Arama sonuçlarınız

1. espentosberk

SteriaMC Emek Skyblock>|Fabrika Sistemi|>|Görev Sistemi|>|Satış Tabelası|>|Seviyeli Sanal Sandıklar|>|Generator Sistemi|>1.8.x-1.12.2

SUNUCUYU EMEK SKYBLOCK YAPICAZ ARKADAŞLAR. O SEBEPTEN DOLAYI 14.03.2020 SAAT 15:00'DA SUNUCU BAKIM İÇİN KAPATILICAKTIR BİLGİNİZE STERİAMC
  2. espentosberk

SteriaMC Emek Skyblock>|Fabrika Sistemi|>|Görev Sistemi|>|Satış Tabelası|>|Seviyeli Sanal Sandıklar|>|Generator Sistemi|>1.8.x-1.12.2

ÖNEMLİ Sunucu da yaşanan Lag problemini çözmeye çalışıyoruz.Bunun için hem RAM arttırıldı hem de sabaha kadar Lag testleri yapılıcak ve yarın inşallah sorunsuz bir şekilde açmayı planlıyor. Tekrar kusura bakamyın :)
  3. espentosberk

BİLGİLENDİRME Sunucu da ciddi bir hata aldığım için kapatmak durumun da kaldım herkes özür diliyorum.
  4. espentosberk

Öncelikle yorumunuz için teşekkürler. Elimden geldiğince çok fazla özellik getirtmeye özen gösteriyorum. :)
  5. espentosberk

SPAWN: KASALAR: KOBE BRYANT: SİSTEMLER: ARENA: İP ADRESİ: SteriaMC.batihost.net...
  6. espentosberk

oyna.MineZoid.com ➤ [YENİ AÇILDI!] - SIFIRLAMA YOK! Çiftçi Sistemi, Madenler, Elytra, Özel Büyüler: Sıradan, Efsanevi ve Runik!, 100 Farklı Görev!

Gerçekten bravo sizin gibi büyük bir firmaya hiç yakışmadı. Sunucunuz da bir sistem yaptım(%100 otomatik bile değil kendim bir harekette bulunmadığım sürece çalışmayan bir sistem) ve moderatörleriniz yasak diyip durdular bende madem yasak niye kızıltaş satıyorsunuz dedim. Sonrasın da hakkımı...
  7. espentosberk

SteriaMC ile bambaşka bir OPSkyblock deneyimi 1.8.X-1.12.2 Özel animasyonlar-efektler ve Daha fazlası...

SUNUCUMUZ BUGÜN SUNUCU AKTİF SİZLERE KAPISINI AÇMIŞ BULUNMAKTADIR. STERIAMC :)
  8. espentosberk

SteriaMC Bambaşka bir OPSkyblock Deneyimi SÜRÜM:1.8.x-1.12.2 Özel animasyonlar Sistemler ve Daha fazlası...

Merhaba değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Daha detaylı map yüklemek istedim fakat dosya boyutu çok yüksek olduğu için kabul etmedi o yüzden bu kadar atabildim :) İyi günler :)
  9. espentosberk

SteriaMC Bambaşka bir OPSkyblock Deneyimi SÜRÜM:1.8.x-1.12.2 Özel animasyonlar Sistemler ve Daha fazlası...

SUNUCUMUZ BUGÜN AKŞAM SAAT 18:00'DA SİZLERE KAPISINI AÇICAKTIR.BEKLEMEDE KALINIZ STERIAMC :)
  10. espentosberk

Buglar Cözüldü Adada Fly Geldi Bir Sen Yoksun

Kardeşim Server şimdi açıldı da hiçbir yetkili yok serverde gelebilicek misiniz acaba ?.
  11. espentosberk

KAPALI War | MMORPG | <Özel Moblar> <Nesne Yükseltme> <Görevler> <Yetenekler>

server ne zaman açılıcak acaba kayıt yaptırmamız gerekiyor mu ?
  12. espentosberk

Legend SkyBlock™ [1.7-.18] ✔ Ticaret Sistemi,Kasalar,Açık Arttırma ✔ LegendSkyblock.nitrado.net ✔

server whitelist te herhalde MisterTacoDude eklermisini,z girebilir miyim
  13. espentosberk

Legend SkyBlock™ [1.7-.18] ✔ Ticaret Sistemi,Kasalar,Açık Arttırma ✔ LegendSkyblock.nitrado.net ✔

- Minecraftı Kaç Yıldır Oynuyorsunuz : Yakşlaşık 4 yıldır 1 yıl ara vermiştim sadece - Şimdiye Kadar Bir Sunucuda Çalıştınızmı : 7 server de çalıştım 3 kere de kendi serverimi kurmuştum - Seçtiğiniz Bölüm : ? Builder veya moderatör - Günlük Max Kaç Saat Açıksınız : Hafta sonları 7-8 saat (...
  14. espentosberk

| %100 Survival | ' Yeni Bir Efsane ile Karşınızda olacağız ' |

Arkadaşlar sunucu bende bağ sunucu bende bağlanmadı İP yanlış olabilirmi
  15. espentosberk

Marketini Kur Ozgur Dunyanın Tadını Çıkar [ Anti - X - Ray ] VIP Satışımız YOKTUR!

serveri aç artıkkk :D başvurumu yaptım rehber için.
  16. espentosberk

Marketini Kur Ozgur Dunyanın Tadını Çıkar [ Anti - X - Ray ] VIP Satışımız YOKTUR!

server ne zaman açılıcak market falan olmaması güzel whitelist var eklermisiniz brkkrdy veya açın artııkk :DREHBER ALIMI İÇİN ADIM:BERK KARADAYI PREMİUMUM YAŞIM:16 MİNECRAFT BİLGİM 4 YILDIR OYNUYORUM 7 TANE SERVER KURDUM BİLGİM FAZLA HAKKIMDA:YÜZMEYİ SEVİYORUM BOŞ ZAMANLARIMDA MİNECRAFT...
  17. espentosberk

SERVERİNE YETKİLİ ARAYAN VARSA İÇERİ

Resim yüklemeyi bilmiyorum vede zamanında böyle bir reklam yapıcağım aklıma gelmedi istiyorsan deneyebilirsin