Arama sonuçlarınız

1. emrah4434

Bungeecord(Hub/Çekirdek) Server Kurulumu (Detaylı)

İnternetten plugin sitelere girip o pluginleri indirmen lazım. İndirdikten sonrada plugin klasörünün içine koyacaksın.
  2. emrah4434

Selamlar :D

Selamlar :D
  3. emrah4434

Güzel günlerdi keşke eskiye dönebilsek :)

Güzel günlerdi keşke eskiye dönebilsek :)
  4. emrah4434

Forumda eskilerden kalan varsa halen bu postun altına yorum atabilirler. #3

Forumda eskilerden kalan varsa halen bu postun altına yorum atabilirler. #3
  5. emrah4434

Minecrafta sunucu kurmam sayesinde java, c#, html, css gibi birçok kodlama öğrendim ve şuanda...

Minecrafta sunucu kurmam sayesinde java, c#, html, css gibi birçok kodlama öğrendim ve şuanda profesyonel olarak biliyorum. Beni bu yolda yalnız bırakmayan forum kullanıcıları ve minecraft teşekkür ediyorum. Zaman hızlı geçiyor tam 7 yıl geçmiş bana sorsanız dün gibi :D . Size 2 tane önerim var...
  6. emrah4434

Uzun bir süre forumda yoktum bir bakayım dedim 22 Mayıs 2013 foruma katıldığımı gördüm foruma...

Uzun bir süre forumda yoktum bir bakayım dedim 22 Mayıs 2013 foruma katıldığımı gördüm foruma ilk katıldığımda hiçbir şey bilmiyorum :D İlk girdiğimde hub server plugin paketi arayıp bulamamıştım. Kendime hedef belirlemiştim ilk hub paketini ben çıkarıcam diye :D ve yaptım ama baya kötüydü...
  7. emrah4434

Bungeecord(Hub/Çekirdek) Server Kurulumu (Detaylı)

Konunun tarihine bakmadınız herhalde ve ilk önce konuları okuyup oradaki bilgiler ile kurabilirsiniz. Siz direk gelip yardım istemişsiniz yani ilk önce deneyip sonra sorunlarınızı yazarsanız yardımcı olabiliriz. Yaşıyor musun sen :yıkıl:
  8. emrah4434

Teşekkürler suanda zaten minecraft serverim var candycraft.net istersen gelebilirsin...

Teşekkürler suanda zaten minecraft serverim var candycraft.net istersen gelebilirsin. Sınavlarımdan dolu çok uğraşamıyorum ama yakında baya geliştireceğim.
  9. emrah4434

Okul, iş filan derken baya yoğunum foruma uzun zamandır bakamıyorum. Sadece girip bildirim var...

Okul, iş filan derken baya yoğunum foruma uzun zamandır bakamıyorum. Sadece girip bildirim var mı yok mu diye kontrol ediyorum. Bu arada hatırlayıp sorduğun için teşekkür ederim.
  10. emrah4434

Yaşıyorsan ses ver.

Yaşıyorsan ses ver.
  11. emrah4434

Foruma katılım tarihin 27 Mayıs 2012 bu konudaki yazın...

Foruma katılım tarihin 27 Mayıs 2012 bu konudaki yazın https://forum.gamer.com.tr/konu/minecraft-tuerkiye-reklam-ve-sponsorluk.2948/ 5 Mayıs 2012 bu konuya kaç yıldır açıklık getirmedin :D
  12. emrah4434

Evet eski mesajlarda görebilirsin. Maalesef ki foruma artık bakamıyorum vaktim yok eskiden...

Evet eski mesajlarda görebilirsin. Maalesef ki foruma artık bakamıyorum vaktim yok eskiden vaktim çok olduğu için forumda geçiriyordum vaktimi ve forumunda artık eski tadı kalmadı o yüzden geri gelmeyi çok düşünmüyorum ama yazın bakıcam belki yazın olabilir.
  13. emrah4434

Evet yaşıyorum :D

Evet yaşıyorum :D
  14. emrah4434

AuthMeReloaded ve BungeeCord Aynı Ip`den 1 Kayıt Hakkı Yapma

Hayır öyle bir şey söz konusu değil ve sunucun daha iyi bir şekilde çalışır.
  15. emrah4434

Emrah4434 Survival Games V3.0[1.7.2] Plugin Paketi

Benden aldığını belirtirsen olabilir ama paket baya eski kullanman sıkıntı çıkarabilir.
  16. emrah4434

Aynen :D

17. emrah4434

Halen yaşıyorum :D Bu foruma nolmuş böyle birisi anlatabilir mi?

Halen yaşıyorum :D Bu foruma nolmuş böyle birisi anlatabilir mi?
  18. emrah4434

Bungeecord lobiye girmeden başka sunucu girebiliyolar :(

Hayır tabikide :) az pluginle çok iş halletmek en mantıklısı.
  19. emrah4434

Acil yardiim bungeecord sorun

Centos varsa iptables ile engelleyebilirsin ama yoktur büyük ihtimal spigot.yml den bungeecord true yapmadan bu plugini yüklemen lazım https://www.spigotmc.org/resources/onlyproxyjoin.28/ bu plugini yükleyip confige hangi ip adresiyle girilmesini istiyorsan onu yazabilirsin. Ama söyle bir sorun...
  20. emrah4434

21. emrah4434

Dediğimi yaparsa buna gerek kalmıyor :)
  22. emrah4434

İlk önce sana da hayırlı bayramlar. Yeni paket çıkmayacak vaktim yok o yüzden yapamıyorum.

İlk önce sana da hayırlı bayramlar. Yeni paket çıkmayacak vaktim yok o yüzden yapamıyorum.
  23. emrah4434

https://www.spigotmc.org/resources/authmebridge-for-bungeecord.574/ Bu plugini authme olduğu sunucuya yükle birde bungeecorda yükle ayarlarını yap giriş yapamadan server gibi komutları kullanmazlar.
  24. emrah4434

Nickini değiştirdin mi? Kimsin sen :D

Nickini değiştirdin mi? Kimsin sen :D
  25. emrah4434

Ben her zaman öyleyim :D bakıp çıkıyorum.Mesaj geldiğinde zaten epostaya geliyor bende giriyorum...

Ben her zaman öyleyim :D bakıp çıkıyorum.Mesaj geldiğinde zaten epostaya geliyor bende giriyorum bakıyorum. Hatırlayamadım kimsin?