Arama sonuçlarınız

1. ZekiKos

Hesap Koruyucu - Artık oyun daha güvenli! (AuthMe gibi) + Türkçe karakter destekli!

O fark AuthMe 'nin Hesap Koruyucunun değil. Yani AuthMe daha gelişmiş Hesap Koruyucu değil. (Sonuçta bu da bir fark) :lol:
  2. ZekiKos

Hesap Koruyucu - Artık oyun daha güvenli! (AuthMe gibi) + Türkçe karakter destekli!

AuthMe daha gelişmiş bir eklenti. :D Hesap Koruyucu'da hala deneyemesem de Bungeecord desteği olması :öl:
  3. ZekiKos

API desteği ilerde ekleyebilirim ki zaten "Oyuncu" isimli sınıftan işledim çoğu veriyi ama eklenebilir tabi ki. :D
  4. ZekiKos

Konu silinsin.
  5. ZekiKos

Geldim :D

Geldim :D
  6. ZekiKos

:D

:D
  7. ZekiKos

iyidir senden

iyidir senden
  8. ZekiKos

o.O

o.O
  9. ZekiKos

NovemPowers

Devam Devrim abi arkandayız. Bu arada steveler senin skini ele geçirdi. :D
  10. ZekiKos

Phoenix Anti-Cheat 2.1 Sürümü ! (İnanılmaz Bir Hile Engelleyici Plugin) Neden Bekliyorsun !

Ön yargılı konuşmak istemiyorum tamam ama hadi metodların isimlerini İngilizce yaptın alışkanlık olmuştur anlarım bazen bende İngilizce yazarım fakat @iZeckGH 'in dediği gibi bende kodlara baktım bu dedikleri mevcut açıklayabilir misin?
  11. ZekiKos

Genellikle evet :D

Genellikle evet :D
  12. ZekiKos

JusticeWhip / LocalHost NW Spawn

@onuraygntrr Onur sunucu mu açıyormuş? :D
  13. ZekiKos

I don't like koşşşmmakk.

I don't like koşşşmmakk.
  14. ZekiKos

Story Of The Minecraft || Zindanlar // Efsun // Pazar // Survival-MMORPG

Açıkçası skript kullanmanız şu anlık iyi görünebilir fakat ileride hedefleriniz büyük ise git gide bu skript olayı başınıza dert açacaktır benim görüşüm bu.
  15. ZekiKos

Sunucunun alt yapısında skript mi var?
  16. ZekiKos

İncelediğim kadarı ile güzel bir sunucu olacağa benziyor başarılar. :D
  17. ZekiKos

Plugin Java Öğrenmek İsteyenler Varmı ?

Şu sıralar boşum bir iki şeyle ilgilenmek isterim plugin yazacağız değil mi?
  18. ZekiKos

\/ \/ Coca Cola Hakkında Sorum Var \/ \/

Burn de alkol yok mu sanıyorsun?
  19. ZekiKos

Eclipse 2. config oluşturma [Yardım]

Acelece yazmıştım. :D
  20. ZekiKos

Sahte Lobi Skript - HUB

You are hiç son oyuncuya girmemiş olmak? :D
  21. ZekiKos

Eclipse 2. config oluşturma [Yardım]

Basitçe söyle: //Burada yml dosyasını yüklersin. FileConfiguration yml = YamlConfiguration.load(dosyaİsmi); //Değişiklikleri kayıt edersin yml.save(); Ayrıntılı bir şey istiyorsan açıklayabilirim.
  22. ZekiKos

Güzel .-.

Güzel .-.