Arama sonuçlarınız

1. emrah4434

Emrah4434 Hunger Games V3.0[1.7.9] Plugin Paketi %99 Türkçe [Güncelleme V1.0]

Merhabalar arkadaşlar bugün yaptığım hunger games plugin paketimi paylaşacağım. Kitli hunger games kit veya vip satabilirsiniz. Paket deki Bukkit Games özel olarak editlenmiştir 1.7.9 ile tam olarak uyumludur. Paket %99 Türkçe ve yazıların renkleri yenilenmiştir sadece görünümünden çıkmış şık...
  2. emrah4434

TheBukkitGames Source Code & Github

Arkadaşlar elinde thebukkitgames source code yada github linki varsa atabilir mi? Bildiğiniz üzere bukkiteden kalktı. Yardım eden herkese teşekkürler.
  3. emrah4434

Emrah4434 Bungeecord V1.0[1.7.2] İp Ayarlı Server Paketi

Merhabalar Arkadaşlar Bugün sizlere bungeecord sadece ip ayarları yapılmış paket paylaşacağım içinde 4 server vardır + lobi + bungeecord paket de lobi komutunda ayarladım Paket Bilgisi Paketde 4 server var hepsinin ip ayarları localda yani bungeecordan serverinden başka serverdan serverinize...
  4. emrah4434

Emrah4434 Survival Games V3.0[1.7.2] Plugin Paketi

Merhabalar arkadaşlar bugün yaptığım survival games plugin paketimi paylaşacağım. Survival games hunger gamesin kitsiz olanıdır ve bir servere birden fazla arena kurabilirsiniz. Lafı uzatmadan plugin paketine geçelim. Paket 1.7.2 ile uyumludur. Paketteki grup managerdeki gruplar: Oyuncu, Vip...
  5. emrah4434

Hp Laptop İntel&Amd Ekran Kartı En Güncel Sürücüleri Yükleme[Hp`den başka markada olabilir]

Merhabalar arkadaşlar Hp bir türlü ekran kartlarını güncellemesi yüzünden son sürüme güncellemeyi yazacağım. İntel ve Amd ikili ekran kartınız varsa bu konudakilerini yapınız. Burada yazılanları yaptıktan sonra sorun çıkarsa sorumluluk sizindir. Pc niz hp olmasına gerek yok başka markada...
  6. emrah4434

Emrah4434 Hunger Games V2.0[1.7.2] Plugin Paketi[Güncelleme V3.0]

Merhabalar arkadaşlar bugün yaptığım hunger games plugin paketimi paylaşacağım. Kitli hunger games kit veya vip satabilirsiniz. Lafı uzatmadan plugin paketine geçelim. Paket 1.7.2 ile uyumludur. Paketteki grup managerdeki gruplar: Oyuncu, Vip, Admin, Kurucu. Açıklama Bu plugin paketi hunger...
  7. emrah4434

Emrah4434 Creative V2.0[1.7.2] Plugin Paketi

Merhabalar arkadaşlar bugün yaptığım creati plugin paketimi paylaşacağım. Lafı uzatmadan plugin paketine geçelim. Paket 1.7.2 ile uyumludur. Paketteki grup manager grupları: Oyuncu,Vip,VipPlus,Admin,Kurucu. Açıklama Bu plugin paketi yaratıcı (Creative) server açacaklar için uygundur. Düşük ramli...
  8. emrah4434

Emrah4434 Factions V2.0[1.7.2] Plugin Paketi[Güncelleme V2.0] Hatasız Komutlarla Birlikte %90 Türkçe

Merhabalar arkadaşlar bugün yaptığım factions plugin paketimi paylaşacağım paketim 2 tane olmak üzere birisi düşük ramli sunucular için temel paket orta ramli sunucular için geliştirilmiş paket diye ayrılıyor. Lafı uzatmadan plugin paketine geçelim. Paket 1.7.2 ile uyumludur. Plugin paketindeki...
  9. emrah4434

Bungeecord Ana Konu(Alt Konulara Geçiş)

Merhabalar arkadaşlar bütün bungeecord konularımı bu konu konuda birleştireceğim Sürekli güncel olacaktır başka arkadaşların yazdığı konuları da buraya ekleyeceğim Tek ıp bile olsa bungeecord kurabilirsiniz Şimdi ana konumuza geçelim Bungeecord Avusturalyalı md_5 tarafından yapılmıştır...
  10. emrah4434

Bungeecord Ana Konu(Alt Konulara Köprü)

Merhabalar arkadaşlar bütün bungeecord konularımı bu konu konuda birleştireceğim Sürekli güncel olacaktır başka arkadaşların yazdığı konuları da buraya ekleyeceğim Tek ıp bile olsa bungeecord kurabilirsiniz Şimdi ana konumuza geçelim Bungeecord Avusturalyalı md_5 tarafından...
  11. emrah4434

Bungeecord Ana Konu(Alt Konulara Köprü)

Merhabalar arkadaşlar bütün bungeecord konularımı bu konu konuda birleştireceğim Sürekli güncel olacaktır başka arkadaşların yazdığı konuları da buraya ekleyeceğim Tek ıp bile olsa bungeecord kurabilirsiniz Şimdi ana konumuza geçelim Bungeecord Avusturalyalı md_5 tarafından...
  12. emrah4434

Bungeecord Server Icon Ayarlama

Merhabalar Arkadaşlar Bugün çoğunluk kişinin sorusunu cevaplayacağım Aynı soruyu bende soruyordun bungeecord serverimiz var lobi sunucusunda icon var ama bungeecorda gözükmüyor aynı sorun bende de olmuştu bunun üzerine denemeler yaparak buldum lafı uzatmadan konuya geçelim :) İlk önce bir ıcon...
  13. emrah4434

AuthMeReloaded ve BungeeCord Aynı Ip`den 1 Kayıt Hakkı Yapma

Merhabalar arkadaşlar Bugün sizlere bungeecord proxy yüzünden aynı ip gibi gözüküyor bunun yüzüden 1 ip den 99999999 gibi kayıt hakkı vermemiz lazım oluyor. Bunun çözümü ise burada İlk önce bungeecord config.yml den bu ayarı true yapamalısın. ip_forward: true Serverindeki bütün craftbukkitli...
  14. emrah4434

Bungeecord Server Ip Ayarlamaları

Merhabalar arkadaşalar bungeecord ile ayarlamalarıma devam ediyorum. Bugün ise ıp ayarlamalarını yapcaz. En çok sorulan soru tek ıp var nasıl bungeecord kurcaz. Cevap: portları değiştirerek Yetecek kadar ıp varsa port ayarlamaları yapmanıza gerek yoktur. Port ayarlamaları Port ayarlamaları için...
  15. emrah4434

Bungeecord Plugin Anlatımları

Merhabalar arkadaşlar geçmiş günlerde bungeecord kurulumu adlı bir makale yazmıştım. Bugün ise bungeecord için yazılmış olan pluginleri anlatcam. Yakında bu pluginlerin türkçelerini paylaşcam. Şimdiden söyleyeyim yazım hataları olabilir. Bungeecord pluginlerini bu sayfadan bulabilirsiniz. Tam...
  16. emrah4434

Windows Kurulumu & Format atma

Merhabalar arkadaşlar bugün sizlere yeni toplanmış bilgisayara windows yüklemeyi gösterecem. İlk önce bios açıp ordan pc mizle ilgili ayarlarız yapıyoruz ve kapatip kaydediyoruz. Sonra yeniden bios a girip boot bölümünden cd-rom seçiyoruz. Tabi bu arada bilgisayarımızsa windows cd si takılı...
  17. emrah4434

Sistem mi Toplayacan O Zaman Burayı Okumadan Geçme

İşlemci İşlemciler hakkında en çok bilinen yanlış ne kadar çok çekirdek o kadar iyi. Öncelikle bunu unutun. Böyle bir şey söz konusu dahi değil. İşlemcilerde en önemli olay mimari yapıdır. AMD mimari yapı konusunda Intel'in eline su dökemez. Ancak sunduğu F/P oranı, düşük bütçelerde paranızı...
  18. emrah4434

HP laptopunuz bütün oyunlarda kasıyor mu? Konuya göz atın!

Merhabalar arkadaşlar başlık tada belirtiğim gibi laptopunuz var ve bütün oyunlarda kasıyormu markası hp olmasına gerek yok İkitane ekran kartınız olabilir onun için bu konuyu inceleyiniz. İkitane ekran kartiniz olup olmadiigina aygıt yöneticisinden görüntü bağdaştılarından bakabilirsiniz...
  19. emrah4434

Bungeecord(Hub/Çekirdek) Server Kurulumu (Detaylı)

Merhabalar arkadaşlar Şimdiden söyleyeyim yazım hataları olabilir haf ola. Bungeecord ile ilgili ilk konuyu herhalde @Hsbas arkadaşımız yazmıştır video olarak. Şimdi başlayalım ilk önce kaç tane server kuracaksınız onu belirleyelim ben şimdilik 4 tane kurcam. İlk önce Bungeecord en son sürümünü...
  20. emrah4434

Minecraft Premium Launcher Sorunu(Acil)

Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Merhabalar arkadaşlar minecraft premium aldım ve minecraft resmi sitesinden launcheri indirdim ve oyunu açtığımda playe yıklıyom alta yeşil bişe doluyor sonrada bu sorunu veriyor yardim eden herkeze teşekkürler. ---- Minecraft Crash Report ---- // I let...
  21. emrah4434

SpawnTp Plugini Hep Spawndan Doğcaksınız

Merhabalar Bugün Sizlere SpawnTp Plugini Anlatcam Plugin İşlevi: Bu plugin ile serverinize giren kişileri her zaman spawndan başlatırsınız.İsterseniz servere girişte mesaj ve havai fişek attırabilirsini. Plugin Kullanımı: Spawn belirlemek için spawn olacak noktaya gidip /setspawn yazmanız...
  22. emrah4434

Serverde Yağmuru Komple Kapatma

Merhabalar arkadaşlar severimde yağmuru komple kapatmak istiyorum nasil yapabilirim? Yardim eden herkese teşekkürler.
  23. emrah4434

Plugin sorcam

Merhabalar arkadaslar aşagıda resmini verdigim plugini bilen varmı yoksa özel kodlanmış mı?
  24. emrah4434

Word Edit Kodları ve Schematics

Merhabalar arkadaşlar bugün sizlere word edit kodlarını ve schematics paketi vercem aslında konuyu açma sebebim schematic vermek :D bazilarimiz kodlari tam olarak bilmeye bilir onun içinde kodlari yaziyom lafı uzatmadan geçek konuya: Başlıca komutlar Bir alan seçmek için kullanılan baltayi...
  25. emrah4434

Teleportsigns plugini ping.yml

Merhabalar arkadaşlar bugecordlu serverimi birbirine baglamak için tabelaya tıkayıp gitmesini istiyom onuda bu teleportsigns plugin yapıyor ama bunda teleportsigns adlı klasör oluştu içindeki ping.yml filan gelmedi nasıl çözebilirim yada başka plugin varmı yardım eden herkeze teşekkürler.