Arama sonuçlarınız

1. Alper_BeyEfendi

NeveseRC Wsden Korkup CariverSpring yani Alper_BeyEfendi'den Kaçarken :D

İşte @NeveseRC Ve @ByEmre939 'un Savasdan kaçtıgı görüntü :D İşte iki insan korkudan savastan kaçtı :D
  2. Alper_BeyEfendi

Skript - Yardım (-) Ayrıntı

Selam arkadaşlar ben bugun sizden skript ile yapilabilen bir kod istiyorum Ornek : /GlobalVip yazicam ve GlobalVip in ozellikleri cikacak Size göre kolay olabilr ancak ben skript den anlamadgm icin soruyorum :) GT-S5310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. Alper_BeyEfendi

Herkese selam :) / Ben Alper Bey Efendi yani : Alper Yıldırım

Selam arkadaşlar ben forumda uzun br zamadır üyeyim beni bilen bilir. Yaklaşık 2 hafta önce Ailemle yolculuk ederken trafik kazası geçirdim 2 bacağımda kırıldı ancak emniyet kemeri takılı olduğu için ailemizden birine bile çok kötü bir şey olmadı, neyse bunları geçelim size kendimi tanıtayım...
  4. Alper_BeyEfendi

=-=[GlobalTurkMC]=-= Efsane Yeniden Geliyor ! |-0-| Builder & Rehber Alımı..!

:yaprak: Selam Arkadaşlar GlobalTurkMC Adlı Sunucumuzun Bugün Sizlere Builder ( 1 Adet ) Ve Rehber ( 2 Adet ) Alımları Olacak. :yaprak: Moderator Alımı Koşulları :ecehver: Ad Soyad --> :ecehver: Skype --> :ecehver: Yaş --> :ecehver: Buildi İyimi ( 1/5 ) --> :ecehver: MineCraft Bilgisi -->...
  5. Alper_BeyEfendi

Arkadaşlar Bu Forum Nickini (İsmini) Hangi Bolumden Değiştiricez

Arkadaşlar 2 gündür arıyorum ama bulamadım bu forum nickini nerden değiştiricez bilen varsa söylerse sevnrm :D
  6. Alper_BeyEfendi

< GlobalOyuncu > Sonunda Açıldı ! IP: GlobalOyuncu.Nitrado.Net

Herkeze Merhaba Arkadaşlar, Öncelikle kendi sunucum Olarak GlobalOyuncu'yu tanıtmak istiyorum :) Sunucu Emek Server'dir. Lapis Yoktur Ancak Coal Ve Redstone Vardır. Warp VipMeslek'de Altın Her Cuma Öğlen 12:00'da Yenilenir. Sunucu'muz 4GB'dir Ve 32 Kişiliktir (10 Gun İçinde 42 Olacak) Ve...
  7. Alper_BeyEfendi

MineCrafTR Tam Teşekkürlü Bir Plugin Paketi! Faction Wars

Paketimiz Faction Wars'dır Diğer Paketler Gelecektir! VIP,MegaVip,FlyVip,UltraVip Çeşitleri Vardır! Skype:CemreBaba URL;http://www.mediafire.com/download/68ynacw83a1dq49/MinecraftTR+Pro+Plugin+Pkaeti+%5BFactions%5D.zip...
  8. Alper_BeyEfendi

MineCrafTR Tam Teşekkürlü Bir Plugin Paketi! Faction Wars

Paketimiz Faction Wars'dır Diğer Paketler Gelecektir! VIP,MegaVip,FlyVip,UltraVip Çeşitleri Vardır! Skype:CemreBaba URL;http://www.mediafire.com/download/68ynacw83a1dq49/MinecraftTR+Pro+Plugin+Pkaeti+%5BFactions%5D.zip...