Arama sonuçlarınız

1. ßYNON€

Modern (Çiftlik) Evi 2. Evim (Yorumlarınızı bekliyorum) V.2 (+ Bahçe)

Daha iyilerini yapabilirsin kötü eleştiriler gelicek eğer bunlara uyup bırakırsan hata yaparsın kendini geliştir eleştirilerden ders çıkar :)
  2. ßYNON€

-MİNECRAFT'TA İLK EVİM-

daha çok uğraşırsan iyi bişeyler çıkarırsın :) blokları iyi seç ve şekilleri iyi ver canlandır :)
  3. ßYNON€

ESED BUILD TEAM-İlk Yapı Çalışması-İskelet Krallığı-

güzel olmuş devamı gelmeli bence
  4. ßYNON€

Kraldan İntikam FİNAL

en azından genel bir resim çekseydin forumda sanırsam resimsiz harita koymak yasaktı =)
  5. ßYNON€

Quiz Show for Minecraft v1.0

Denerim =)
  6. ßYNON€

Türkiyenin Survival Serveri Pvp Survival , Survival ,PvP Arena Hepsi Burda Bekleriz

orda denilenlerin aynısını yaptım sağ tıklayınca hiçbir şey çıkmadı ordaki gibi napmam gerek oldumu trcraft.nitrado.net
  7. ßYNON€

Türkiyenin Survival Serveri Pvp Survival , Survival ,PvP Arena Hepsi Burda Bekleriz

sağole yazdım bir şey olmadı ?
  8. ßYNON€

nasıl atıcam kardeş lütfen söyle
  9. ßYNON€

survivalda başkaları gelip evimi kırabiliyolar neden mesela mgninja Rambo bunlar geldi maffettiler nasıl yapıyolar ben başkalarınınkine yapamıyorum !
  10. ßYNON€

ouadet gibi bi hata veriyo girmiyo !oldu tamam 1.6.2 den girdmçukura düştüm çıkmıyo be bune bir şey kesmekde yok saçmalığa bak
  11. ßYNON€

Regular Show / Tüm Harita / YAPIM AŞAMASINDA

isterseniz alıntı olarak başka regular show haritası atarım türk yapımı değildir ama.
  12. ßYNON€

bazı yerler niye ingilizce ?bazı tabelalar falan ?
  13. ßYNON€

başka sitede regular show var gine ama gidene eline sağlık emek veriyosun
  14. ßYNON€

MİNECRAFT TÜRK BAYRAĞI :)

İyi Olmuş
  15. ßYNON€

Parkur V2.0

nasıl yapıyorsunuz Allah Aşkına söyleyin :D bari kılıcı falan ataydın :DParkur V1.0 ve V2.0 mapları indirme oranları iyice arttı indirenlere teşekkür ediyorum =)V3.0 a bu gece başlıyorum =)
  16. ßYNON€

Parkur V2.0

:D hile kapatmayı bilsem kapatırdım :D
  17. ßYNON€

Parkur V2.0

helal olsun =) tek geçen sensin galiba :D
  18. ßYNON€

Parkur V2.0

oyunda f2 bas fotoğrafları çalıştır %appdata% .minecraft screenshottan al hizliresimden yükle konu açtıktan sonra yazı yazılcak yer vardır oranın üstünde sırayla git resim yükle var oraya linki yaz tamam de böyle yükler Sağol =)Ama farklı yerde spawnlanmaması gerekiyodu o garip
  19. ßYNON€

Parkur V2.0

Yarın V3.0 a başlayacağım =)
  20. ßYNON€

Parkur V2.0

http://rapidshare.com/files/731974475/OzoCraft-1.6.rar bende hızlı resimden koyuyorum zaten =)
  21. ßYNON€

Parkur V2.0

sağol hemen upload edip atıyorum linkiBiraz sürücek kusura bakma hem oyun iniyor hemde upload =)
  22. ßYNON€

Parkur V2.0

Yorumun İçin Teşekkürler =)