Games Sunuculara Özel Site Açılır

Merhaba Arkadaşlar. Ben eski FreezeHunger Kurucusu. Sunucuyu Kapatınca Domain Elimde Kaldı. Bari bende bir işe yarasın diye web sitesinde kullanıyım dedim. Ücretsiz Bir web hosting üzerine Kurdum. İsterseniz 10 TL Karşılığında Siteyi Size Satabilirim. 8 Ayı Var domaini daha. Sadece Domain 25 Tl...
  6. Aimgostr

Hunger Games Sunuculara Özel Site Açılır

Merhaba Arkadaşlar. Ben eski FreezeHunger Kurucusu. Sunucuyu Kapatınca Domain Elimde Kaldı. Bari bende bir işe yarasın diye web sitesinde kullanıyım dedim. Ücretsiz Bir web hosting üzerine Kurdum. İsterseniz 10 TL Karşılığında Siteyi Size Satabilirim. 8 Ayı Var domaini daha. Sadece Domain 25 Tl...
  7. Aimgostr

Kaliteli, Güvenilir, Ucuz VDS Arıyorum

Merhaba Arkadaşlar Tecrübesizken aldığım Nitrado sunucusu ile iyi kitle tutturmuştum fakat nitradonun fiyat/performans olarak kötü. Yani yüksek özellikli bir sunucu almak isterseniz dedicated sunucuları kadar pahalı bir bütçe lazım oluyor. Bu yüzden başka bir hosting arıyorum. Aradığım hosting...
  8. Aimgostr

Freeze Hunger Games Yetkili Alımları

Merhabalar. İsterseniz İlk Önce Size Sunucumuzu Özetliyeyim. Sunucuyu 2 Kişi 5 ay Önce Açtık. 5 Aydır Kesintisiz Hizmet Veriyoruz. 10,000 Aşkın Üyemiz Var. Nitrado'ya Bağlıyız. Sunucu Kapasitemiz 50 Kişilik Ve 4 GB Ram'ımız Var. Bu 5 Ay İçinde Full Olan Sunucumuz Şu Sıralar Biraz Seyreltide Bu...