Arama sonuçlarınız

1. Emrah_GT

Minecraft Donma

Minecraft'ım 80-100 arası fps aldığıma ramen donma sebepleri oluyor yardım ederseniz sevinirim.
  2. Emrah_GT

[İstek]Korunma Skripti

Merhaba arkadaşlar sizden bir istekden bulunmak istiyorum skriptden fazla anlamam şöyle bir şey olucak yetkililere özel bir oyuncu yetkiliye yaklaştığında yetkilinin etrafında bir küre olup yakınlaşan oyuncuyu iticek böyle bir şey yapabilirseniz çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler :)
  3. Emrah_GT

Komut Bloğuyla Sunucu Yönlendirme

Merhaba bizim bungeecord sunucumuz var tam 6 adet sunucumuz var sunucuya girince survival games sunucusuna yönlendirmesini istiyoruz ama aslında sunucuya girdiğimzde otomatik ana sunucuya yönlendiriyor ana sunucuya yönlendirmek yerine survival games sunucusuna yönlendirmesini istiyoruz hiçbir...
  4. Emrah_GT

Bot Engelleme

Arkadaşlar Bizim Serverımıza 2 Kere Bot Atma Olayı Oldu AntiJoinBot Plugin'ini vs Yükledik Ama Olmadı Bunun İçin İşe Yarayan Bot Atmalarına Engel Olucak Bir Plugin veya Skript Kodu Lazım Lütfen Yardım Edebilirmisiniz
  5. Emrah_GT

Otomatik Event

Merhaba Arkadaşlar Bizim Serverımıza Otomatik Event Skript'i Lazım (Plugini varsa Önerirseniz Güzel Olur) Bizim Event Saat'lerimiz 18:00'da ve 20:00'da Oluyor Buna Göre Event Yapılmasını İstiyoruz Bu Mümkün Olup Skript Kodu Varmı Acaba ? Plugini Varsa Mesaja Plugin Adını Vermeniz Yeterli :)
  6. Emrah_GT

Furki.TR Mapımızı Çaldı :D

@#Furki.TR Mapımızı Çaldı Spawn'dayken FurkanTR Geldi Spawnı Zıplaya Zıplaya Gezdi Ondan Sonra Orman'a Gittiğimde Böyle Bir Yazı Yazdığını Görüp SS Aldım :p Yani Fakemi Bilmiyorum :D Yani Bu Furkan Gerçekse Hiç Beklemezdim Yani Rezil Etcem W:EQ:W
  7. Emrah_GT

WebSend Acil Yardım

Merhaba Arkadaşlar Bizim Network Sunucumuz Var Sitemizde Var Siteden Şifre Değiştirme Online Olanlar felan Yazıyor Ama Vip Alma Sorununda Bir Sıkıntımız Var Bize UnioCraft veya SonTürk'deki Gibi Vip Giriş Sistemi Lazım Sadece Siteden Vip Alırken Üye'nin Oyundaki Adını Sorup buraya Yazıp Ordan...
  8. Emrah_GT

Cheste item koyunca mesaj yazma

merhaba arkadaslar bizim arkadaslarla yaptigimiz bir map var adi bayrak kapmaca 4tane yunu cheste koyan takm kazaniyor ama 4tane bayragi cheste koyunca mesela kirmizi takim kazandi yazmasini istiyorz ama yunden baska item.koyunca yazmasini istemiyoruz bu sistemi yapmayi bilen yardimci olabilirmi...
  9. Emrah_GT

Servar'a Siteden Kayıt Olma

Merhaba arkadaşlar bizim hub serverimiz var ve siteside var fazla oyuncu cekmeye baslaninca siteden kayit olma yapmak istiyoruz ama nasil siteden kayit olma ekleyebiliriz bilen varsa lutfen yardimci olabilirmi Konuyu yanlis yere acmis olabilirim cunku tapatalk olarak actim konuyu Sony Xperia...
  10. Emrah_GT

MythicMobs İtem Düşürme

Merhaba arkadaşlar biz serverimize epicboss plugini çalışmadığından dolayı mythicmobs plugini yükledik ama bu boss pluginlerinin ayarlarını nasıl yapabiliriz Mesela SkeletonKing'i öldürdüklerinde p4 set çıkmasını istiyorum bunu nasıl ayarlayabiliriz ?
  11. Emrah_GT

AlfaGaming Hosting Kampanya !

AlfaGaming Hosting AlfaGaming VDS - VPS - GameServer Hosting Minecraft 42 TL'ye 4GB Ramlı Server Alana .net'li Site Verilicektir Web Panelimiz Vardır Doğru Okudunuz 5 GB'lik Ramlı Server Tamı Tamına 37 TL Kampanya Bitmeden Almak İstiyorsanız Detaylı Bilgiler : Skype ...
  12. Emrah_GT

StormGamers 1.6.2 Factions Server

StormGamers 1.6.2 Factions Server Serverimiz Nitrado Farkıyla 7/24 ve O Lagtır Serverimizde Reklamcı ve Rehber Alımı Vardır Ve Son Olarak Server İp'i : stormgamers.nitrado.net By.Lukhes
  13. Emrah_GT

Lukhes Aspendos v1.2 Plugin Paketi 1.6.2

Merhaba Arkadaşlar Ben Forumdan Lukhes Sizlere Yaptığım Lukhes Aspendos v1.2'yi Detaylarıyla Anlatacağım Plugin Paketinde Sorunlar Olursa Skype'den Bana Ulaşabilirsiniz. Sadece Güncelleştirildi Skype : zeusmaster8 Plugin Paketinin İçindekiler: GroupManager Baştan Hazılandı Türkçe Komut...
  14. Emrah_GT

Joy MMO Yeni MMO Forumuna Gelmenizi Tavsiye Ederim

Joy MMO Yeni MMO Forumuna Gelmenizi Tavsiye Ederim Güzel Bir Forumdur Tavsiye Ederim http://joy-mmo.org Doluşun...
  15. Emrah_GT

Lukhes Aspendos Plugin Paketi 1.6.2

Merhaba Arkadaşlar Ben Forumdan Lukhes Gerçek Adım Emrah Size Özenle Yaptığım Factions Plugin Paketini Detaylarıyla Anlatacağım Plugin Paketinde Sorunlar Olursa Skype'den Bana Ulaşabilirsiniz. Skype : zeusmaster8 Plugin Paketinin İçindekiler: GroupManager Hazırlandı Türkçe Komut Eklendi...
  16. Emrah_GT

Çok İyi Bir Builder Alınıcak Detaylar İçerde...

arkadaşlar serverim için çok iyi builder alınıcak bunları yapabilmeli spawn market fiyatları ench hammadde ve hammadde wg lemek örs heykel çalışma masası kılıç balta kazma heykelleri yapabilecek we wg yi çok iyi bilmesi gerek serverimiz port dur 1 ay sonra 7/24 olarak nitrado veya solmazdan...
  17. Emrah_GT

Axitr Spawnı Lazım

başlıkta dediğim gibi serverim için axitr nin spawnı lazım bi siteden indirmiştim ama arşiv hasarlı dedi indirme linkini bilenler konuya mesaj atsın yeter
  18. Emrah_GT

LM Adventure Map V2 Lukhes ve Mielsen

LM Adventure Map V2 Resimler Bu Sefer Uzun Oldu :) LM Adventure Map V2 Link : http://s3.dosya.tc/server9/ju2LRz/LBAdventureMapV2.rar.html Yapanlar : Lukhes ve Mielsen LM NOT : 4 Fotoğrafta Vardı Konuya En Fazla 10 Resim Yüklenebildiği İçin 4 Fotoğrafı Yükliyebildik.
  19. Emrah_GT

LB 2 Kişilik Adventure Map

Evet Arkadaşlar Size 2 Kişilik Bir Adventure Map Tanıtacağım Mapın Resimleri Map Link : http://s3.dosya.tc/server8/KszQAb/LBAdventureMap.rar.html Mapımızı Beğendiyseniz Devamı Gelicek Yapanlar : Lukhes ve Batuhanfahri LB
  20. Emrah_GT

Windows Tarafından Bulunamıyor Hatası

Evet arkadaşlar başlıkta dediğim gibi run.bat adlı bukkit server konsolunu açınca 'C:/Users/Acer/Desktop/Minecraft Server/run.bat'Windows Tarafından Bulunamıyor İsmi doğru yazdığınızdan emin olup yeniden deneyin diyor ? çözümü varsa söylermisiniz. NOT: Resim eklicektim ama ekliyemedim
  21. Emrah_GT

Kamera Plugini ve Kullanımı

merhaba arkadaşlar ben bi serverde kamera plugini gördüm böyle siyah yün ekran filan oluyor tabelaya bir şey yazıyoruz ama pluginin ismini bilmiyorum biliyorsanız kullanımınıda yazarsanız çok sevinirim :)
  22. Emrah_GT

mineshafter sorunu

Arkadaşlar az önce Premium üyelik yapıyordum mineshaftere girince işte ordan giriş yapicaksınız ya loginden logine bastığımda sayfa yenileniyor ? ne yapabilirim
  23. Emrah_GT

minecraft bukkit başlat.bat için kod

arkadaşlar bana minecraft bukkit başlat.bat için w7 64 bit java7 3gb kodu lazım acil
  24. Emrah_GT

Vipcraft Xephos 5.39.26.162

5.39.26.162 En İyi Bukkit Server hammadde Arena maden eventi market Lütfen Servere Gelirken Xephos tarafından geldim deyiniz.
  25. Emrah_GT

Communaction Error Hatası

Arkadaşlar bukkit server imi açınca tam açılınca girmeye çalışıyorum altında connection error diyor Fotoğraf Çözümü varsa söylermisiniz ACİLL