Arama sonuçlarınız

1. M

Bakmadan geçme

Merhaba arkadaşar ben efe skyple : efenakisefe Serverinze yardım edebilirim.Birlikte survival oynayarabiliriz.(Server survival için açabilirim)Video sizin isteğiniz kalmış.BEkliom!!
  2. M

Beraber Oynuyacak arkadaş Arıyorum Server Benden

Merhaba arkadaşlar beraber oynayacak arkadaş arıyorum.Server nitradodan alındı.Bİz şu an 2 kişiyiz gelecek arkadaşları bekliyoruz. Skpye adresimi veriyorum: efenakisefe şimdi ekleyin oynamaya yarın sabah başlarız. Server açık gelmek isteyen olrsa: hadescraft.nitrado.net Şimdi açığım...
  3. M

Birlikte survival yaparız diyen 1 saat içinde eklesin

Birlikte survival yaparız diyen 1 saat içinde eklesin skype : efenakisefe
  4. M

Serverine Admin Arayanlar Buraya

Merhaba arkadaşlar serverine admin arayanlara kendimi öneriyorum. Adım:Mehmet Efe Soyadım:N. Wg bilirmisin: Evet Pluginlerden anlarmısın:Çoğundan anlarım bilmediğim varsa eğer oturur çalışır öğrenirim. Adminlik Yaptın mı ? :Evet Neden Admin Olmak İstiyorsun:Sırf eğlenmek amaçlı Başka sorunuz...
  5. M

Ben de Server Açabilir miyim?

Öncelikle telefondan yazdığım için şekil veremiyorum kusura bakmayın. Bende SERVERİMİ Kurabilir miyim? tabii ki.Herkes kendi serverini kurabilir.Ancak bu serverlerin farklı biçimleri vardır.Ben bu rehberde 3 başlık altında incelicem. 1- Hamachi Server Hamachi...
  6. M

Beraber Survival Oynuyacak!!Hamachi

Yaşım 14 oynucağım kişi en az 12 yaşında olsun.Serveri ben kurarım sorun değil ancak servere bir türlü mod atamadım.Yardımcı Olursanız sevinirim.Modsuzda oynarız problem değil.Skype : efenakisefe1
  7. M

Lütfen Yardım

Benim domain ve hosting im var.7/24 server kurabilirmiyim?Kurabilirsem nasıl olucağını anlatır mısınız? Şimdiden saolun.
  8. M

Minecraft Premium takas etcek içeri

Merhaba arkadaşlar... Benim Dota 2 hesabım var.Ben Dota 2 edindiğim zaman 30 dolardı.(Yanlış Hatırlamıyorsam.Siz gene araştırın.)Minecraft premium da yaklaşık olarak aynı fiyat.Takas etmek isteyen iletişime geçebilir. Mailim : [email protected] Gmailim: [email protected]
  9. M

Minecraft Premium Unu Takas Etcek İçeri

Merhaba arkadaşlar... Benim Dota 2 hesabım var.Ben Dota 2 edindiğim zaman 30 dolardı.(Yanlış Hatırlamıyorsam.Siz gene araştırın.)Minecraft premium da yaklaşık olarak aynı fiyat.Takas etmek isteyen iletişime geçebilir. Mailim : [email protected] Gmailim: [email protected]
  10. M

Minecraft Servere Nasıl Hunger Games Eklenir?

Minecraft Servere Nasıl Hunger Games Eklenir? Serverim var(hamachi li bukkit :D) Minecraft Servere Nasıl Hunger Games Eklenir? Maden kazıp para kasıp item alıp büyüleyen ws atabilinen bir sw var.Hunger games nasıl eklerim? Version:1.6.2 Hangi pluginle falan.Multiworld var bende.Yeni map...
  11. M

Server açabilirmiyim?

Minecraft server açıcam 7/24.Domain ve hosting im var.Ama nasıl yapacağımı bilmiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz?Eksik bilgi varsa yazın bilgilendireyim.