Arama sonuçlarınız

1. GuidoTec

yaw he he

yaw he he
  2. GuidoTec

Reklamcı, Rehber, Mod, Admin Alımları !!

İsim:Sefa Soyisim:TUNCER Yaş:18 İl:Yalova/Çınarcık Nick:eXecU7i0neR Online süresi: Günlük 12 saat Kod Bilginiz :Yeterince fazla(yer claimi wardlar vb) İstediğiniz Görev: Modertorluk yada adminlik (Bu görevlerde yeterince bilgiye sahibim) Neden Siz:3 yıllık Minecraft Kariyerim ve Youtubede olan...
  3. GuidoTec

MechanichCraft < 1.7.2 > [ Geri Döndü! ] [ Pet Sistemi ] Faction'un Kralı!

Aynen... İnşallah yorumları dikkate alırda kaldırır. Burada sunucuyu kötülemek istemiyorum. Sadece doğruları söyleyerek sunucuya özen vermen gerektiğini düşünüyorum, ve hatalrını düzeltmeyi
  4. GuidoTec

Ohoo kurucu yalan söylüyor. UstaRehber'lerde olan özellikler; 1- Repair All 2- Jail 3- Kick 4- Hile Kullanıp Ban Veya Jail Yememek Adamla ws atıyorum adam bana kick atıyor boş yere ve itemlerim gidiyor. Jail atıyor. Viplerden bile daha avantajlı. Bana kurucu, ustarehberlerde öyle bir şey yok...
  5. GuidoTec

Gördüğüm kadarıyla yetkililer ilgisiz... 2 Sattir Sayılı İP ne diyorum cevap veren yok arkadaşımda harfli İP ye girmiyor. Sayılı İP yi verirseniz sevinirim...
  6. GuidoTec

SNMC / 1.7.2 - 1.7.4 / Faction - PvP / BOSS / BEDROCK BASE / Kafa Düşürme /

Lapissizde insan gelmiyor ki :( OP FACTİON'a çevirebilirim sunucuyu... Nasıl fikir ? ( OP FACTİON ) adlı konuda oylama yaparsan ve o oyu atma sebebini yorumlara yazarsan sevinirim :)Güncel !!GÜNCEL ++
  7. GuidoTec

Destek

Nitrado mu ? O çöplükten sunucu almanı tavsiye etmem, hiçbir şey bilmeyen destek ekibine sahip. Ayrıca kazık, kişi sayısına göre para belirliyor... Haytımda gördüğüm en berbat MineCraft hostingi diyebilirim :)BatiHost'dan al. Ben, 44 plugin 8 adet dünya ile 3 GB Sunucuda 50 kişiyi kaldırmıştım:)...
  8. GuidoTec

AA skripti

Amacı nedir bunun ?
  9. GuidoTec

( ACİL ) ENCHLİ İTEM VEREMİYORUM

Aynen öyle Pluginle 1000 bile oluyor :)
  10. GuidoTec

Kit için istiyorum, bunlar işe yaramaz
  11. GuidoTec

Merhaba arkadaşlar, sunucumda kitlere Koruma 10 filan yaptım önceki sunucumda oluyordu ama bunda olmuyor... Koruma 4 veriyor en fazla, TimTheEnchant plugini yüklü... Yardım lüten sebebi nedir neden en fazla p4 veriliyor ?
  12. GuidoTec

( YARDIM ) ENCHLİ İTEM VERME

Merhaba arkadaşlar, sunucuma oyuncuların ilk girişinde 8 tane elmas kask verecek ve bunlar enchant lı yani büyülü olacak, büyüleri şunlar: Koruma 13 Kırılmazlık 10 Altta gördüğünüz gibi ben bir adet skript yaptım doğrumu bilmiyorum birde, nasıl 8 tane vereceğim ? Düzenli bir şekilde yazarsanız...
  13. GuidoTec

Minecraft Premium Satın Aldım

IsmetRG'nin girdiği server MCSG ( eu.mcgamer.net ) Oraya gir saate tıkla ve yata bas, orada ilerle ve tabelelardan birine bas. Oyuna girdin iyi oyunlar... Lobid az kişi olur tabii ki
  14. GuidoTec

Duman v2.0 Plugin Paketi [0'Dan Sizlerle]

Yani killaura çalışıyor öyle mi ?
  15. GuidoTec

Duman v2.0 Plugin Paketi [0'Dan Sizlerle]

Dakikaya göre rütbe atlama pluginin ismi nedir ?
  16. GuidoTec

Everest DLM-500 (Yardım)

Aldığın yerle konuş...
  17. GuidoTec

HG. Hızlı item atma

CTRL+Q
  18. GuidoTec

Neden Çalışşmıyor

Skype bak pls
  19. GuidoTec

Everest DLM-500 (Yardım)

Ayarları kayıt etmemişsindir veya yanlış ayarlamışsındır
  20. GuidoTec

Neden Çalışşmıyor

{bilgi} yerini {spawn} yap :d
  21. GuidoTec

Skype bakarmısın

Skype bakarmısın
  22. GuidoTec

Yardım Lütfen

Hata şu: Fatal error: Allowrd memory size of 67108864 bytes exhausted (tried to allocate 3098095 bytes ) in /home/minec/public_html/forum library/XenForo/Model/DataRegistry.php on line 155
  23. GuidoTec

Yardım Lütfen

Derken ? IP Üzerindenmi Oluyor Bu ? Yani İP'mden mi anlıyor başka bir hesap açtığımı?
  24. GuidoTec

Yardım Lütfen

Merhaba arkadaşlar, 4 gündür foruma kayıt olmaya çalışıyorum ve olamıyorum... XenForo memory filan falan diyor, ancak son üyelere baktığımda dün ondan önceki gün kayıt olanlar var ben neden olamıyorum acaba ? İsmimi değiştim, emaili değiştim gene olmuyor... Ha birde YETKİLİLER İLGİSİZ, 4 gündür...