Arama sonuçlarınız

1. D

konu taşınmıştır

helal olsun lan sonunda 1.9 server ama build geliştirilmeli Ben servere giremiyoum neden ?
  2. D

TiViCT SWiNG | 1.9 | IP: TiViCT.HOPTO.ORG | YENI | KULLERINDEN DOGDU

ya ben Sans serverde 3 4 kere aynı şeyi yazdım diye ban yedim böle iş mi olur kick yemiom da ban yiyom nası bi plugin
  3. D

CouldCraft.nitrado.net Herkezi Bekleriz 1.7.2-1.7.5 KoyluTakas-Balıkcı-Parkur-Orman-Market

Ya ben şunu anlamıyorum Minecraft 1.9 çıktı siz 1.7.2 derdini yaşıyosunuz
  4. D

MineSurvival - Profesyonel Survival Sunucusu

Serverdeki adım RedKnight1275 şunu söyliyeceğim serveriniz çok güzel ama hep soruyorum pvp ne zaman açılacak bu akşam diyorsunuz açılmıyor 3 gündür bunu bekliom biliyorum çok dolusunuz 2 serveriniz var ama şu pvp açın artık lütfen
  5. D

Elite Skyblock | elitesky.nitrado.net | <Orta Zorluk & Laggsız Oyun Keyfi!> | 1.7/1.8

hile kullanan herkesin önünde zikse ben hack deilim sen milete bak onlar ağlıyo yalvarıo diye bana ban at maşşşallah helal olsun valla senin gibi admine yazıklar olsn hilem olsaydı bikere ben bu kadar uzatmazdım hilem yok öğrenirsen de hilemin olmadığını bida servere gelmem gözüne gözükmem...
  6. D

Elite Skyblock | elitesky.nitrado.net | <Orta Zorluk & Laggsız Oyun Keyfi!> | 1.7/1.8

Yazıklar olsn lan ben RedKnight1275 beyleer sırf iyi pvp yaptığım için kill aura belirleyici kill aura seviyesi yüksek demiş de admin o yüzdenbana ban attı benim hackım yok lan banımı kaldırın hakkımı yediniz beyler iyi pvp yapıosanız servere girmeyin admin ban atar !!! Yazıklar olsun Admine !!!