Arama sonuçlarınız

1. DarkFlyer <Berkant>

MoneyCraft ! Full Survival | Full PVP Server [moneycrafttr.nitrado.net]

MoneyCraft %100 Survival Server --> [moneycrafttr.nitrado.net] Serverimiz yeni açılmıştır . Lagsızdır (Nitrado Kalitesi :D ) Bug Yoktur. İlgili adminler vardır. Server 'a 5 kişi getirene rehberlik vardır. Vip Satışları Yapılmaktadır...
  2. DarkFlyer <Berkant>

Full Survival Server İçin Plugin ! Lütfen Gir İçeri...

Merhaba , Uzun süre önce full survival server açmaya karar verdim. Pluginler için birçok konudan destek aldım.. Gerekli pluginleri ya kurmada yada kullanmada sıkıntı yaşadım. Yardımcı olabilecek bir arkadaş lütfen yardım etsin. Sorunu skype'dan konuşabiliriz (çok iyi olur.). Lütfen kısa zaman...
  3. DarkFlyer <Berkant>

Win 8.1 Minecraft Sorun..!!

Arkadaşlar olay şöyle : Minecraft'ı birçok kez kurmuş ve silmiş biriyim.. Bilgisayarımda Win 8.1 (Pro 32-Bit) kurulu. Daha önce Win 8 dede kurmayı başarmıştım. (ekran kartı update'i ile başardım). Minecraft'ı tekrar kurmak istedim. Fakat bu sefer geçenkindende farklı, garip bir hata ile...
  4. DarkFlyer <Berkant>

Win 8.1 Minecraft Sorun..!!

Arkadaşlar olay şöyle : Minecraft'ı birçok kez kurmuş ve silmiş biriyim.. Bilgisayarımda Win 8.1 (Pro 32-Bit) kurulu. Daha önce Win 8 dede kurmayı başarmıştım. (ekran kartı update'i ile başardım). Minecraft'ı tekrar kurmak istedim. Fakat bu sefer geçenkindende farklı, garip bir hata ile...
  5. DarkFlyer <Berkant>

Minecraft Sorun !!

Selam arkadaşlar; Minecraft'ı birçok kez kurmuş ve silmiş biriyim.. Bilgisayarımda Win 8 kurulu. Daha önce Win 8 dede kurmayı başarmıştım. (ekran kartı update'i ile başardım). Minecraft'ı tekrar kurmak istedim. İnternetten eskisine göre daha zor da olsa buldum. Fakat açtığımda şu hatayı verdi ...
  6. DarkFlyer <Berkant>

1.6.2 Forge Sorunu [ YARDIM ] !!!!

Merhaba Arkadaşlar ; Minecraft 1.6.2 kullanıyorum. Forge umu sorunsuz yükledim ve bazı modlar kurdum. Launcher'i açıyorum Play'e basıyorum fakat oyun açılmıyor. Forge'dan önce açılıyordu. Modlarım çakışmıyor veya vs. sebeplerden crash report vermiyor. 1.5.2 'de forge lib dosyasını...
  7. DarkFlyer <Berkant>

MCPC 1.6.2 Modlarla Survival Modpack [YARDIM] [İSTEK]

Merhaba Arkadaşlar ; Arkadaşlarımla modlarla survival çekmek için server kurma işine kafa yoruyorum. MCPC yi keşfettim. Server Forge lu bir halde tamam. Ancak hangi mod paketini yüklediysem crash verdi veya modlar çakıştı vs. Herneyse ben artık pes ettim. Konu hakkında bilgili insanlara...
  8. DarkFlyer <Berkant>

Minecraft Serverlara Mod (Buildcraft,IC2 vb.) Yükleme [YARDIM] !!!

Arkadaşlar ben yeni birserver kurup arkadaşlarımla modlu minecraft oynamak istiyorum. Bu konuyu internetten araştırdım. Yaptıklarımdan sonuca ulaşamadım. Yardım edin ne olur forge yüklemek için ne yapmam gerek ACİL LAZIM !! TEAMWİEVER , SKYPE VB. NE OLURSA YAPABİLİRİM ACİL YARDIM...
  9. DarkFlyer <Berkant>

Bu Komut için Gerekli Yetkiye Sahip Değilsiniz [YARDIM] !!

Arkadaşlar şu son zamanlarda pluginlerle sorun yaşamaya başladım. Plugin paketleri indiriyorum ancak bu plugin paketlerinin çoğunda op olmama rağmen yazdığım komutlara '' Bu komut için gerekli yetkiye sahip değilsiniz. '' yazıyor. Hiçbirşey yapamıyorum. LÜTFEN YARDIM EDER MİSİNİZ !!