Arama sonuçlarınız

1. powermax

Yardım Yeni Almak istediğim bilgisayar hangi oyunları kaldırır?

yeni nesil oyunların tamamında güzel fps alırsın detaylı oyunlarda ufak gecikmeler olur ama nadiren büyük fps düşüşleri olmaz hatta FPS/RPG oyunlarında sıkıntısız oynarsın simdiden hayırlı olsun :)
  2. powermax

Yardım laptopa 2. ekran bağlama

sonuc alabildinmi konu açık hala da ?
  3. powermax

Yardım Aktarmama Sorunu

2-3 gün önce bir problem yokmuydu ?
  4. powermax

Yardım DeluxeMenus yardim gerekiyor

you dont have permisson mı diyor tam oalrak açmaya çalıştığında çıkan hatayı söylermisin
  5. powermax

Onaylı Tanıtım WorldGuard PL Bozukluğu

herhangi bir arkadasa lazım olursa diye yazıyorum çünkü sorun çözlümü yok sunucunuzda autopickup var ise kaldırın. tüm problem bu pluginde toplayici plugini kullanmanızı öneririm. (eğer eski bir sürüm wg kullanmıyorsanız tabi eğer öyleyse yenileyin)
  6. powermax

Yardım Aktarmama Sorunu

tuzaklı chesti neden aktarmaya çalışasınki ? bence gereksiz sorun etme derim
  7. powermax

Yardım arkadaşım npc ile ışınlanamıyor

cmd add /warp lobi yazman yeterli olur normalde ama sağ tık yaptığı zamanki hatayı atarsan daha detaylı yardımcı olabilirim
  8. powermax

Yardım Bungeecord hata

bungeecordun plugins klasörüne authme mi yükledin ?
  9. powermax

GELEN HERKESE 3 GÜNLÜK VİP !Bozcraft.Keyubu.com|Boss|VahsiBati|Sanal Market|KöylüCoin|KlanTurnuva|Y.OPFaction|Eğlenceye Varmısın ?

konu tasarımını nasıl birsey yapacağım tam olarak sizlerini steyini birtürlü anlayamadım gelen gecen konu tasarımı kötü diyor ? bir örnek verin de iyi bir konu tasarımı görelim
  10. powermax

GELEN HERKESE 3 GÜNLÜK VİP !Bozcraft.Keyubu.com|Boss|VahsiBati|Sanal Market|KöylüCoin|KlanTurnuva|Y.OPFaction|Eğlenceye Varmısın ?

durduk yere kimse ban yemez siteye ticket at ban ekranınla beraber gerekeni yapariz
  11. powermax

bana mesaj atabilirsin veya siteye ticket özelden yazarsan numaramı atabilirim
  12. powermax

teşekkür ediyorum destekleriniz için :) elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz
  13. powermax

elimizden geldiğince açıklarımızı kapatıp kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz değerli yorumlarınız için teşekkürler :))
  14. powermax

Yardım Authme Webscript...

Arkadaslar merhaba konu başlığında çok detay vermek istemedim benim sorunum authme ile webscripti bağlıyorum kayıtlar websiteme gidiyor oyun içinden kayıt olunca yağni daha sonra oyun içinden kayıt olduğun şifre ile siteye giriş yapamıyorsun şifre veya kullanıcı adı yanlış diyor bakıyorum...
  15. powermax

ozaman taglar kötü olmuş olabilir diyebilirsin :) ayrica o sizin güzelliğiniz emeğe saygınız yok sizin gibi bir oyuncuyu zaten serverimde tutmam iyi günler :)
  16. powermax

evet güzel bir yere değinmişsiniz fakat vdsmi hostingden aldım diye webscriptimi keyubudan almak zorunda değilm değilmi ? ha birde batihostun webscriptlerini daha cok beğeniyorum daha kullanışlı