Arama sonuçlarınız

1. A

İstek Ücretli - Rank Skripti Arıyorum [1.16.4]

hepsi olur pm atın bana
  2. A

İstek Banka soyma skripti var mı? Veya yazabilecek

ücreti ile bütün sunucunuzu kodlarım özel mesaj atın
  3. A

Regionda x'den daha az y bloğu varsa:

loop all blocks within {_x} and {_x1}: loop-block = diamond ore: add loop-block to {_d::*} loop-block = gold ore add loop-block to {_g::*} size of {_d::*} > size of {_g::*}: message "test"
  4. A

3 Milyon TL'niz Olsaydı Neler Yapardınız? || İçeriye Girin :) ||

1 ev al kalanını bankaya yatır faiz ye
  5. A

Wargun | Modern Silahlı Server - Level Sistemi - MMORPG - Uranyum Madenciliği - Klan Savaşları - Kupa Sistemi - Vucüt Geliştirme - 3D Silahlar -

Merhaba, IP: wargun.keyubu.com Sürüm: 1.12.2 Slot: 42 Level ile gelişeceğin kılıç ve kalkanı bir kenara bırakacağın bu amansız, mücadeleye hazır mısın ? (sadece videomuz ile sunucumuzu öğrenebilirsiniz.) Lonca Savaşları Klanınızı güçlendirip bölgeleri ele geçirin ve top5'de lider siz ve...
  6. A

İstek Sadece belirli Kişiye sağ tıklama

#Command command /hırsızol: trigger: set {hirsiz.%player%} to true message "hırsız oldun" #Click on rightclick on player: {hirsiz.%clicked player%} is set: message "hırsıza dokundun" to player and clicked player delete {hirsiz.%player%}
  7. A

İstek Korona Virüs Skripti

#Eat on eat of rotten flesh: {corona.virus.denetim.bulasma::%player%::*} isn't set: set {corona.virus.denetim.bulasma::%player%::*} to true while {corona.virus.denetim.bulasma::%player%::*} is true: loop players in radius 5 around player: remove nausea from loop-player apply...
  8. A

İstek Arenaya Girme

et
  9. A

İstek Arenaya Girme

size of {bedwars::arenalist::*} is 8:
  10. A

İstek Faizli banka skripti istiyorum

#Command command /bankayatır [<number>]: trigger: arg-1 isn't set: message "/bankayatır <miktar>" arg-1 is set: player's balance > arg-1: set {bank.account.player::%player%::*} to {bank.account.player::%player%::*}+arg-1 message "%arg-1%$ bankaya yatırıldı" remove arg-1...
  11. A

Yardım Sethome sistemine bir ek

#Home command /sethome: trigger: {home::%player%} isn't set: message "eviniz belirlendi" set {home::%player%} to location of player else: message "/delhome ile evinizi önce siliniz." #Delhome command /delhome: trigger: {home::%player%} is set: message "eviniz silindi."...
  12. A

İstek Sezon Plugini Veya Skripti İstiyorum

#Season command /sezon: trigger: set {_z} to difference between now and {sezon} set {_p} to difference between {_z} and 30 day set {_p} to "%{_p}%" replace "days" and "day" with "gün" in {_p} replace "hours" and "hour" with "saat" in {_p} replace "minute" and "minutes" with "dakika"...
  13. A

İstek clearlag skripti detaylar aşağıda

delete all dropped items loop falan yapma bu direk herşeyi siler
  14. A

Yardım Köprü Yumurtası (ACİL LÜTFEN)

on projectile hit: loop blocks from the block in front of the shooter to the block 50 in front of the shooter: loop-block is air: set loop-block to packed ice add location of loop-block to {_blok::*} wait 2 seconds loop {_blok::*}: set block at location at {_blok::%loop-index%} to...
  15. A

İstek Saat Başı İtem !

every 10 second: give 1 diamond sword named "çalışıyor" to all players
  16. A

Envanterden Silinmeyen İtem

adı eşya olan şey gitmez envanterden death of player: loop all items in victim's inventory: name of loop-item contains "eşya": add loop-item to {inventory.item.player::%player%::*} remove all loop-item from drops respawn: add {inventory.item.player::%player%::*} to player's inventory...
  17. A

Yardım Lütfen para bug yardım

pay komutunu sen skript ile oluştur player's balance > arg-1 player's balance > 0
  18. A

İstek /opchat Yapan [ACIL]

Opchat değilmi bu bütün op olanlara mesaj gönderiyor işte ?
  19. A

İstek /opchat Yapan [ACIL]

al bakalım genç adam #Chat command /opchat [<text>]: trigger: player has permission "admin": send "%player%: %arg-1%" to all ops
  20. A

Bilinmeyen komut sorunu :(

#Command command /acele: trigger: remove haste from player apply haste 1 to player for 60 seconds message "çalişiyor" bunu düzenleyin çalışır
  21. A

Yardım Skript İstek

{oyunculıste::1} {oyunculıste::2} {oyunculıste::3} {oyunculıste::4} gibi gösterebiliyosun içindekileri
  22. A

Yardım çek skripti hatası

çek'in ismi 500$ gibi olabilir sonuna dolar koyun #CLICK on rightclick with paper: name of tool of player contains "$": set {_x} to uncoloured name of tool of player replace "$" with "" in {_x} set {_x} to {_x} parsed as number message "&2%{_x}%&2$ &7değerinde çek bozdurdunuz." to...
  23. A

oyuncuyu baktığı yönde 10 blok ileri ışınla effecti

teleport player to block 10 forward player