Arama sonuçlarınız

1. olcay12345

Server İçin Pluginner

Arkadaşlar PVP bir server açacağız. Lütfen bu konu hakkında bilgili insanlar arıyoruz. Aşşağıdaki formu doldurmanız lazım... Ad-Soyad: Yaş: Skype Ad: 5 Plugin ve Görevleri: Lütfen SALLAMA yapmayın!
  2. olcay12345

Taplo v1.0

Arkadaşlar Güzel Bir Tablo Yaptım. Ama şu an Hatalar Olabilir. Düzelteceğim Daha İyi Yapacağım
  3. olcay12345

1.6.4 Server

Arkadaşlar Sizde Varsa 1.6.4 Server.jar Onu Atabilirmisiniz FORGE'lu Oynaycağım Arkadaşlada. Saygılarımla ....
  4. olcay12345

Deneme (Hamachili Server)

Arkadaşlar Ben Server Kuramıyorum. Güvenlik Duvarını Kapattım. Hamachili Ağ Adı Deneme 2 Şifre 123 Olursa Modlu Hamachili Server KURCAM. Ama Olursa :D Konu Yanlış Yerdemi Hayır Çünkü Bana Destek Lazım Ondan Sonra Zaten Konuyu Kapatcam (UNUTMASSAM)
  5. olcay12345

///___MircTeam___///

Merhaba Arkadaşlar Knock0007 Bügün Sizlere İyi Bir Hub Server Olan MircTeam'ı Tanıtıcağım İlk Olarak Creative Userler'imizin Yaptığı Güzellikler Sonra Skyblock Market Falan Gösteremeyeceğim Özür...
  6. olcay12345

Server Kurmak Kolayda Adam Giremiyor Ki !

Arkadaşlar Benim Laptopda Server Kurmaya Çalışınca Olmuyor, Fakat İnt'e Bağlı Büyük Pc De Oluyor Sorunun Çözümü Nedir Sorunum Kısacası KURDUĞUM Server'e KİMSENİN GİREMEMESİ
  7. olcay12345

Nei SORUNU !!!

Arkadaşlar Nei Yüklemeyi Biliyorum Fakat Yanlışlıkla JVM Arguments'i Sildim ! (Xmx-2G Yaptım Yani) Oraya Ne YAZCAKTIM ! Bilmeyenler için kurmak (JVM Yİ SİZE SORUYOM İŞTE :) Nei indirin sonra mods klasörüne atın. Ondan Sonra CodeChicken indirin atın. mods klasörüne. sonra codechickenlib indirin...