Arama sonuçlarınız

1. Q

QuestTurk Private Faction/PvP - P4 Baslangic, Hersey 32x kolay! 10 tane P4 birlestir P5 elde et

(Yakinda Acilcaktir! (En geç 2 hafta)) Bu devirde insanlarin en cok istedigi sey kolaylik olmus. Lapis sunucular bunun gostergesi peki bizde size turkiyenin en kolay ve emek sunucusunu acmaya karar verdik. P4 Baslangic, Hersey 32x kolay! 10 tane P4 birlestir P5 elde et! PvPden kazandiginiz...
  2. Q

Örnek Minigames - Kendi fikirlerinizi paylasiniz.

Yakin zamanda ozel bir minigames sunucu açmayi düsünüyorum ve 100den fazla degisik oyun olcak. Sizinde tavsiyelerinizi almak istiyorum aklinizda nasil bir minioyunlar var hepsini soyleyin hepsi kodlanabilir benim için imkansiz degil. Yorumlar için şimdiden teşşekürler
  3. Q

Minecraft Genel TeamSpeak3

Genel Minecraft Teamspeak3umuz açilmistir. Artik tüm minecraft oynuyanlar toplanabilcek. TS3 IP: ts3.questturk.com TS3 Nedir ? Teamspeak3 dur. Ve odalara baglanarak arkadaslarinizla konusmanizi vs. saglarGüncelFaction2 Sunucumuz acilis: Pazartesi 22:00 - IP : mc.questturk.com
  4. Q

Altın Sunucu - Silinsin Konu Test için acildi

Silinsin Konu Test için acildi
  5. Q

[Minecraft TS3] Minecraft oynucagin kisiyi hemen rahatlikla bul

Merhaba arkadaşlar burda çok konuya bakiyorumda size daha kolaylik veriyim arkadaşlarinizla vs. oynamak istiyorsaniz TS3umuzu kullanabilirsiniz TS3 IP: ts3.questturk.com TS3 Nedir ? Teamspeak3 dur. Ve odalara baglanarak arkadaslarinizla konusmanizi vs. saglar Faction2 Sunucumuz acilis...
  6. Q

QuestTurk Faction2 # v0.1 # %100 Turkce # Dunyayi ele gecir!

YENI KONU LINK: https://forum.gamer.com.tr/konu/questturk-faction2-1-7-2-100-turkce-lapis-noelma-fullpvp-npcasker-yeniklan-gorev-zindan-npctuccar.212117/#post-1085447
  7. Q

Minecraftin Sonu!

Adamlar ağir işşiz 4 gündür araliksiz minecraft sonunu ariyorlar :C http://www.twitch.tv/jl2579
  8. Q

Portlu sunucu nasil acilir ? (Modeme girmeden) (ANLATIM+)

Kimseye yardim etmicem demiştim ama yardim etmek istedim ve bazi gerizekali heriflerin isim vermek istemiyorum konuyu trollemeye çalistigi için siliyorum. Bu kişilere yardim falan edilmemeli. Bunlar ...... olmak için elinden geleni yapan yaşamasi hata olan arkadaşlar
  9. Q

VIP Özellikleri (Öneri beklenir.)

hort
  10. Q

Dünyanin sonu ve benim en kötü günüm

"Lapis Toplayicisi" rütbesine eriştim ve hayattan sogudum. Lapis toplayicisi rütbesine eriştigim gün bebek bakiciligi yaptik 10 saat ve gün devam ediyor bakalim başimiza neler gelicek (Allah kimseye göstermesin) :olgun:
  11. Q

Faction 2 Projesi - Yeni Nesil Faction Sunucular (ÖNERİ GEREKIR)

Konu: https://forum.gamer.com.tr/konu/questturk-faction2-v0-1-100-turkce-dunyayi-ele-gecir.210465/
  12. Q

❋ Knight Online MMORPG ❋ Seviye/XP/Büyü/Görevler +OZEL PLUGINLER

GENEL: Bu sunucunun projesi cok onceden planlanmisti. Ama askiya aldik ve simdi açmayi düsünüyoruz. Sunucu suan acik degildir pluginler ayarlaniyordur. Site üzerinden basvuru yapilabilcektir. Turkiyenin ilk MMORPG sunucusunu acmayi planliyoruz. Questcraft sahibinin yardimiyla bu sunucuyu...