Arama sonuçlarınız

1. A

DartCraft Ve tinker construct 1.5.2

tinker construct 1.5.2 Ve dart craft bozuk galiba oyunda calısıyo ama dartcraftta info tuşu yok tinkerdada kitaplar bozuk sizce neyden kaynalanıyo SÜRÜM 1.5.2güncel
  2. A

ÇOK ACİL YARDİM LAPİS

BEYLER SWMDE LAPİSİ NASİL YENİLERİM 2 YERİDE SEÇİYOM //WAND LAPİS YAZİYOM OLMUYO LÜTFEN ACİL CVP
  3. A

World Guard (WG)

Beyler Ben Swmde /warp hammaddeyi nasil wglerim söylermisin lütfen
  4. A

Damagge Göstergesi

Bi kilicin Üstünde +7 Damagge fln yazıyo o mod hangisi bilen varmi
  5. A

NEİ ONLİNE

NEİ ONLİNEDE Bİ İTEMİN YAPILIŞINA BAKMAK İÇİN TIKLADIGIM ANDA CRASH VERİYO VE NEİ BOZULUYO YOKMU Bİ ÇÖZÜMÜ SADECE ONLİNEDE OLUYO BUGüncell
  6. A

Doggy Talens

Bana 1.5.2 için Doggy Talent Verebilirmisin tabi varsa D: ben bulumadım
  7. A

Death Mobunun .Minecraft Hali

Beyler Benim eski konumda death mobu die konum vardı yok işte yalan söylüyon fln filan derken konu dağıldı bende yeni konu açıyım dedim yeni upload ettim http://rapidshare.com/files/320984750/.minecraft.rar işte link inanmayan creative geçtin Death Yada Herobrine yazsın görür ztn tek attığını...
  8. A

Computer Craft Mod

Bende computer craft mod var ama sadece yerleri kazdırtabiliyorum excavate 10 yazdığımda 10x10 alanlık bi bi alan bedrocka kadar kazıyo ama ağaç fln kesitrtemiyorum videolardada sadece ileri götürmesi geri getirmesi sola sağa döndürmesi bide kazı yapması var ağaç fln kestirmesi yok bi help
  9. A

Minecraft Death Mobu

ben minecraftta yeni dünya oluşturdum başlangıc chestini açtım silver kılıç çıktı die sevinirken arkamdan garip bi ses geldi bi baktım DEATH isminde bi mob bi vurdu tek yedim 5200 canı var nasıl olcak bu iş nasıl ölcek bu gamemodda elmas kılıçla 20 dkmi aldı ama içinden dia block çıktı :D
  10. A

Mo Creators Yardım

tales of kingdom modunda mo creaturs modu yüklü ama yaratığı öldürünce para gelmiyo azelza öldürünce geliyo o nasıl ayarlancakgüncell !!!!
  11. A

Modlu Hamacili SW

Beyler Bana modlu hamacili sw nasil kuruluyo anlatırmisinz 1.5.2 server jar bulamadım onunda link atarsanız iyi olur
  12. A

Minecraft Server JAR

BAŞLIKTAKİ GİBİ 1.5.2 İÇİN SERVER JAR ATARMISINIZ EXE OLMASIN MODLU KURCAMDA :D 1.6.2 İÇİN VAR SİTESİNDE 1.5.2 İÇİN BULAMADIM
  13. A

FORGE MOD LOADER (FML)

BAŞLIKTAKI GİBİ BANA FML GÜNCEL SÜRÜM ATARMISINIZ Bİ ARKADAŞ SAVAŞCRAFT DİE MOD PAKETİ ATMISTI DA FML 7.8.0.7 GİBİ BİŞİLER İSTEDİ BANA ONU ATARMINIZ TO MANY İTEMS MODUNUDA KULLANMAK İSTİYORUM
  14. A

FORGE MOD LOADER (FML)

BAŞLIKTAKI GİBİ BANA FML GÜNCEL SÜRÜM ATARMISINIZ Bİ ARKADAŞ SAVAŞCRAFT DİE MOD PAKETİ ATMISTI DA FML 7.8.0.7 GİBİ BİŞİLER İSTEDİ BANA ONU ATARMINIZ TO MANY İTEMS MODUNUDA KULLANMAK İSTİYORUM
  15. A

Minecraft Forgemodloader

Minecraft Forgemodloader atıcak varmı güncel olanBÖYLE Bİ HATA ALIYORUM DAgüncell !!!!GÜNCEL !!!!!!
  16. A

Herobrine

bana herobrinenin yapailicek her şeyi anlatırmsınız en düşük ihtimalden en yüksek ihtimale karşı modlu tabikide :Dgüncell 1!!!!
  17. A

minecraft Somnia Mod

Beyler ben Somnia mod yükledim minecrafta ama oyunu açarken siyah ekran hatasını alıyorum yardim edermisiniz
  18. A

indüstüriel craft 2 ve build craft sıralama

beyler konu başlıgında yazdıgım modlardan hangisini ilk yapayım ve ilk hangi makineyle nasil başlayım anlatırmısın mesela örnek generatör yap yanına machineblok oy böle analatırmısınız
  19. A

Envanter Düzenleme

Ben Modun Adını Bilmiyorum mesela r tusuna bastiğinda envanter sıraya giriyo onun haricinde chestte z harfine benzer bi işaret var sol üstte ona bastiğindada düzene giriyo bu modun adını vereiblirimisin
  20. A

To Many Sorun

Beyler Böyle Bi Hata Aliyorum Neden Çözene Teşekür vercem :DGÜNCELL BEYLER YARDIM EDİN BU MODU ÇOK İSTİYOMGüncell !!!!!Güncel + ++ + + +
  21. A

Minecraft Sorun

beyler bben bi siteden 150 tane mod paketi indirdim 1.5.2 için texturesi falan iyi oldugu için sadece modlari sildim ve su hatayi aliyorum yardim edermisiniz
  22. A

Minions 1.5.2

Beyler bana Minions Modunu Resimli anlaticak Varmi :D COOOOOK Acemiyim
  23. A

Minecraft 1.5.2 Texture ariyom

beyler benim 2 gb ram ve 512 mb ekran karti var 64 (normalde 32 bit ] bit bana AMCO texturesi gibi kasmicak tam ekrnda 30 fps alabilcem bi texture varmi ekran orta boyda oldugunda 108 fps aliyom böyle bi 3d texture varmi Çok uzun oldu ya
  24. A

Computercraft 1.5.2 Yardim

Beyler ben ComputerCraft indirdim 1.5.2ye ama ne agaca kesiyo ne maden akziyo eline balta fln olani yapiom kazmayi fln veriyom excavanteydi galiba öyle bisey yaziyom sonra mal gibi kazmaya basladi hiç agac kesmiyoGünCellll