Arama sonuçlarınız

1. Skaystex

minecraft o.ç serveri

Yalandır Çok Güzel ve Çok kaliteli bir seerverdir vede adminler küfür içerikli konuları lütfen kapatınız bunun gibi terbiyesizliklere karşı durunuz
  2. Skaystex

Minecraft 1.6.2

O CRACKED LUNCHERİ BNA LİNK ATARMISIN THECHEST LÜTFEEEEEEEN
  3. Skaystex

Minecraft 1.6.2

LÜTFEN BİRMİSİNİ VERİRMİSİN
  4. Skaystex

Minecraft 1.5.2de yaptığım haritalar 1.6.2de çalışırmı?

sna bir sey sorucam sen minecraft 1.6.2 sp sini buldunmu bulduysan link verebilirmisin ben ömer diye bir arkadasım var o premium değil bna link ver bnde ona vereceğim lütfen 2 haftadır minecraft 1.6.2 sp sini arıyo bulduysan verirmisin
  5. Skaystex

kafan karısmasın yani ev yapıt lan değişime uğramaz sadece yeni gelen block lar olur yani yapıtların geçer redstone devrelerin geçmez
  6. Skaystex

minecraft en ii server

alper 2644 Lütfen yardım et Minecraft 1.6.2 nin SP sini bulamıyorum ne yapmalıyım lütfen yardım et servere girmek çook istiyorum :)
  7. Skaystex

Senin dediğiin gibi Büyük ihtimal değişmez :D
  8. Skaystex

minecraft en ii server

yukarda görmemissin İP: mc.epicminecraft.org ip si bu
  9. Skaystex

minecraft en ii server

ama ben baya bi arastırdım minecraft 1.6.2 nin SP sini bulamadım sen bulduysan link atarmısın .Lütfen Bulursan yaz Aksama kadar çevrimiçiyim
  10. Skaystex

o zmn çalışmaya bilir ama sen ginede bi Googleden araştır.
  11. Skaystex

minecraft en ii server

Çok teşşekkürler İyi günler iyi Ramazanlar :)))))
  12. Skaystex

Redstone Rehberleri Hariç her şey (ev,yada bir yapıt) çalışır ve başarılı bir şekilde map'ın yüklenir :dur:
  13. Skaystex

minecraft en ii server

premium değilim ama ginede girmek istiyorum girebilirmiyim premium olmazsam
  14. Skaystex

Gerçek Premium Hesap İstiyorum Yardım!!!

Merhaba arkadaşlar ben premium değilim ama premium olmak istiyorum hesap bulduysanız lütfen başka bir yerde paylaşmadan bana verin lütfen yalvarırım çok istiyorum ama öğrenciyim minecraft alamıyorum pahalı geliyor eğer şans eseri bulursanız lütfen verin :panda: !!!PPPLACEEE!!!
  15. Skaystex

Minecraft 1.5.2 İndir

Çok teşekkürler arkadasım gercekten bir sürü site gezdim en açıklayıcı link bu oluyor gercekten teşekkür ederim ;)