Arama sonuçlarınız

1. Enderstyve

Minecraft Servera Giremiyorum

Arkadaşlar kuzenimle beraber survival oynuyacaktık fakat bende açılmadı bende onun bilgisayarına kurdum onda server açılıyor fakat bende kapalı gözüküyor giremiyorum bunun neden nedir bu arada sürüm [1.7.4] minecraft.net sitesinden indirdim.
  2. Enderstyve

İç Mimar mı/Dış Mimar mı ?

Arkadaşlar ben Mimar olmak istiyorum İstiyorum. *Tecrübesi olan birindende duymak hoş olur.İnce ayrıntıları nelerdir hangisinde ne kadar maaş alınır hangi Sizce İç Mimarmı Dış Mimarmı Neden? şehirlerde daha rahat para kazanıla bilir?
  3. Enderstyve

Nasıl İnternet Sitesi Kurabilirim?

Arkadaşlar kendimi bedava site kurmak istiyorum fakat şu tr.gg sitenin ismi ile olmucak (www.ender.wet1523.com gibi) .net .com gibi olabilir fakat onlarda paralı bana parasız bulabilecek yada öneride bulunabilecek acil yazsın.Teşekkürler
  4. Enderstyve

Minecraft 1.8 Snapshot Nasıl Kurabilirim ?

Arkadaşlar yeni çıkan şu 1.8 Snapshot olayını baya beğendim onu nasıl kurabilirim? İletişim; Skype: mc.ptronst1
  5. Enderstyve

Kendime İyi Bir İntro Nasıl Yaparım?

Arkadaşlar ben intro yapmak istiyorum; Ama o İnternetteki "kolay intro yapmak" diye olmucak Biraz uğraşılmış olmasını istiyorum Programlar; Sony Vegas Pro 12 (şu an bunu kullanıyorum,öneri program varsa yorum yazınız) (NOT:HIZLI CEVAP GELİRSE MENNUN OLURUM ONLİNE'IM)
  6. Enderstyve

FIFA 2014 Kurulum Hatası PLS

Arkadaşlar FIFA14 kurdum fakat Programı kapat hatası alıyorum bunun üzerine video çekicek yada bir şey önericekler varsa acil yazsın çok önemli Teşekkürler
  7. Enderstyve

Acil şu kitaplar hakkında araştırma yapacaklar konuya

Arkadaşlar araştırma ödevim var şu kitaplar dediğim şeyleri araştırırmısınız.Yapanlara teşekkürler bide + Kenyaya yolculuk:BU kitabın -Özeti -Kahramanları -Olayın Geçtiği yer Yapanlara sonsuz teşekkürler Nasıl...
  8. Enderstyve

Sitelerdeki Reklamlar Nasıl Kalkar

Arkadaşlar bi oyun için program indirmem gerek ne zaman yabancı sitelerden bir şey indirsem bunun gibi türlü türlü reklamlar çıkıyor numara ile kod istiyor benimde acil indirmem gerek ne yapmalıyım? Resim bu; +Help Me
  9. Enderstyve

Servera Koltuk Plugini Lazım

Merhaba arkadaşlar serverime Koltuk Plugini lazım.Koltuk plugini merdivenin yanına 2 adet tabela veya eşya çerçevesi konularak yapılıyor ve isteyen sağ tıklayıp oturabiliyor 1.6.4 için bana bulabilirmisiniz. Teşekkürler Hızlı olursa sevinirim
  10. Enderstyve

Ne Yapayım :D

Arkadaşlar konu biraz gereksiz fakat ne yapacağıma karar veremedim Creative İlk oynadığım gibi zevk vermese can sıkıntısından bir şey yapmak istiyorum bir şey isterseniz yada önerirseniz lütfen yorum atınız.Teşekkürler
  11. Enderstyve

Neden Oldu Anlamadım

Arkadaşlar evimden baya uzak biyerde tekneyle geziyordum güneşe doğru gittim Sonra evime dönmek için /kill yazdım fakat işe yaramadı geri döneyim dedim oyun kastı kastı sonra dondu Crash yedi oyuna girmeye çalışıyorum oyuna biraz geç giriyor açılıuyor fakat ekran siyah ve sadece aletlerim...
  12. Enderstyve

Film Önerir misiniz

Başlıktaki gibi Film önerebilirmisiniz. X-men tarzı aksiyon,macera,bilim kurgu gibi izlemen lazım dediğiniz filmleri yazar mısınız. Mümkünse yeni olsun.
  13. Enderstyve

Generate olmadı

Arkadaşlar ben survival oynuyordum önceden kurduğum map vardı 1.6.2 oynuyordum fakat 1.7.2 geçenlerde girdiydim az oynadım sonra çıktım 1.6.2 ye geçtim biraz uzaklaştım fakat mapın bazı yerleri generate olmamış (bana lazım olan yerler generate olmamış) bunun çözümü varmıdır?
  14. Enderstyve

Neye Enchant Basayım ?

Arkadaşlar Survival oynuyorum Gerekli eşyalar var diamond falan Şuanda Diamond Chestplate (Elmas Zırh) Var Onamı basasyım yoksa başka bi şeyemi basayım 30 level var bu arada
  15. Enderstyve

Bu modların adları neler?

Arkadaşlar size mod açıklıyacağım sizde isimlerini söylermisiniz. Dıamond Redstone vb. madenlerin üst katmanlarda bulunması (mesela dağlarda diamond redstone gibi şeylerin gözükmesi). Büyü masasına alet koyunca levele göre istediğimiz büyüyü bastığımız mod. Bide önerdiğiniz modlar varsa ne...
  16. Enderstyve

Jockey Skeleton

Merhaba! Arkadaşlar konuyu açmamın sebebi Minecraft Nadir Görülen Jockey Skeleton.Spider (Örümcek) Üstünde duran Skeleton (İskelet) Nadiren görülen bişeydir.Skyblock oynuyordum Evimin Çatısında Skeleton ve spider vardı ama Jokey Değildi eve girip çıktığımda Jokey Skeleton Oldu.İşte Resimler...
  17. Enderstyve

Minecraft 1.6.4

Minecraft 1.6.4 sürüme çoğu kişi geçti fakat ben hariç :D.1.6.4 Deki bazı yenilikleri biliyorum fakat bana nasıl kurabileceğimi bide önemli olan birşeyler varsa söylemenizi rica ediyorum.Teşekkürler. Konuyu Yanlış Yere Açtıysam Özür Dilerim.
  18. Enderstyve

Minecraft'ın Sitesine Username İle Nasıl Giriş Yapabilirim?

Merhaba arkadaşlar, www.minecraft.net adresine giriyorum, sonra hesabıma giriyorum fakat hesabıma username ile girmek istiyorum. Nasıl yapıcam, yapan varsa link atabilirmi. [Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.]
  19. Enderstyve

Max User 250

Arkadaşlar ben Bukkit hamachi server kurdum fakat sınır 20 kişi ben 9999 100 250 herhangi birisi bu plugini istiyorum serverime daha fazla kişi girebilsin diye. Hızlı cevap verebilir misiniz.
  20. Enderstyve

Mc Search Editör

Arkadaşlar mc skins search sitesinde binlerce skin var fakat bunları editör mü seçiyor yoksa Kendimizmi yapıyoruz muhtemelen kendimiz yapmıyoruz ama yinede konu açayım belki bilen varsa yorum yapar
  21. Enderstyve

Shader Mod

Arkadaşlar bana sadece içinde Shader modu olan .minecraft dosyasını atar mısınız.Atana beğeni +
  22. Enderstyve

Bu nasıl Forge

Arkadaşlar bu forgeden anlamıyorum öncekinde forge diyorsun direk yüklüyor forgeyi anlamıyorum yardım eder misiniz.
  23. Enderstyve

HD|Minecraft|

Alttaki resimdeki gibi minecrafttaböyle hd resimler nasıl çekebilirim veya hangi programlar düzenleyebilirim ?
  24. Enderstyve

Premium Ve Özellikleri

Arkadaşlar premium bir kaç özelliğini biliyorum (Skin yükleme premium serverlara girme vs.) bide minercraft premium minec5raftın orjinalimi yoksa minecraft orjinalı başka şekildemi alıyorum onun için bilgiler yazarsanız sevinirim
  25. Enderstyve

Minecraft Kasıyor

Arkadaşlar minecraft nedense kasıyor pc'mde kötü değil ama laptop muhtemelen ondandır ram vereyim diyorum 1000 gb sonra virtual machine hatası veriyor başka çözümü varmı bunun ?Uzak mesafeyi azalt demeyin onu deniyorum başarılı ama etrafımı kapatıyor :S