Arama sonuçlarınız

1. emre5354

Optifine Cape Deseni

Arkadaşlar ben Optifine Cape'ime güzel bir desen bulmak istiyorum, ben en fazla bunu buldum Skin'ime uyan bir Cape bulabilir misiniz ^_^ ?
  2. emre5354

Hesabıma Giriş Yapamıyorum

Arkadaşlar benim mc premium hesabım var bundan 3 hafta önce oyuna sorunsuz giriyodu.Bende oyunu kapattım geçen hafta yeniden girdim Play yerine Play Offline yazıyodu internet olduğu halde girilmiyodu serverlara bende logouta bastıp hesabı doğru yazmama rağmen yanlış diyordu Minecraft.net e...
  3. emre5354

2 Boyutlu Fotoğraf Yapmak

BÖYLE FOTOĞRAFLAR HANGİ SİTEDEN VEYA HANGİ PROGRAMLA YAPILIYOR BİLEN VARSA SÖYLEYEBİLİRMİ ?
  4. emre5354

MC DE ÇAR ÇALMA PAYLAŞSAM BAN YERMİYİM ?

ÖNCELİKLE SA BEYLER :D BUGÜN BULDUĞUM Bİ YÖNTEMLE 5 KİŞİ YE BEDAVA ÇAR VERDİM E POSTASI DAHİL BUNU ANLATIRSAM BAN YERMİYİM ? CEVAP VERİRSENİZ BEDAVA PRE ALMAYI ÖĞRETECEĞİM E POSTASI DEĞİL :D ADSAS:lol:YÖNTEM ÇOK KOLAY BAN YEMİYORSAM NASIL OLACAĞINI SÖYLECEĞİM ŞANSA DENERKEN BULDUM SONRA E...
  5. emre5354

3 Güvenlik Sorusu !!! :(

EVET ARKADAŞLAR BUGÜN BİR ARKADAŞIM BANA MC DE GÜVENLİK SORULU PREMİUM VERDİ İLK 3 SAAT HİÇ BİR SORUN OLMADI SONRA SKİNİ YENİDEN DEĞİŞTİRMEYE ÇALIŞTIĞIMDA BİR GİRİŞTE 3 SORUYU BİRDEN SORDU :sinirli: AMA BEN SADECE 1 TANESİNİ BİLİYORUM:emin::olgun::S1 GÜN SONRA GEÇERMİ CEVAP ÇOK LAZIM LÜTFEN...
  6. emre5354

3 Güvenlik Sorusu !!! :(

VET ARKADAŞLAR BUGÜN BİR ARKADAŞIM BANA MC DE GÜVENLİK SORULU PREMİUM VERDİ İLK 3 SAAT HİÇ BİR SORUN OLMADI SONRA SKİNİ YENİDEN DEĞİŞTİRMEYE ÇALIŞTIĞIMDA BİR GİRİŞTE 3 SORUYU BİRDEN SORDU :sinirli: AMA BEN SADECE 1 TANESİNİ BİLİYORUM:emin::olgun::S1 GÜN SONRA GEÇERMİ CEVAP ÇOK LAZIM LÜTFEN...