Arama sonuçlarınız

1. Oyunizm

Hebele Hübele

Hebele Hübele
  2. Oyunizm

AtarMOD Yeni Hayvanlar/Petrol Modu/PVP Silahları/Cift El Modu/Koylu Takas/ ONLİNE 27.03.2016 ONLİNE

Server güzel fakat bazı komutlar çalışmıyor ve modlarda hata var.Normalde modlu minecraftda yenen yiyecekler oyunda yenilmiyor.Yaratık moduda en sevmediğim moddur her yer börtü böcek kaynıyor too many items da gerekli, serverda yetkili yok .Daha çok çalışılması gerek. ;)
  3. Oyunizm

DayZCraft / Open World / Hayatta Kalmak Bir Sanat Oldu / Kapalı Beta / Sunucumuz Kapandı !!

Serverınıza Sabah Girmiştim Ancak Resources Pack Yüklemeye Kalktığımda Oyun İçinde Gözükmedi ve Bir Şey Daha Farkettim Sadece .zip uzantı dosyaları görüyor yardımcı olursanız sevinirim. İyi Forumlar.
  4. Oyunizm

SahteChat | Tamamen Kendi Eklentim | 1.7.2 | Minecraft Türk Plugin

Harbi Komedi Ya Gülmekten Ölecem Kesin Denicem Bunu :D
  5. Oyunizm

Kral.nitrado.net

Elinizden Gelse Vip Alanı Kurucu Yapıcaksınız Fazla Abartı Olmuş. Bir de sandstone ile lapis kötü bir seçim. +30' u da vip özelliklerinden kazandığınızı belirtmek isterim. İyi Forumlar.
  6. Oyunizm

Herobrine Mantıklı Olmuş :D Düşününce Bile İnsanın Gülesi Geliyo :D
  7. Oyunizm

-=[ AlacaCraft ]=- %100 Emek Sunucu -=[ Nitrado Kalitesiyle ]=-

Biraz Ağır Oldu Ama Gerçek Bu Bana Göre Bu Serverla Arkadaşlarınla Eğlenmeye Bak.Acele Etmeden Güzel Yapılarla Server Açmalısınız.Ben 1 Senedir Bekliyorum 1 Sene Daha Bekliyeceğim Ama Şu Ana Kadar Yaptıklarım Kesinlikle Çok Güzel Oldu Dediklerimi Kulak Ardı Etme Forumdaki Diğer Serverlara...
  8. Oyunizm

Sunucuyu Kurduktan Sonra Alsaydınız Daha Güzel Bir Sunucu Açardınız.Kusura Bakmayın Ama Bence Hamachilik bir sunucu.
  9. Oyunizm

Emek Olabilir Ama Açmak İçin Biraz Acele Etmişler Biraz Amatörce Olmuş Sanki <_<
  10. Oyunizm

Hile Kullanan Oyuncuları İfşa Etmek İçin Kullanılabilir Yada Kanıtlamak İçin :D Güzel Paylaşım İyi Forumlar.
  11. Oyunizm

Liseye başlıyacak olanlara tavsiye

Aynen :D Biliyorum İşin İlginç Tarafı Piyasada Satılan Çoğu İngilizce Kitabı Amerikan İngilizcesi :alay:
  12. Oyunizm

:D Amerikalılarda Çok Akıcı Konuşuyor O Yüzden Anlaşılması Zor Oluyor İngilizlerin ki Daha Net ve Daha Yavaş Konuşuyorlar Anlaması Gayet Kolay :)
  13. Oyunizm

Katılıyorum Basit Kelimeler Kullanılmalı Mesela My name is Diyene kadar isminizi söyleyebilirsiniz.İngilizler bile kendi grammerlerini o kadar kullanmıyorlar.:)
  14. Oyunizm

Komut Bloğu İle Zıplama Nasıl Yapılır?(Sorun Çözüldü)

Çok Teşekkürler Aradığım Şey Buydu ++++ Plugin Listeme Ekliyeceğim.
  15. Oyunizm

bir şey Diyemem Seçim :)
  16. Oyunizm

Bunları Biliyorum Hatırladığım Kadarıyla Basınç Plakası Olayı eu5 mcsg de vardı.Bilgi İçin Yinede Teşekkürler.
  17. Oyunizm

Bende Masa Başı Yapamıyorum Uyuya Kalıyorum Avukatlık Bürsunda Müşterinin Yanında Sandalyede Uyuya Kaldım :D.Masa Başı Çok Sıkıcı Oluyor. :D
  18. Oyunizm

Demek İstediğim Turistik Yerdesin Bu Fırsatı Değerlendir :) Rusca Biliyosun Galiba :DBilmediğim İçin Yanlış Doğru Cevap Veremeyeceğim :D
  19. Oyunizm

Rusca Öğrenmeye Bak Yurt Dışında Yaşıyan Dayımın Dediği Rusca İleride Çok Önemli Bir Dil Olacak :D
  20. Oyunizm

Doğru Olanı Yaparsın Hazır İzmirdeyken Yaz Tatillerinde Otellerde Çalış İngilizcen Daha Çok Gelişir Benden Demesi. Katılıyorum Çoğu Öğrenci Sistem Kurbanı :D
  21. Oyunizm

Sorun Okulda Sadece Grammer Öğretiliyor Olması 10 saat İngilizce Görüyoruz Bunun 3 Saati Konuşmaya Ayrılsa Bülbül Gibi Şakırız.İlk Okulda Orta Okul da dahil.Sonuçta Küçükken Daha Çabuk Öğreniyoruz.Büyüyünce Dertlere Artıyor Sorumluluklarda :D
  22. Oyunizm

MrBerkant[TR] Gönderdiği Video da da aynı şey var ancak bana zıplaması lazım yinede teşekkürler.
  23. Oyunizm

Aynen Bide O Var Artık Sinemada Bile Altyazı İzlemeye Başladım Konuşulanı Anlıyorum Ama Konuşma %10 :D
  24. Oyunizm

Bu Şekilde Değilde Bir Kaç Serverda Görmüştüm basıç plakası üstüne geldiğinde o seni hem ileriye hem yukarıya zıplatıyor bu şekilde bir şey gerekiyor bende serverımda kullanmayı düşünüyorum.