Arama sonuçlarınız

1. A

Tecrübeli Saygılı Yetkili Arıyanlar...

Kendime Güvenirim İnternetten Bakmam Fakat Benim Yaptıklarım Binevi Zevk Meselesi.güncel
  2. A

Teşekürler.
  3. A

Faction Server Builder Alımı

Adınız nedir ? =Yusuf Yaşınız kaç ? = 17 Kaç yıldır minecraft oynuyorsunuz = 1.4 Sürümünden Beli [**] Şunu Belirtmek İsterim Eğer Admin Veya Moderatör Arıyorsaniz Bir Konuşalım İsterim Buyurun Beni Ayrıntılı İnceleyiniz ...
  4. A

Merhaba Sizlere Kendimden Bahsedeyim Adım Yusuf Yaşım 17 Minecraft'ı 1.4 Sürümünden Beli Aralıklı Olarak Oynuyorum Aralıklı Oynamamın Sebebi Diğer Online Oyunlardan Yardim Veya Destek İstemeleri O İnsanlara Yardım Etmemdir Daha Önceden Birçok Yeni Server Kuran Arkadaşlarımıza İnşaat Konusunda...
  5. A

Sponsor Arıyorum

köşke skype ekleseydiniz ordan iletişime geçebilirdiniz..
  6. A

Sponsor Arıyorum

Vip Den Gelenleri Kendilerine Vereceğim İçin Ayrıyetten Ben Serveri Dolu Tuttukça Onların Sunucu Kalitesi Artacak
  7. A

NonCraft - 1.7.X - (Emek Harita/Plugin) - play.NonCraft.com - SAAT 20:00'da 3 TANE VIP ÇEKİLİŞİ!

çok ve çok kaliteli bir serverdir kefil olabilirim
  8. A

Sponsor Arıyorum

https://www.facebook.com/mapper.fun
  9. A

Projelere Sponsorluk Desteği - 7GB Ram'e Kadar Destek

Projeniz : Faction Dalında Büyük Bir Server Yaşınız : 16 Skype Adresiniz : angelo.minecraft Neden Biz : çünkü sağlam bir sponsor olabilirsiniz Neden Sizi Seçmeliyiz : Vip Satışlarının Yarısını Size Verebilirim ( Belkide Daha Fazlasını ) Proje Durumu (Örnek : %15) : Bir Faction Server Ve Sağlam...
  10. A

Sponsor Arıyorum

Merhaba Arkadaşlar Önecelikle Söylemek İstediğim Bir Konu Var Ben Uzun Zamandır Mınecraft Hakkında Bılgı Sahıbı oldum ve Ortalıktan Bılgı topladım ve kendi serverimi açabilecek bilgiye ve beceriye sahip olduğumu düşünüyorum ve bü yüzden kendime bir sponsor arıyorum Kuracağım Server Faction...
  11. A

Sponsor Arıyorum

Merhaba Arkadaşlar Önecelikle Söylemek İstediğim Bir Konu Var Ben Uzun Zamandır Mınecraft Hakkında Bılgı Sahıbı oldum ve Ortalıktan Bılgı topladım ve kendi serverimi açabilecek bilgiye ve beceriye sahip olduğumu düşünüyorum ve bü yüzden kendime bir sponsor arıyorum Kuracağım Server Faction...
  12. A

Sponsor Arıyorum

13. A

Sponsor Arıyorum

14. A

Sponsor Arıyorum

15. A

Profesyonel Bir Yetkili

güncel
  16. A

Profesyonel Bir Yetkili

güncelgüncel
  17. A

İçerik silindi...

skype adresiniz varmı ?
  18. A

İçerik silindi...

İngilizcem Okadar İyi Değil Fakat Rehber Olarak Alırsan Türk Oyunculara Yardımcı Olabilirim :) (Genelde Moderatörlük Yaparım)
  19. A

Profesyonel Bir Yetkili

Teşekür Ederim Haklısın
  20. A

Profesyonel Bir Yetkili

güncel
  21. A

Nitrado Yapım Aşamasında Server 1.7.2 Alımlar İçin İçeri Gir (Faction)

Benim Tecrübem Var angelo.minecraft (skype) Ekleyebilirseniz konuşabiliriz
  22. A

Profesyonel Bir Yetkili

Beni Yanlış Anlamışsınızgüncel
  23. A

ServerX Network - Alan başvuruları - Copyright 2014

Ad-Soyad: Yusuf Yaş: 16 Öğrenim durumu: lise İletişim (tercihen skype): angelo.minecraft Daha önce görev yaptığınız ve oynadığınız sunucular: 23 Den Fazla Minecraft platformunda bilgi sahibi olduğunuz alan (bknz: Alan kategorisi): Moderator - Mimar Minecraft platformunda çevreniz varmı?:Hayır...
  24. A

Profesyonel Bir Yetkili

Gözü Yorulan Varsa Okumaya Bilir Özelikle WoldEdit'i Bilmiyorsanız Yapacak Birşeyim Yok Sonuçta Zorla Kimseye Birşeyler Okutmuyorum Ayrıca İşlerimi Resimle Deği İcraat İle Yaparım :)
  25. A

Profesyonel Bir Yetkili

Haklısın Görüşün Ve Yorumun İçin Çok Teşekür Ederim.