Arama sonuçlarınız

1. NonyCraftTR

NonyCraft7/24Factions Wars|0 LagVPS

tmm özür dilerim bidaha olmucak.
  2. NonyCraftTR

Sunucumuza Hepinizi bekleriz...++Guncel Sunucumuz Guncellendi!!!Sunucumuz guncellendi!!!sunucumuza son 2 warp eklendi!!! sinema ve kelle toplam warp 52facebook adresimiz acıldı!!!! 40 beğenide vip çekilişi olucaktır...
  3. NonyCraftTR

sUNUCUMUZA kan effekti ve jedpack eklendi!
  4. NonyCraftTR

neden?
  5. NonyCraftTR

rehber alımı var!! eventen sonraguncell+
  6. NonyCraftTR

Bedava VPS || Gir iceri al vpsni ||

bişi deyil... biraz daha araştırıcam en uzun süreli olanı paylaşıcam!!!
  7. NonyCraftTR

yotube kapandı + dns ayarlarını vericem ,buyrun dns ayarları dns 1 = 208.67.222.222 dns 2 = 208.67.220.220 ve video link = www.youtube.com/watch?v=zxFUumlMOEs Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana !!!
  8. NonyCraftTR

Evet Arkadaşlar İlk önce http://www.creeperhost.net/ Adresine tıklayalım.. Girdikten sonra bi eposta hesabı acalım sonra altdaki video İzleyin... video bana ait deyildir....! aldıgınız vps 1 saatliktir ama hesabınıza bazen çek gelebiliyor 14 gunluk 30 veya 20 gunluk sw kazanabilirsiniz.. daha...
  9. NonyCraftTR

Spawn vdsye gecince kendi ellerimizle yapıcaz ve o spawn baya editledik !!!!! ama yinede saol spawn yaptıkmı %99 lık bi sunucu olacaktır.. eventler düzenli yapılır... her gun dolu dolu eventlerBazı insan olmayanlar Sunucumuza girip reklam yapıyolar hayatımda hic bir swye girip reklam attmadım...
  10. NonyCraftTR

Guncell ++
  11. NonyCraftTR

FACEBOOK ADRESİMİZ: TIKLA GİT 2GB Ram 26 kişilik Çok yakında DAHa fazla ram daha fazla kişi sayısı olacaktır... 0 lag garantisiyle! Özellikleri: 35 dan fazla warp ile size eglenceyi sunuyoruz... adminler ilgili ve para kasılmak çok kolay hammadde otomatik yeniler.. Sunucumuzda JedPack...
  12. NonyCraftTR

NonyCraft 7/24 Factions VPS Server 0 Lag <- - > AXİTR garantisiyle

ip: 46.20.1.98:1140 host ip: nonycraft.axitrbilisim.com:1140 Özellikleri: 30 dan fazla warp ile size eglenceyi sunuyoruz... adminler ilgili ve para kasılmak çok kolay hammadde 1 saate bir yeniler... ----------------------------------------------------------------------------------- NormalVip...
  13. NonyCraftTR

NonyCraft Facions Wars (surum)[1.6.2] 7/24 0 Lag

Beyler Bu server super vip almayi dusunuyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmHelal olsun be mercan abi sonunda turklere yakisir bi sw actin valaha seviliyosun...Mercan abi ben ultravip alcam ama p13 yerine p15 versen olurmu.. verirsen 2 aylik alirim