Arama sonuçlarınız

1. M

Spawnları Yok Etme! MBG'nin Diyarı

Başlıktanda anlaşılacağı gibi spawnları yok etmeden oynamanız gereken ve hile yapmamanız gereken bir harita. Tamamen bana ait olan harita birçok güzellik ve birçok spawn mevcut. Geceleri sığınacak bir yerin yoksa eğer ölme garantisi veriyorum :D :D Neyse çok uzatmadan resimlere bakalım...
  2. M

Seri Sonu Yeni Dünya 3 *Hardcore

Serinin son haritası olan Yeni Dünya 3 Hardcore modunda bi hayli zor bir map. Kahramanımız bu mapte zindanları yaratıklardan temizleyerek zindanda saklı olan sandıkları bulup ganimetleri ele geçirecek ve güçlenecek. Kahramanımız güçlendükçe daha zorlu bir görev onu bekliyor olacak Yeraltı...
  3. M

Yeni bir Harita ile Karşınızdayız *Yeni Dünya 2

Arkadaşlar Yaptığım 2. map bu. hepinizin beğenisine sunuyorum. İnşallah beğenirsiniz. *Resimler Veeeee link :) http://www.mediafire.com/download/xlezl477ycfcir9/Yeni_D%C3%BCnya_2.rar Beğenirseniz bi teşekkürü çok görmeyin :)
  4. M

Arkadaşlar lütfen Acil Yardım

To many İtems yüklicem minecrafta ama bir sorunum. appdata .minecraft içinde bin dosyası yok. nasıl yapıcam hiçbir fikrim yok. Lütfen yardımcı olun.
  5. M

Yeni Map El Yapımı Türkçe :D

Arkadaşlar forumda yeniyim. Sizlerle kendi yaptığım haritayı paylaşmak istiyorum. Eğer isteyen arkdaşlar olursa mapi yükliyim. Link verim. Map özellikleri : * SkyBlock Mapinin gelişmiş versiyonudur. *Zorlu bölümler *Bol kaliteli maden *Gizli sandıklar ve güzel hediyeler *Yeraltı dünyası...