Arama sonuçlarınız

1. bgencacat

[YENİ] SonOyuncu Network Survival Titanyum [Yeni Kılıçlar] [Yeni Boss ve Yaratıklar] [Anti Hile] [0 Lag Garantisi]

Sanırım yanlış anlaşılma var. Zaten tasarımlar kullanıma açık şekilde paylaşılmış tasarımlar. Kullanımında herhangi bir sakınca bulunmuyor. SonOyuncu Client ile yararlanabileceğiniz özellikler.
  2. bgencacat

Osprey 1.0 Tanıtımı | 2019

Eh, yani o dediğin tam olarak öyle olmuyor ama haklılık payın var tabii ki.
  3. bgencacat

Şarkılarla SONOYUNCU Adminleri

Geçmiş olsun.
  4. bgencacat

Minecraft Bynovem'in Plugini

O plugini ByNovem yazdı zaten.
  5. bgencacat

Son Oyuncu Network | Yeni: ŞİFRE GİRİŞ EKRANI, GRAVITY, Sky Wars v2, Anti-Makro Anti-Hile, Client ve Mod düzenlemeleri

Aslında para oldukça işe yarıyor. Oyuncularla ticaret tamamen kastığınız parayla yapılıyor. Zaten paranın amacı da budur. Oyunun ticari olarak anlaşılacak kısmını anlayamadım. Oyun dümdüz Survival olabildiğince. Netherda ve dünyada spawner bulunabilseydi emin olun ki zaten çoktan kapılmış...
  6. bgencacat

Röportaj Ayın Üyesi İle Röportaj: KimkiO

Ben o anıyı hatırlıyorum ilginç bir şekilde. Güzel bir andı.
  7. bgencacat

C# ile localhost programı kodlamak istiyorum nasıl yaparım ? (XAMP, APPSERVER, ABBYS WEB SERVER)

İstediğin 404 sayfasına yönlendirmeyi htaccess ile yaparsın.
  8. bgencacat

Türkiyede sunucu durumu

Öyle olmuyor işte.
  9. bgencacat

Türkiyede sunucu durumu

Yeni versiyonların pvp tarzını sevmiyorlar. Basit.
  10. bgencacat

Launcher Değişikliği

Vovovovovoov o kadar basit değil hayır. Olamaz.
  11. bgencacat

Flat Infographic | Şimdiye kadar en iyisi! | İndir

Belki material, ama flat değil.
  12. bgencacat

Son Oyuncu Network | Yeni: ŞİFRE GİRİŞ EKRANI, GRAVITY, Sky Wars v2, Anti-Makro Anti-Hile, Client ve Mod düzenlemeleri

Oyuna girmek için SonOyuncu Launcher şart. Ayrıca premium hesabının kullanıcı adıyla SonOyuncu'ya girdiğinde herhangi bir ban problemin olmayacaktır.
  13. bgencacat

Eğer kaanumay işlem yapmadıysa bana özelden kullanıcı adını yaz hesabın uygunluğunu kontrol edeyim.
  14. bgencacat

C UNIX Ve Linux Sistemler İçin Renkli Yazı Yazma

Bir daha internetten bulup bulup buraya yapıştırırsan seni rapor edeceğim.
  15. bgencacat

EN GELIŞMIŞ BAŞVURU SISTEMI! > SONHUKUMDAR | Sunucu Yetkili Alımı

O kadar üstün pro xxx yetkili olsun ama bedava çalışsın :D
  16. bgencacat

Yetkililer saldı kendilerini, nerede aktiflik??

Belgen yoksa böyle bir şey olmadı.
  17. bgencacat

Yeniden C#

1, 1.5 ayda 15%. İyi iyi güzel. 2 haftaya da 90% olur bu ivmeyle. Yeni bir profesyonel doğuyor!
  18. bgencacat

Authme Şifre Değiştirme Sorunu

AuthMe veri tabanını belli aralıklarla okur. Ayarlarından o süreyi güncelleyin veya kapatın. Ayar adında cache geçmesi muhtemel.
  19. bgencacat

1$ VPS Nasıldır? (Arubacloud)

Bahsettiğin paket genelde geliştiricilerin uygulamalarını ayağa kaldırması için kullanılan bir paket. O pakette muhtemelen minecraft sunucusu başlamayı bile reddedecektir yetersiz ramden. İstersen zaten 2$'lık denem kredisi de alabilirsin. UÇ!
  20. bgencacat

minecraft you can't injure defenseless players hatası YARDIM

Claim plugininin özelliği değil miydi bu?
  21. bgencacat

[Yardım]Oyuncunun İsmi Gözükmücek

Takım oluşturursan olur.