Arama sonuçlarınız

1. Enderstyve

Minecraft Servera Giremiyorum

Arkadaşlar kuzenimle beraber survival oynuyacaktık fakat bende açılmadı bende onun bilgisayarına kurdum onda server açılıyor fakat bende kapalı gözüküyor giremiyorum bunun neden nedir bu arada sürüm [1.7.4] minecraft.net sitesinden indirdim.
  2. Enderstyve

İç Mimar mı/Dış Mimar mı ?

Arkadaşlar ben Mimar olmak istiyorum İstiyorum. *Tecrübesi olan birindende duymak hoş olur.İnce ayrıntıları nelerdir hangisinde ne kadar maaş alınır hangi Sizce İç Mimarmı Dış Mimarmı Neden? şehirlerde daha rahat para kazanıla bilir?
  3. Enderstyve

Nasıl İnternet Sitesi Kurabilirim?

Kardeş .com lu bi siteyi aylık ne kadara kurabilirim ?
  4. Enderstyve

BU SORUN KİMSEDE YOK! (ÖDÜL BÜYÜK.)

Optifine kullanmayı dene belki geçer Oyunu aç "Edit Profil" yazan yere tıkla ve ekran ayarlarını şöyle yap;
  5. Enderstyve

Nasıl İnternet Sitesi Kurabilirim?

Arkadaşlar kendimi bedava site kurmak istiyorum fakat şu tr.gg sitenin ismi ile olmucak (www.ender.wet1523.com gibi) .net .com gibi olabilir fakat onlarda paralı bana parasız bulabilecek yada öneride bulunabilecek acil yazsın.Teşekkürler
  6. Enderstyve

Minecraft 1.8 Snapshot Nasıl Kurabilirim ?

Konu Kilit Beyler sorunu çözmüştüm yazmadım kusura bakmayın.
  7. Enderstyve

Hallettim bi hesap bldum ondan giriyorum yinede ekle mc.ptronst1 bu.
  8. Enderstyve

Biliyorum onuda bulamadım denemedim
  9. Enderstyve

Skype: mc.ptronst1 atarmısın Kardeş sen hangi kartla aldın ?
  10. Enderstyve

Kardeş almasına alırımda paypay hesap falan yok tanıdıklardada yok başka kartlar var almıyorum o yüzden yazın belki bulursam yada çıkarttırırsam alıcam.
  11. Enderstyve

Malesef yok :( Premiumum yok :(1 tane buldum fakat minecraft.jar dosyası Attım Error veriyor Java 32 bit felan diyor
  12. Enderstyve

Arkadaşlar yeni çıkan şu 1.8 Snapshot olayını baya beğendim onu nasıl kurabilirim? İletişim; Skype: mc.ptronst1
  13. Enderstyve

Çektiğim Bazı güzel fotolar (Beğeneceğinize eminim.)[SEUS Shader 10.1]

1 ve 2 yi beğendim diğerlerini texture pack olduğundan dolayı beğenmedim öyle texture packları beğenmiyorum :S
  14. Enderstyve

Minecraft 1.7 - snapshot 14w05b yenilikleri

Peki nereden indirebiliriz ?Nerden indiricez ????
  15. Enderstyve

Kendime İyi Bir İntro Nasıl Yaparım?

Arkadaşlar ben intro yapmak istiyorum; Ama o İnternetteki "kolay intro yapmak" diye olmucak Biraz uğraşılmış olmasını istiyorum Programlar; Sony Vegas Pro 12 (şu an bunu kullanıyorum,öneri program varsa yorum yazınız) (NOT:HIZLI CEVAP GELİRSE MENNUN OLURUM ONLİNE'IM)
  16. Enderstyve

Minecraft'ı Daha Gerçekçi Yapmak İçin Yükleyebileceğiniz Modlar

Kardeş baya oldu o netten araştırırsan bulabilirsin.
  17. Enderstyve

FIFA 2014 Kurulum Hatası PLS

Arkadaşlar FIFA14 kurdum fakat Programı kapat hatası alıyorum bunun üzerine video çekicek yada bir şey önericekler varsa acil yazsın çok önemli Teşekkürler
  18. Enderstyve

Acil şu kitaplar hakkında araştırma yapacaklar konuya

Teşekkürler zaten hallettim konu kapalı
  19. Enderstyve

Yok işte bende yapıyorum araştırma.Okuduğun bir kitabın özeti karakterleri falan bulabilirsen sevinirim.
  20. Enderstyve

Arkadaşlar araştırma ödevim var şu kitaplar dediğim şeyleri araştırırmısınız.Yapanlara teşekkürler bide + Kenyaya yolculuk:BU kitabın -Özeti -Kahramanları -Olayın Geçtiği yer Yapanlara sonsuz teşekkürler Nasıl...
  21. Enderstyve

Sitelerdeki Reklamlar Nasıl Kalkar

Biliyorum kardeş zaten denemem öyle bir şey fakat bana çok lazım her sitede bu böyle indirsem bilene rar. dosyasında parola istiyor bunun gibi siteler çıkıyor bi çaresini bulmam gerek :S
  22. Enderstyve

Sitelerdeki Reklamlar Nasıl Kalkar

Arkadaşlar bi oyun için program indirmem gerek ne zaman yabancı sitelerden bir şey indirsem bunun gibi türlü türlü reklamlar çıkıyor numara ile kod istiyor benimde acil indirmem gerek ne yapmalıyım? Resim bu; +Help Me
  23. Enderstyve

Servera Koltuk Plugini Lazım

Tamam teşekkürler yorumlarınız için
  24. Enderstyve

İlk Yardım Seti

Kardeş ben başka skinli kafa istiyorum nasıl yapıcam örnek kod verebilirmisin ?Tamam kardeş anladım sağolasın