Arama sonuçlarınız

1. M

Bakmadan geçme

sil bidaha yükle banada aynı hatayı vermşti
  2. M

Bakmadan geçme

asssurvival 1 sorun ne anlamadm
  3. M

Bakmadan geçme

gelcenmi video çekmioz
  4. M

Bakmadan geçme

ıp o değilde ağa gel sen
  5. M

Bakmadan geçme

1snasssurvival şifre:125.117.22.33seni bekliyoruz
  6. M

Bakmadan geçme

ne zaman girersin ben şu an serveri aççam
  7. M

Bakmadan geçme

tamam oynarız sorun olmazama şimdi olmaz bi 15 dk sonra kurarım serveri oynarız
  8. M

Bakmadan geçme

Merhaba arkadaşar ben efe skyple : efenakisefe Serverinze yardım edebilirim.Birlikte survival oynayarabiliriz.(Server survival için açabilirim)Video sizin isteğiniz kalmış.BEkliom!!
  9. M

Benimle Skypeli Minecraft Oynacak Varmı ?

ben hamachilide oynarım ekle efenakisefe
  10. M

Beraber Oynuyacak arkadaş Arıyorum Server Benden

Servere reset attım şimdi giremeyebilirsiniz
  11. M

Survival ,Creative vb oynayacak ;

Beyler hadescraft.nitrado.net buraya gelin belki reset atmışımdır hemende ümitsizliğe kaplmayın bişiler yaoalım
  12. M

Beraber Oynuyacak arkadaş Arıyorum Server Benden

Merhaba arkadaşlar beraber oynayacak arkadaş arıyorum.Server nitradodan alındı.Bİz şu an 2 kişiyiz gelecek arkadaşları bekliyoruz. Skpye adresimi veriyorum: efenakisefe şimdi ekleyin oynamaya yarın sabah başlarız. Server açık gelmek isteyen olrsa: hadescraft.nitrado.net Şimdi açığım...
  13. M

12 Kişilik Nitrado 'Server Rehber-Builder-Reklamci-ve-Pluginer'Alimlari

PLUGİNER: İsim:EFE NAKIŞ Yaş:16 Skpye: efenakisefe (ekle konuşalım) Minecraft Oynama süresi:1 yıl Genel Pluginler Dışında Tüm Pluginlerden Anlayan[Görev Sistemi Yapabilecek biri-Warp geciktirebilecek-Spawn engelleyebilecek biri]birimisin:Bu yazdığın şeyleri yaparım Tecrübeleri:1 serverde...
  14. M

Birlikte survival yaparız diyen 1 saat içinde eklesin

Birlikte survival yaparız diyen 1 saat içinde eklesin skype : efenakisefe
  15. M

Serverine Admin Arayanlar Buraya

Merhaba arkadaşlar serverine admin arayanlara kendimi öneriyorum. Adım:Mehmet Efe Soyadım:N. Wg bilirmisin: Evet Pluginlerden anlarmısın:Çoğundan anlarım bilmediğim varsa eğer oturur çalışır öğrenirim. Adminlik Yaptın mı ? :Evet Neden Admin Olmak İstiyorsun:Sırf eğlenmek amaçlı Başka sorunuz...
  16. M

Steam Bölümü Açılsa?

Saygısızlığın luzumu yok!Ben uyardım sadece. GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  17. M

Steam Bölümü Açılsa?

Bu konu modaratöre bildirileceğinden düzgün olması gerekir GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  18. M

Steam Bölümü Açılsa?

Lütfen işi dalgaya almayalım. GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  19. M

portlu bukkit server kuramıyorum konu açtım ama pek yararlı olmadı

Tahminimce....... bise bulamadim. :)) GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  20. M

Survival'da neler yaptım neler (1 saatimi aldı)

Senden korkan senin gibi olsun. GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  21. M

Sen burda hakaret ediyorsun. GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  22. M

Sizin gibiler yuzunden oyunu bırakan arkadaşlarım var.Benimde elim kulağımda zaten.Bu arada açtığın konulardan abi olduğun belli. Ör:İşsiz(Diğer abi arkadaşlarının yorumundan belli.) Not:Modaratöre kesinlikle bir şey söylemedim.Siz olmassanız zaten forumu çeviremezler.Saygım sonsuz onlara...
  23. M

Sizce altaki oyunlardan en iyi hangisi?

Dota 2 ücretlidir.(Eger cok oyunculu oynayacaksan.)Benim zamanımda steam key istiyordu. GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  24. M

portlu bukkit server kuramıyorum konu açtım ama pek yararlı olmadı

Güvenlik duvarı ? GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi