Arama sonuçlarınız

1. S

yardım edin

teşekkürler çok lazımdı bu yoksa madeni baştan tekrar elle taşla doldurmak çok zor olurdu :)
  2. S

yardım edin

sa arkadaşlar benim ihtiyacı olan şey şu serverdeki maddeleri yani maden odun taş gibi yerleri olur ya orayı elle değilde otomatik yenileyen bir plugin vs bir şey varmı şimdiden sağolun
  3. S

Bütün Soruları Buraya Alalım! En Geniş Soru-Cevap Rehberi! [Rehber]

gerek kalmadı kardeşim bi saat mapı indirip oradan fikir buldum şuanda oluyor komut bloğu saati 10 dakika 10 saniye ileri alabiliyor yinede yardımın için teşekkürler
  4. S

hayır plugin kullanmıyorum kendim yaptım saati komut bloğuyla olabilir diye düşünüyorum 10 saniye 1dakika ileri atması için
  5. S

Dijital saat yardım!!!

arkadaşlar ben bir dijital saat yaptım kendi haritamda bu saati 1saniye,10 saniye,1dakika gibi ileri almak istiyorum bunu yapmak içim komut bloğuyla ayarlamak gerekiyor ama kodlarını bilmiyorum bilen biri varsa yardım etsingüncell
  6. S

Yardım Her türlü soruna videolu cevap ! Soruları burda toplayalım

ben bir dijital saat yaptım kendi haritamda bu saati 10 saniye 1dakika ileri almak istiyorum bunu yapmak içim komut bloğuyla ayarlamak gerekiyor ama kodlarını bilmiyorum bilen varsa yardım etsin
  7. S

beyler ben bir dijital saat yaptım kendi haritamda bu saati 10 saniye 1dakika ileri almak istiyorum bunu yapmak içim komut bloğuyla ayarlamak gerekiyor ama kodlarını bilmiyorum bilen biri varsa yardım etsin
  8. S

saat devresi

konu güncell.
  9. S

saat devresi

evet biliyorum bu plugini ama ben plugin kullanmak yerine komut kodları bilen varsa kodları istiyorum bana gekerli olan saat devresi için hangi kodlar lazım konudada belirttiğim gibi 1saniye.10 saniye.1 dk ileri attırmak istiyorum. yinede teşekkür ederim korayerol1362
  10. S

saat devresi

öncelikle sa beyler şimdi benim bir problemim var ben bir saat devresi yaptım bu devreye komut bloğu ekleyerek saati durdurup/başlatmak ve 10saniye,1dakika,10dakika ileri almak istiyorum bu kodları bilen varsa atabilirmi veya nasıl yapılır ? şimdiden teşekkürler. DEVREM BU: