Arama sonuçlarınız

1. Jumbo8

Benimle Oyna Gel

arkadaşlar bugun sabahlıcam mınecraft oynıcam gelen gelsın skype eklesın yaş hıc sorun degıl oyunu bılsın yeter kingm101 skype ekle gel
  2. Jumbo8

Video cekıcek arkadas arıyorum

beyler video cekıcez herturlu mapı oynıcaz skype var yaş 15 mic var geleceksen mic + skype şart bana ulas onurcan.34
  3. Jumbo8

Beraber Oynayak

beyler beraber her turlu map oynıyacagım 1 kişi arıyorum berabeer video felan cekıcez yanı bıldıgınız knk olıcaz yaş 15 mic var skype var ekleyin isteyenler onurcan.34
  4. Jumbo8

Map Ariyorum Yardim !!

arkadaslar map arıyorum survival adventure fark etmez gorevlı olsun lutfen dil fark etmez ingilizce yada türkçe farketmez ama türkçe daha iyi olur elınde boyle map olan varsa bı baksın lutfen
  5. Jumbo8

1.6.2/1.5.2 İçin Güzel Paketler İçeri Gel Bak

merhaba arkadaslar bugun sıze 1.6.2 için hd resource pack verecegım ayrıca 1.5.2 içinde bir texture pack verecegım bu paket gercekcı fırın falan resımde pek gozukmıyor olabılır ama gercekten guzel ındırıp gorebılırsınız madenler falan buyuk 1.6.2: Soartex Fanver 1.6.2...
  6. Jumbo8

Minecraft İle İlgili Yardim

merhaba arkadaslar benim bilgisayarım 2ghz ve 501 mb ram ama mınecraft kasıyor 1 bılgısayarım daha var oda aynı ozellıklı o pek fazla kasmıor acaba bu bılgısayar eskı dıemı hıc oyun yok ve bılgısayarda gereksız dosya yok ama kasayı hıc temızlemedım ondanmı bı yardım edersenız sevınırım