Arama sonuçlarınız

1. ArraSailsTR

böyle bir oyun yapsam sevilirmi ve hangi dille kodlamalıyım?

Senin yapmaya çalıştığın şey şuna benziyor, ana okul öğrencisinin 1.sınıfa gidip okuma yazma öğrenmesi ve 2.sınıfta binlerce sayfalık roman yazması. Her şey basamak basamak yapılmalıdır.Küçükten başla büyüğe doğru ilerle...
  2. ArraSailsTR

[YENİ HORROR MAP] ßy SaKaRaT15 {Silent Hills P.T} (+13)

Map in devrelerini inceleyebilir miyim ?
  3. ArraSailsTR

[İSTEK] Yardımınız Lazım Vanillada Authme benzeri ?

Evet arkadaşlar vanilla minecraft authme benzeri bir şey yapılabilir mi ? yapılabilirse aranızdan yapabilecek var mı?
  4. ArraSailsTR

Minecraft LED tabela gibi ilerleyen Yazı :O

bu plugin değil tamamen command block dahada geliştirebilirimboş vaktimdeyaklaşık 30 command block kullanıyorum
  5. ArraSailsTR

BANETWORK 100TL CLAN WARS ÖDÜL 200 KİŞİLİK

bence vip hammaddeyi kaldırmalısınız adaletsizlikk
  6. ArraSailsTR

Belki uğraşılırsa yapılır İçinde bir tane bile setblock veya fill komudu yok pistonla yapmakta gerçekten zor olur zaten dedeğim gibi biraz kısa sürsün diye kolay bir şey yaptım ama dediğim gibi uğraşırsam çok çok iyilerini yaparımbu arada ilk başta gif koymak istemiştim sonra açılmadığından...
  7. ArraSailsTR

Herkese merhaba bi icat yapmayı düşündüm ve yaptım :p sanırım yazı tersten geliyor ama onu sonra düzeltirim işte video:
  8. ArraSailsTR

Minecraft 1.8 güncelemesi Hızlı anlatım - ceku

birde barrier (bariye) geldi map yapımcıları için sadece komutla alabiliyorsun görünmez blok gibi bir şey inceleme güzel olmuş
  9. ArraSailsTR

Profesyonel Parkurcular İçin Map ! İÇERİİİ

güzelmiş sağdaki yolladan bi türlü gidemedim [yol ayrımı] iki de bir blokların arasında sıkışıp kalıyom şimdi soldan gittim pistonlu yoldayım
  10. ArraSailsTR

Profesyonel Parkurcular İçin Map ! İÇERİİİ

Virüs total unutmuşsun koyarsan indircem
  11. ArraSailsTR

Minecraft Spleef Map Kar Kazma oyunu %50 Tamam.

Çok uğraşmışsın ama değmezdi sanırım her block için bir command block kullandın ama 1.8 de gelen fill komutuyla tek command blockla yapabilirdin ama yinede uğraşmışsın hll.
  12. ArraSailsTR

{ ßy SaKaRaT15 - ßy Assoult } |Death Hacked|

@sakarat15 yaa 20 dk dır oynuyorum daha 1. bölümü geçemedim pc leri nasıl hacklicez karşı binadayım :(
  13. ArraSailsTR

Command Block Profesörleri Bi Yardım Edin. [Setblock]

Çok Sağolun yardımcı olduğunuz için teşekkürler
  14. ArraSailsTR

Command Block Profesörleri Bi Yardım Edin. [Setblock]

Merhaba Command Block dan anlayan arkadaşlarım (yada oyun içi komutlardan anlayan) :D Size bir sorum olacak mesela böyle bir yeri setblock komutuyla doldurmak istiyorum bunun için setblockta bir komut varmı (aynı anda doluracak) yoksa tek tek böyle her bir block için komut bloğu mu koymam...
  15. ArraSailsTR

[İstek]1 den fazla world

Önemli Değil kardeşim.
  16. ArraSailsTR

[İstek]1 den fazla world

/mvtp orman yada /mvtp "kullanıcıadın" orman olması lazım bi dene bakalım
  17. ArraSailsTR

Minecraft Premium Alımı

öyle bir şey demiyor dediği şey kredi kartı izin vermiyorlar diyor.Alsın kendine bir kart 5 tl felan ona yüklesin parasını. maxigameden alışveriş yapabildiğine göre büyük ihtimal ön ödemeli kartada para yükleyebilir hatta velisinin haberi bile olmaz
  18. ArraSailsTR

Minecraft Premium Alımı

kardeşim en iyisi ön ödemeli kart kullan git internetten araştır yaş sınırıda yok
  19. ArraSailsTR

Minecraft Televizyon

hani resim yada video hem virüs total de yok
  20. ArraSailsTR

Futbol Sahası [istek]

Yapıyorum 1 gün müddet ver :)
  21. ArraSailsTR

Futbol Sahası [istek]

Bana Biraz Süre Ver dediğini yaparım top olarak block kullanacagım block ittirilebilecek oyuncu gelip ittircek istersen yapabilirim
  22. ArraSailsTR

!!!Yepyeni Oyun!!! Boşluk Doldurmaca

Boşluk Doldurmaca Yepyeni Bir Oyunla Daha karşınızdayım... Örn=Bir Gün Televizyon İzlerken....... Cevap=Bir Gün Televizyon İzlerken Arkadaşım Öldü Alttaki:Minecraftta En Korkutuğum yaratık........ Gibisinden ilk yukardaki kişinin boşluğunu dolurcaz ve kendi boşluklu...
  23. ArraSailsTR

Flim dizi adlarını "Sucuk" ile değiştiriyoruz

Sucuk Sizsiniz Türkiye
  24. ArraSailsTR

!!!Yepyeni Oyun!!! Toplu Şukulaşma Günü

57. Mesajı Yazdığın için seni şukulyorum .dd