Arama sonuçlarınız

1. ZarqoF

[RazerCraftTR] Minecraftın İçinde Yaşamaya Ne Dersin | Role Play (Whitelistli) |

Role Play İsminiz (İngiliz): zarqof Mekryn Role Play Yaşınız: 19 Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf): Küçük yaşlarda annesini ve babasını kaybetmiş bu cocuk kendi yaşamını sürdürmek için hayatın zorluklarına katlanmak zorundadır . şuanlık yaşamını bir mutfakta aşcı olarak çalışmaktadır .
  2. ZarqoF

JoyGamingMC Yetkili Kadrosunu Topluyor !

Adınız: Eray Soyadınız(Zorunlu Değil): Yaşınız: 13 Skype Hesabınız: zarqof.xstwp Kaç Yıldır Minecraft Oynuyorsunuz: 1 Günde kaç saat serverde kalabilirsiniz: 2-3 saat Yetkili Tecrübeniz: 3xRehber , 1xBuilder , 1xAdmin , 1xKurucu
  3. ZarqoF

2-8 Kişi Arası Hazır Ev Survival.

Evi Ben Yaptım Resimler : Spawndan Bir Görünüş Eve : Evin 1. Katı : Evin 2. Katı (YATAKHANE) : Bodrum Katı (DEPO) : Dışarıdan Cekilen Güzel Bir Fotoğraf :) : Ben Size Hamachi İpsini Atıcağım. Kayıt Formu : Skype : sizin skype'nız Nick : Oyundaki Nickiniz Yaş : Lütfen gerçek...
  4. ZarqoF

Benle Map Oynayacak ?

Micsiz Olur mu ?
  5. ZarqoF

Minecraft Bukkit Server ! İÇERİİİİİ!!!!!

Builder , Rehber Olabilirim warpta Atarım . We(WORLDEDİT) Harika Kullanırım
  6. ZarqoF

Dragonu EnderDragon Guardianları Enderman Yaparsınız Artık :)

Dragonu EnderDragon Guardianları Enderman Yaparsınız Artık :)
  7. ZarqoF

❋ Knight Online MMORPG ❋ Seviye/XP/Büyü/Görevler +OZEL PLUGINLER

Nick: ZarqoF Yaş: 18 Adınız: Eray Üzel Oyununuz Crack/Premium ? : Crack Knight Oynadınızmı ? : Evet (PATHOS 50 Lv Archer , Carnac East 80 Lv Assasian-Archer , Pathos 83 Lv Warrior Facebook Adresi & Skype Adresi : www.facebook.com/ZarqoF & ZarqoF XsTwP Knightı Bıraktım Ama Mc'de Farklı Bir Zevk...
  8. ZarqoF

Lan Yeter Lan 2 Haftadan Beri Whit-list Başvurusunun Onaylanmasını Bekliyom Lan !!!

Lan Yeter Lan 2 Haftadan Beri Whit-list Başvurusunun Onaylanmasını Bekliyom Lan !!!
  9. ZarqoF

Benimle gemi savası oynicak 5 kisi aranıyorr !!!

:/ mic yok \: