Arama sonuçlarınız

1. A

Cartoon Network Regular show (Sürekli dizi) map

Güzel ama o ölüm çukuru değil kaza çukuruydu.
  2. A

SoruCraft | Professional Yapım | Zekana Güveniyorsan Gel Görelim | Tek Kişilik

10/10 9/10 9/10 V2 umarım daha zor olur.
  3. A

Gökdelen Şehri

Link kırık.Yeniler misin map öyle güzel ki indirmeden duramıyorum.
  4. A

Herobrine

Yalancıya bak.Herobrine eğiliyor.Eğilmezse ismi gözükecek.
  5. A

Herobrine

Aslında silverfish'in veya nadir bulunan bir şeyin texturesini HB ile değiştirip crackli minecraft indirme diye koyacan :D
  6. A

Steve'in Maceraları | Herobrine'nin Laneti | Sezon 1 - Bölüm 1

Steve, çok yorgundu.Eve geldiğinde hemen uyudu.Uyandığında sandığını açtı.Sandıktan balıklarını alacaktı ki beyaz gözlü bir tavuk gördü.Hemen kılıçlarının olduğu sandığa koştu.Ama sandık boştu.Steve tavuğu tuttu ve fırına attı.Fırına kömür attı.Tavuk bir anda yok oldu.Steve çok şaşırmıştı.Biraz...
  7. A

Minecraft'ımda Yazılar Kötü Gözüküyor Yardım !!!

Sanırım oyunun diliyle alakalı.Türkçe mi oynuyorsun?
  8. A

1.5 Yıllık Minecraft Profesyonalinden Ders

Aynen şimdikiler hep hazırcı.Ben her şeyini kendim öğrendim.Bir program vardı.Arkadaşıma söyledim.Başladığında daha karakter eklemeyi bilmiyordu.Öğrettim.Ama tabi sadece hazırcı değil.Kendini bir şey sanıyor.Programa kendi istediğin karakterleri eklemeyi keşvetti.Söylemiyor.Onu da kendim...
  9. A

Minecraft Eksikleri...

Bence rüya sistemi gelmeli.Çeşitli rüyalar görelim ve rüyamız ölünce bitsin.Rüyamızda Aether, End, Herobrine's Castle, AssVille (ItsJerryAndHerry izleyen bilir) vb. gelmeli.Witch pasif olmalı.Villagere veya ona saldırmadıkça saldırmamalı.Görevler vermeli.Görevlerin sonucunda bize Iron, Emerald...
  10. A

Herobrine Diye Bir Şey Yok!

Artık Herobrine gördüm konularından bıktım!Herobrine'nin artık olmadığı her yerde kanıtlandı.Ne resim var ne de bir şey.Herobrine ismiyle girip bir şeyler yazıp çekiyorlar yada Herobrine ismiyle girenlere kanıyorlar.Şimdi biri kesin enderman'a bakıp gözlerini beyaz görünce Herobrine Enderman...
  11. A

31.210.126.201:1038 - [hayalincraft] Epicc Boss + 18:30'da Event - 31.210.126.201:1038

Ben HellCatcher.Bir istekte bulunmuştum.Gördünüz mü?İsterseniz svde yardımcı olabilirim.