Arama sonuçlarınız

1. Purpolesse

Darkcraft Faction Builder,Rehber,Moderator,Reklamcı Arıyor

Başlıktada belirttigim gibi serverime Profesyonel Builder, Moderator ve Rehber Arıyorum En Az 15 Yaşında Yetenekli ve Saygılı biri olması önemli aşagıdaki formu doldurup yollayınız doldururken dürüst olunuz yaşınızın 2 katını yazmayın. Ad : Soyad : Yaş : Hangi Bölümü İstiyorsun : Neden Seni...
  2. Purpolesse

Kaldırıldı

Map Düzleniyor...
  3. Purpolesse

Horror Town Alpha v1 [Korkunc Yeralti]

Alpha Bir Map Ile Karşınızdayım Mapi Arkadaş İle Yaptık O Yüzden Uzun Sürmedi Ben Normalde Parkur Yaparım <_< Ama Bu Sefer Birde Korku Mapi Yapmayı Denedim Map Çok Uzun Sürmüyo 10 Dakika Felan Sürüyo Ama Yapımı Bayagı Uzun Sürdü Alpha Oldugu İçin Daha Kısa Yaptık Yeni Sürümlerini Çıkartmayı...
  4. Purpolesse

Cold Parkour 1.7.2 Parkur Haritası

Yeni Bir Parkur Hazırladım Hazırlamak Yaklaşık 2 3 Saatimi Aldı Sonunda Bitirdim Bu İlk Ama Biraz Uzun :D Not:Zorluk Modunu Peaceful(Barışçıl)'a Alın Yazmayı Unutmuşum Bu Arada Checkpointlere Gitmek İçin Ölmeniz Gerek /kill Komutunu Kullanın :D Indirme Linki: Cold Parqour Purpolesse.rar - 171...
  5. Purpolesse

[KralCraft] |Faction|PVP|4 Çeşit Boss|Minigames|OITC|Spleef

Kaldırıldı.
  6. Purpolesse

.

Kaldırıldı!
  7. Purpolesse

Azoy Survival 7/24 Nitrado Güvencesiyle

Serverimiz 7/24 %100 Survivaldir Warp Yok Market Yok Nitrado Güvencesiyle Server IP:AzoySurvival.Nitrado.Net Küçük Bir Spawnımız Var :) Eger Sizde SURVIVAL Takılmayı Seviyorsanız AzoySurvival.Nitrado.Net Tam Size Göre IP:AzoySurvival.Nitrado.Net
  8. Purpolesse

Benimle Oynayacak Olan Varmı

Merhaba Arkadaşlar Benim Bi Serverim Var Tek Başımada Sıkılıyom O Yüzden Adam Arıyom Oynayacak Varmı Varsa Eklesin Skypeden:YouMyLive11 Skypesi Olmayan Buraya MSJ Atsın İP:88.231.187.209 Server 1.7.2 Oturma,Silah Gibi Pluginler Var Spawn,Marke,Bot,Gemi,Arena Felan Yapabilecegim Kadarını...
  9. Purpolesse

Nitradoya Kötü Diyenler Okuyun

Merhaba Arkadaşlar birçok Duydugum Videolara Yazılara Göre Nitradoyu Kötülüyorlar Yok Serveri Çökertiyorda Yok Pluginleri Siliyor Servera Restart Atıyor Felan Abi Bunların Hepsi Yalan Ya axiTR Bilişimden Felan Olanlar Yapıyolardır Axi'yi Kötülemiyorum Yanlış Anlamayın Onun Reklamını Felan...
  10. Purpolesse

Minecraft Slenderman Filmim

Minecraftta Ne Zamandan Beri Film Çekmek İstemiştim Ve Çektim Slender Filmi Çektim Sizlerlede Paylaşacagım Youtube Üyeliginiz Varsa Begenirseniz Sevinirim Yorum Yapmayıda Unutmayın! Benimle Video Çekmek İsteyenler Yaşım 13 Skypeden Ekleyin Konuşuruz 2-3-4 Kişi Beraber Çekebiliriz Hiç Farketmez...
  11. Purpolesse

Benmle Bukkit Oyniyacaklar

Bukkit Sw Kurdum Hamachisiz Kurdugum Bi **** Yaramadı O Yüzden Hamachili Kurdum :D Neyse Uzatmadan Hamachi Adresini Şifresini Verim hamachi adresi: seninoyunun şifre:123 Hamachide Yer Kalmazsa İp 25.49.113.187 Bu Adrese Girin
  12. Purpolesse

Minecraft Oynarken Korkuyormusunuz?

Birçok kişiden duyuyorum Minecraft oynarken korkuyorum diye aslında korkulacak bir oyun değil, oyundan korkmamak için çare var ve size bunlardan bahsedeyim; Geceleri iskelet avlayıp kemik toplayarak bir kurt bulup onu besleyin ve sahibi olduğunuzda sizin yanınızda duracak sizi koruyacaktır...
  13. Purpolesse

Soartex Fanver Texture Pack 1.5.1-1.5.2-1.4.7

Soartex Fanver Texture Pack Güzel Ve Kaliteli Bir Texture Pack Resime Bakarak Anlayabilirsiniz HD Görüntüye Sahip İndirip Bakabilirsiniz 1.5.1-1.5.2 Linki 1.4.7 Linki İyi Oyunlar!