Arama sonuçlarınız

1. TheBlack3

GameNukeTR | Mükemmel Bir Kanal!

--------------------------------------------------------------------------------------------------- Öncelikle Hepinize Merhaba Arkadaşlar Öncelikle Size Kendimi Şöyle Bir Tanıtayım --------------------------------------------------------------------------------------------------- Adım ve...
  2. TheBlack3

Minecraft Realms

Merhaba Arkadaşlar Öncelikle Kendimi Tanıtayım Adım : Hakan Soyadım : Özbek Yaşım : 11 5. Sınıf Öğrencisiyim Minecraft Realms'ı Olan Davet Etsin Oyun Adım heyn029 Skype : hakan.ozbek.2845 :DGüncel
  3. TheBlack3

Skinim 3 (Amatörce)

Merhaba Arkadaşlar Ben TheBlack3 [Hakan] Bugün Sizlere 3. Skinimi Göstereceğim Amatörce Yapılmıştır Wallpaper (Soldaki) Skin
  4. TheBlack3

2. Skinim (Amatörce)

Merhaba Arkadaşlar Ben TheBlack3 [Hakan] Bugün Sizlere 2. Skinimi Göstereceğim Amatörce ve SkinCraft ile Yapılmıştır Wallpaper Skin
  5. TheBlack3

İlk Skinim (Amatörce)

Normal Merhaba Arkadaşlar Ben TheBlack3 [Hakan] Bugün Sizlere İlk Skinimi Göstereceğim Amatörce ve SkinCraft ile Yapılmıştır Wallpaper Skin Şortlu Wallpaper Skin SonOyuncu Serverinde Kullanabilirsiniz
  6. TheBlack3

Kanala Alım

Merhaba Arkadaşlar Kanalıma Abone Olursanız Sevinirim.Ne Kadar Abone Yorum Ve Beğeni O Kadar Çok Video Ve Seri. Youtube.com/GameNukeTR Evet Arkadaşlar Konudan Çıkmayalım Kanala Girmek İçin : 1-İsim: 2-Soy İsim: 3-Yaş: 4-Skype Ve Mikrafon (Zorunlu) Var,Yok: 5-Kanala Abone Olmak (Zorunlu) ...
  7. TheBlack3

Video Çekecek Arkadaş Aranır

Öncelikle Merhaba Arkadaşlar Benim Adım Hakan Benimle Video Çekecek Arakdaş Aranır Yaş Sınırlaması Yok Yaşı Takmıyorum Benim Yaşım 11 Skype Zorunlu Skype hakan.ozbek.2845 Youtube Kanalım : www.youtube.com/channel/UCHidRJljv0iBcaHElRmJ2ig
  8. TheBlack3

Servere Harita Yükleme

Merhaba Arkadaşlar Çoğunuzun Bilmesine Rağmen Servere Harita Yüklemeyi Göstereceğim. Oldukça Basit Anlatıma Geçelim 1- World Dosyasına Girelim 2-World Dosyasındakileri Silip Kendi Haritanızın Dosyalarını Atalım Ve Son Olarak Servere Start Verelim İşlem Bu Kadar.