Arama sonuçlarınız

1. JLFurkan

RoyaLMC # Faction Server # Efsane Geri Döndü !

Plugin paketi ahmetmelihtr ye aittir ben editlemiştim sadece , ip de arkadaşa aittir.
  2. JLFurkan

Dediğim gibi eksiklerimiz var, adam gibi builder bulamadımki hocam :)
  3. JLFurkan

Yorumlarınız için teşekkürler hepsini değerlendiricem :)
  4. JLFurkan

Daha dün gece açıldı server , o yüzden oyuncu olmayabilir isterseniz arkadaşlarınızla gelin 10 kişi getirene güzel hediyelerimiz var :)
  5. JLFurkan

RoyaL MC 1.8.x | Faction Server IP : mc02.serveromat.net:23419 Sunucu Özellikleri : - 4 GB RAM - Virtual Dedicated Server 7/24 Online - 2x4.20 GHz İşlemci - 3 Ay Peşin Ödendi ! - 99 Kişi Kapasitesi Plugin Paketi : Giriş Ekranı : /Menu Komutu : Skor Tablosu : Ultra VIP - 10 TL Sunucu...
  6. JLFurkan

mc02.serveromat.net:23419

mc02.serveromat.net:23419
  7. JLFurkan

[Tekkit Classic 1.2.5] TürkiyeTekkit 150 Kişilik Sunucumuz Açılmıştır !

Arkadaşlar yorumlarınızı okudum desteğinizden ötürü sizlere teşekkürü borç biliyorum hepiniz iyiki varsınız :) Yarın yeni konumuzu açıyorum TÜRKİYE-FTB AKTİF OLUCAKTIR !
  8. JLFurkan

Arkadaşlar ben Türkiye-Tekkit'in kurucusu Furkan Tombak, FTB Unleshead server çalışmalarımıza başladık ve gayet uzun ömürlü bir server olucaktır. Şuanda gelicek arkadaşlar bu postu cevaplayarak kaç kişi getirebiliceklerini veya gelip gelmiyeceklerini yazarlarsa sevinirim. İyi oyunlar :)
  9. JLFurkan

TÜRKİYETEKKİT Uzun Ömürlü Cracked Türk Tekkit Classic 3.1.2 Server ! Makine Özellikleri ; 32 GB RAM İntel Core i7 , 3,3 Ghz 100 Mbit Türkiye Lokasyon VDS Alımlar ; - Rehber - Builder - Reklamcı Oyun Özellikleri ; Tekkit Classic 3.1.2 Minecraft 1.2.5 Premium Hesap Sahibi Olmayan Oyuncularda...
  10. JLFurkan

TürkiyeTekkit 1.2.5 Acil Builder Alınacaktır !

Serverimizin mapını yapıyoruz yardıma ihtiyacımız var acilen bilgili takım arkadaşları arıyoruz ! -JLFurkan Skype : Hk_Black
  11. JLFurkan

Minecraft 1.6.4 Çıktı! (Premiumlar İçin)

super secret settings iksir etkileri olarak yapilabilir bence ilerde çokta güzel olur :D dubstep minecraft çok iyi oluyo en sonuncusu :D
  12. JLFurkan