Arama sonuçlarınız

1. B

İstek Plugin

Resimdeki < KURUCU EmreAga > Hangi plugin
  2. B

Beyler pre aldim ilgilenin

Selam Arkadaşlar pre aldim. 1.7.9 Yükledigim Skin Gözüküyo 1.7.2 Gözükmüyo
  3. B

-----ZulaCraft Faction Server----

- zulacraft.axitrbilisim.com:1114 ★★ • Serverimizde 21 Warp vardır .★★ • Serverimizin Sürümü 1.7.2 1.7.5 Sürümüdür. ★★ • Serverimizde Lapis Orta Boydur. ★★ • Serverimizde lapis otomatik deildir. kasmaz server. ★★ • Serverimizde eventler olur. ★★ • Serverimizde adalet vardır. ★★ • Serverimizde...
  4. B

Arkadaşlar Epic boss anliyan item ekliyecem

Arkadaşlar Ben Kazmaya Servet ekliyecem fortune Yaziyorum Eror Veriyor onun başka kodumu var LÜTFEN YARDİMLARİNİZİ BEKLİYORUM@GreenArrow
  5. B

Selam Arkadaşlar Epicboss Delirdi

Arkadaşlar BOSSUN CANİ 700 CANİ VAR Bİ ANDA 39 K CANA CIKTI NİYE OLABİLİR BİDE 15 SANİYE Bİ CIKIYOR ONDAN OLABİLİRMİ
  6. B

Epic boss körlük nasil ekliyecem arkadaşlar bi türlü yapamadim

Epic boss körlük nasil ekliyecem arkadaşlar bi türlü yapamadim - throw 20:1.3 >350 0.15 - bossmsg 25:&4$boss_&2You_just_made_it_worse! =350 1 - throw 30:2 <350 0.2 - swarm zombie:15 =100 1 - bossmsg 0:&4$player_killed_$boss! =0 1 Drops: - 310:0:1:4 9 PROTECTION_ENVIRONMENTAL:1,DURABILITY:2 -...
  7. B

Epic boss körlük nasil ekliyecem arkadaşlar bi türlü yapamadim

Epic boss körlük nasil ekliyecem arkadaşlar bi türlü yapamadim - throw 20:1.3 >350 0.15 - bossmsg 25:&4$boss_&2You_just_made_it_worse! =350 1 - throw 30:2 <350 0.2 - swarm zombie:15 =100 1 - bossmsg 0:&4$player_killed_$boss! =0 1 Drops: - 310:0:1:4 9...
  8. B

PlatonCraft Faction Sunucu/1.7.2/8 GB Ram/94 Kapasite/FACTION /46.20.1.139:1114

- 46.20.1.139:1114 ★★ • Serverimizde 39 Warp vardır . ★★ • Serverimizde Lapis Orta Boydur. ★★ • Serverimizde lapis otomatik deildir. kasmaz server. ★★ • Serverimizde eventler olur. ★★ • Serverimizde adalet vardır. ★★ • Serverimizde Rehberler ilgilidir. ★★ • Serverimizde edit yoktur. ★★ •...
  9. B

--- PlatonCraft --- Faction Server

KONU KAPANSİN
  10. B

Viphammadde WG Oyuncular girmiyecek vipler girebilcek nasil ayarlicaz ögretin nolur

Arkadaslar Tek wg den bu işi halletmek istiyorum wgden iste ama nasil yapacam bunun net bi cevapi olsun nolur bu isi cok arastirdim yardim edin ataberk arkadasimiz.konusu var ama bunu kolay halletmek istiyorum videosunu cekin paylasin nolur
  11. B

Viphammadde wg nasil yapacam arkadaslar.

Arkadaslar Viphammadde wg yapacam tek vipler girecek ama Edit:Videolu Konularda Bunlari Anlatilmiyor Lütfen Anlatin
  12. B

CasperCraft Alimlari

Adi : Wg Hakkinda bilgi : Yasi : kac kere swde oynadi : Skype Zorunlu : Mikrofon Dahil
  13. B

Chestshop

Chestshop Acigi Tabelaya item kodunu yaziyo edit aliyorlar niye ?
  14. B

SchouledAnnouncher2 buglu nasil çözerim

bi adam geldi o otomatik duyurudan sa dedi filan
  15. B

KEKE CRAFT 7/24 SERVERİMİZ ACİKTİR LAPİSLİ

SERVERİMİZ 7/24 ACİKTİR WARPLARİMİZ GÜNLERCE COGALİYOR. 42TANE WARP VARDİR GÜNLERCE EVENTLERİMİZ VARDİR.HERKEZİ BEKLERİZ SERVERİMİZDE ALİM FELAN YOKTUR. HERKEZİ BEKLERİZ İP:176.31.229.48:541 WARP HAMMADDE WARP LAPİS WARP MARKET WARP ARSA HERKEZİ...
  16. B

Plugin yüklüyorum plugin düzgün yüklenmiyor

Arkadaslar Yardim bügün 1 tane plugin indirdim yükledm fakat plugin düzgün yüklenmedi nedendir