Arama sonuçlarınız

1. Drowhake

Foruma Geri Döndüm!

Herkese iyi tatiller, yaklaşık 50-55 gündür yoktum, sonunda yurtdışı (ardından istanbul) ' ndan dönebildim. Haberiniz olsun diye bir post ta açtım ayrıca herkese tekrar merhabalar! Ben yokken nasıl geçti tatiliniz neler yaptınız forumda neler oldu merak ediyorum hem muhabbet etmişte oluruz :)
  2. Drowhake

Türkiye Sunucularındaki Görev Dağılımı

İyi forumlar arkadaşlar, bu konumda Türkiye sunucularında olan bence çok saçma bir olayı tartışmak istiyorum. Bu arada bu olay yabancı sunucularda da oluyor fakat şu an bizim geliştirmemiz gereken sunucular Türkiye de o yüzden Türkiye hakkında konuşacağım. Konumuz şu ki çok kalıplaşmış bir...
  3. Drowhake

Darkorbit Hesabınızı Tanıtın!

Merhaba FG üyeleri Darkorbit yıllardır oynadığım bir oyun olduğu için forumun bu bölümünde konu açmak istedim. Şu an mevcut olarak oynadığınız hesabınızı burada paylaşabilirsiniz. Dilerseniz (bence öyle daha iyi olacaktır) resimlerle destekleyin. Sunucu: İskandinavya 1 (Global) Şirket: VRU...
  4. Drowhake

Sitelerden Nasıl Link Alabilirim?

Arkadaşlar kendi televizyonumdan film izlemek istiyorum. Çeşitli film sitelerine giriyorum orada oynatıcılar oluyor Plus Player gibi. Fakat bunlardan link alamıyorum. Sağ tıklasam About falan diye bilgi kısmı çıkıyor. Link aldığım zaman Free Download Manager la indireceğim de. Nasıl yapabilirim...
  5. Drowhake

GTA V Fiyatları

İyi forumlar dostlarım, bu konumda sizlere Grand Theft Auto serisinin en son çıkan, en çok hasılat yapan oyunu Grand Theft Auto V (GTA V)'in fiyatlarını araştırıp paylaşacağım. Sadece tek bir konsola çıkmadığı, tek bir mağazadan alınmadığı için farklı fiyatlar sunacağız ufak bilgilendirmelerle...
  6. Drowhake

Moe League of Legends

Moe League of Legends İyi forumlar FG üyeleri ve ziyaretçileri, League of Legends oynuyorsanız ve ünlü yayıncıların maçlarına gelen oyuncuları az çok biliyorsanız bu terimi duymuş olabilirsiniz. Aslında bu terim iki anlama geliyor. Birincisi bir Japon çizim türü diğer ise EUW sunucusunda...
  7. Drowhake

amerika Kılıcının İsmi Değiştirildi

Sevgili LoL oyuncuları bugün üzücü bir haberle karşınızdayım, 7.12 yaması geldi ve bu yamayla birlikte kendimi bildim bileli ismi amerika kılıcı olan eşyanın ismi TEK Kılıcı olarak değiştirildi. Sigara içenler yakıyor içmeyenler ağlıyor. Hatta içenler içerken ağlıyor.
  8. Drowhake

Payday 2 Lobi Kurma

Payday 2 Lobi Kurma Merhaba FG üyeleri, bu konuda sizlere yakın zamanda steam adlı oyun platformunda ücretsiz olan Payday 2'de arkadaşlarınızla oynamak için nasıl lobi kurabileceğinizi öğreteceğim. 1.Adım Oyuna girin.Ana ekranda CRIME.NET 'e tıklayın. 2.Adım Açılan haritada boş olan...
  9. Drowhake

Metin 2 Kırmızı Abanoz Sandığı

Metin 2 Kırmızı Abanoz Sandığı İyi forumlar FG üyeleri ve ziyaretçiler, bu konuda sizlere Metin 2'de popüler sandıklardan biri olan ''Kırmızı Abanoz Sandığı'' nı tanıtacağım. Sandığı Nasıl Alabilirim? ''Biolog Araştırma Görevi 1'' adlı görevi bitirdiğiniz zaman Biolog mobundan alabilirsiniz...
  10. Drowhake

League of Legends Astarte

İyi forumlar MoBa sever FG üyeleri, bu konumuzda en popüler oyunlardan olan League of Legends'in yüksek liglere yükselmeye çalışan takımının ''Ormancı'' sını tanıyacağız. League of Legends Astarte Bulunduğu Takım: Çilekler Bulunduğu Rol: Ormancı Tam İsmi: Görkem "Astarte" Öztürk Peki...
  11. Drowhake

League Of Legends Mağaza Açılmıyor

League Of Legends Mağaza Açılmıyor İyi forumlar FG üyeleri ve ziyaretçileri! Eğer ziyaretçiyseniz foruma kayıt olmayı ve bu güzel ortama katılmayı unutmayın. Fazla uzatmadan konumuza geçelim. League of Legends'ta mağazanız siyah/mavi ekran veriyor olabilir yada Galio resmi çıkıyor olabilir...
  12. Drowhake

Saf Hayatta Kalma Sunucusu

Selamlar forum üyeleri, yazın sonlarına doğru başlıkta yazdığım gibi bir sunucu açmayı planlıyorum. şu an çok fazla fikir var aklımda fakat bunları paylaşmak istemiyorum, süpriz olursa daha çok ilgi geleceğini düşünüyorum. Bunun dışında ortaçağ temalı içinde hafif RPG içeriği bulunan bir sunucuya...
  13. Drowhake

CS GO Çalışmayı Durdurdu Hatası

CS GO Çalışmayı Durdurdu Hatası İyi forumlar saygıdeğer FG üyeleri! CS GO bazen sıkıntılı bir oyun olabiliyor, bu konumda ise bu sıkıntılardan özellikle bilgisayarı kötü olan oyuncuların etkilendiği bir hatanın çözümünü sizlere sunacağım. 1.Çözüm SteamLibrary\steamapps\common dosya...
  14. Drowhake

CS GO Hydra Operasyonu

CS GO Hydra Operasyonu İyi forumlar FG üyeleri, CS GO her yıl yeni görevlerle yeni kasa ve skinlerle operasyonlar düzenliyor. Bu konuda en son çıkan Hydra operasyonunu inceleyeceğiz. Operasyon Çıkış Tarihi: 23.05.2017 Operasyon Bilet Fiyatı: 5.99 ABD Doları/22 TL Civarı Operasyonun...
  15. Drowhake

League of Legends Cut the Rope

League of Legends Cut the Rope Merhaba sevgili ziyaretçiler ve sayın FG üyeleri, bu konumuzda bir şeyi tanıtmayacağız hatta konuyu olabildiğince kısa keseceğiz ki gelen ziyaretçilerimiz anlayabilisin. Öncelikle reklamla yada bir şekilde Vodafone hattına sahip olan kullanıcıların Cut the Rope...
  16. Drowhake

Zula E Spor

Zula e-Spor Türk FPS oyunlardan öne çıkan hatta steam gibi kaliteli bir platforma eklenen Zula oyunu tabi ki interaktif spor (e-spor)'a elini uzatmasa eksik kalırdı, bu yüzden bir süredir Zula'da E-spor turnuvaları düzenlenmekte. E-Spor turnuvalarda Zula'ya sponsor olan firma ise Türkiye'de...
  17. Drowhake

Fifa U20 World Cup

İyi forumlar sevgili FG üyeleri, eğer sporu yakından takip ediyorsanız Fifa Federasyonu'nun düzenlediği U20 (20 yaş altı) turnuvasından haberiniz vardır. Bu konuda sizlere turnuvaya katılan/elenen takımlar ve turnuvanın son durumu hakkında bilgiler vereceğim. Son 16'ya Kalan Takımlar...
  18. Drowhake

The International 2017

Merhabalar FG üyeleri, dünyanın en büyük E-sport turnuvalarına sahip olan Dota 2'nin büyük (major) turnuvası çok yakında geliyor! 2011 tarihinden beri devam eden bu turnuvamız bu sene Ağustos ayının 7'sinde başlayacak ve tam olarak 6 gün sürecek! Turnuva nerede gerçekleşecek? Turnuva...
  19. Drowhake

Dota 2 MMR

İyi forumlar arkadaşlar, bu konumda sizler için Dota 2'nin dereceli sisteminin puanlama sistemi olan MMR sistemini soru cevap şeklinde anlatacağım.Eğer aklınıza takılan bir soru olursa bildiğim kadarıyla sorularınızı konuya eklerim. MMR ne anlama gelir ? MMR (Matchmaking Rating) Eşleştirme...
  20. Drowhake

H1Z1 Ranks

İyi forumlar değerli FG üyeleri! Çıktığı günden beri onlarca kez güncellenen H1Z1'in pek fazla değişmeyen ama yinede birkaç düzenlemeye uğrayan rütbeleri (rank/derece) en düşükten en yükseğe sıralayacağım. Nasıl puan kazanırım neye göre puan alırım, gibi sorularınızın cevabını spoiler'ın...
  21. Drowhake

Wildcase CS GO

Wildcase CS GO İyi forumlar FG üyeleri, bu konuda şu sıralar tekrar popülerleşen eski kasalara nazaran daha çok araştırılan ve kar ettiren Wildcase CS GO ya da Wildfire Case CS GO hakkında sizleri bilgilendireceğim. Kasa Çıkış Tarihi: Haziran 17/2016 Yaban Ateşi Operasyonuyla beraber...
  22. Drowhake

Mobile League of Legends

Mobile League of Legends Hayırlı ramazanlar Forum Gamer üyeleri, ramazan ayı hepimize hayırlı olsun. Belki biraz geç bir konu olacak ama yine de yararlı olacağından eminim. Bu konuda ramazan sıcağından sıkılan, oyun oynamak isteyen ama aynı zamanda çalışan, bilgisayara ayıracak fazla zamanı...
  23. Drowhake

Dota 2 Update

Dota 2 Update İyi forumlar, bu konuda sizlere Dota 2'nin en son çıkan güncellemesindeki değişikliklerden bahsedeceğim. Son çıkan güncelleme kısa olduğundan konumuz tabii ki kısa olacak fakat amacımız uzun uzun metinler yazmak değil yayınlanan güncellemeyi basit şekilde anlatmak. ''All...
  24. Drowhake

Metin 2 İtem Kodları

Metin2 İtem Kodları & Metin2 GM Kodları Kendinize ait özel bir Metin 2 sunucunuz varsa, Metin 2'nin yönetici komutlarını bilmeniz gerekir. Eğer bilmezseniz sunucuyu kontrolünüz bir o kadar zorlaşır. Bu konuda sizlere yeni & eski güncellenmiş tüm Metin2 komutları sıralayacağım. Metin2 PvP...
  25. Drowhake

Overwatch İnceleme

Overwatch İnceleme İyi forumlar arkadaşlar, bu konuda sizler için Overwatch oyununu inceleyeceğim. Aslında biraz tanıtım/bilgilendirme de olacak ama dediğim gibi ''inceleme'' yani içinde öznel fikirlerim olacak. Katılıp katılmadığınızı yada bu oyun hakkında ne düşündüğünüzü yazmaktan...