Arama sonuçlarınız

1. MrOxi

Canlı Yayın (sanırım...)

Selamlar dostlar şu an da yayındayım MOBA oyunlarına ağırlık vereceğim bugün, bu arada umarım bu yaptığım reklama girmez :( http://www.twitch.tv/adoamos Girip bir bakın sevmezseniz neden sevmediğinizide belirtmenizi isterim, iyi seyirler.
  2. MrOxi

Küçük Bir Problem...

Öncelikle merhaba, son bir kaç haftadır şöyle bir problemle baş başayım. Bu sorun modları kullanmak için forge yüklediğim zaman oluşuyor vanilla minecraft oynarken bir sorun oluşmuyor. Bu konuda bir bilgisi olan ?
  3. MrOxi

Minecraft'ı Gamepad İle Oynamak

Evet, başlıkta her şey açık ve net. Unutmayın bu program ile her türlü oyunu oynayabilirsiniz iyi seyirler.
  4. MrOxi

Minecraft | Yararlı Siteler

Öncelikle herkese selam, her neyse öyle boş boş otururken yenilere lazım olabilicek siteleri toparlamak geldi aklıma hemen yazmak istedim; Minecraft Crafting Malum sitemizin olayı isminden belli oluyor, sitenin kullanımı çok basit ve hoş. 1-) Hangi eşyayı merak ediyorsak ona tıklıyoruz...
  5. MrOxi

SkyFactory Java Virtual Machine Launcher Hatası

Farkındayım çok uzun bir isimli hata ancak bir türlü çözemedim internette araştırmada yaptım ancak hala sonuç yok, hatayı hayla anlamadıysanız İşte resmi, aranızda çözümünü bilen herhangi biri varsa lütfen bana ulaşsın. Bu arada skyfactory http://www.atlauncher.com/ şu abilerin yaptığı bir...
  6. MrOxi

Video Ve Kanal Resimleri (Şablon)

Youtube'da çoğu kullanıcının tasarım sorunu yaşadığı aşikar. Bu nedenle sizlere yardım etmek için bu şekilde bir şey yaptım umarım beğenirsiniz. Video Açıklama Merhabalar, 3 gündür video koymuyorum nedenini bilmiyorum ancak gönlünüzü almak istedim bu nedenle gönlünüzü almak istedim dosya 370...
  7. MrOxi

Minecraft Survival - Bölüm 1 | Sıkıcı Başlangıç! (İSTEK)

Herkese merhaba kanalımı tekrar aktif hale getirdim ve ilk seri olarak mirror's edge başladım umarım izlersiniz ve beğenirsiniz. Video Kanal Bilgilendirmesi Öhm,öhm öncelikle hepinize merhaba ben kendi başına yüksek bir performans veremeyen bilgisayarımla sizleri eğlendirmek adına video çeken...
  8. MrOxi

Mirror's Edge - Bölüm 1 | Başlangıç Ve Kanal Tanıtımı

Herkese merhaba kanalımı tekrar aktif hale getirdim ve ilk seri olarak mirror's edge başladım umarım izlersiniz ve beğenirsiniz. Video Kanal Bilgilendirmesi Öhm,öhm öncelikle hepinize merhaba ben kendi başına yüksek bir performans veremeyen bilgisayarımla sizleri eğlendirmek adına video...
  9. MrOxi

Minecraft | 14w05b Snapshot Tanıtım

İlk Tanıtım videomu çektim, uamrım hoşunuza gider ne eksik falan söylerseniz mutlu olurum. Kendinize iyi bakın.
  10. MrOxi

Çekiliş

Yeni yıl çekilişi hediyelerle ilgili her şey video'da katılan herkese şimdiden başarılar.
  11. MrOxi

The Wolf Among Us Let's Play

Herkese selamlar, bi kanalım vardı ancak durdurmuştum kanalı şimdi tekrar başlatmaya karar verdim. Oyun telltale adlı stüdyonun yeni adventure oyunudur. iyi seyirler.
  12. MrOxi

Resource Pack Arayanlar İçin

Aranızda kendine uygun resource pack bulamamış arkadaşlar için http://resourcepack.net/ bu site çok ideal. Üst tarafta kategoriler var oradan istediğin türü seçip bakmaya başlayın ve emin olun içerik çok çeşitli. Umarım işinize yarar.