Arama sonuçlarınız

1. Heloper

Türkiyede Youtuberlar

Merhaba arkadaşklar size sormak istediğim bir soru var: Sizce Türkiyeden TOBY YADA PEWDİEPİE Gibi Bir Youtuber Çıkarmı İlerki zamanlarda olabilirmi sizce ?
  2. Heloper

RigorZ oynayacak birisi

Merhaba, arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi benimle RigorZ oynayacak bir arkadaş arıyorum +15 olursa makbule geçer, oynamayı birazcık bilse yeter yani oyunun amacının ne olduğunu felan, temel bilgileri. Skype Adresim: Grij Nu Şimdiden Teşekküler :=)
  3. Heloper

OYUN İÇİN HELP

Merhaba arkadaşlar ben Online/SinglePlayer Zombie survival bir oyun arıyorum ama bulabildiklerim DayZ ile sınırlı kaldı bildiğiniz güzel bir oyun varsa tavsiyelerinizi alabilirimiyim :) Şimdiden teşekkürler.
  4. Heloper

Boy Uzamasi İçin :D

Merhaba Ben 15 yaşındayım boyum 1.76 Kilom 72 Boyumu daha da uzatmak istiyorum bir tavsiyesi olan :D yazabilirmi :D herkezin fikri önemli :D Not : Basketbol Oynuyorum :D
  5. Heloper

Gen Bir Help Başlığı

mübarekler sizce hangi kulakliği almaliyim ? lütfen özelliklerine bakin ve bilen birileri cevaplasin acil: 1.Kulaklik http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/philips-shm6500-mikrofonlu-pc-kulakligi-86435701#product-information 2.kulaklik...
  6. Heloper

Bir El Ativerin Gari Geçekler için :D

Merhaba Mübarek Kardeşlerim Dün pilavlıdan geldik dediler Hero Brine Minecraftta varmi dedim yok :D sonra biri alphada silindi dedi.Ben sizden mübarek Hero Brine Kardeşimizin alphanın hangi versiyonunda olduğunu söyleyebilirmi ben alpha v1.0.14 de oynuyorum bulamadim yanlış versiyonmudur aceb...
  7. Heloper

Bir Help

Merhaba arkadaslar malum yaz sezonu acıldı bende sizden en sevdiginiz FPS veya RPG bir oyunu sorucamerikai bende oynucak bi oyun bulmak istiyorum yani malum :D neyse Online olur Single olur fark etmez. Şimdiden Teşekürler
  8. Heloper

Bir Yardim Ediverin Garii :d

Arkadaslar yurt disi serverlerinde oynamaktan ciğerim soldu eger Bilgidiginiz TÜRK HARDCORE FACTİONS SERVER varsa bir ip veriverin :D tam pvp giricem lagdan atiyor PVP korumasi oldugundan ölüyorum İP bilen varsa /Warp olmayan sadece /spawn komutu olan kilit sistemi olmucak TNT patlicak obsidian...
  9. Heloper

İhtİyac

Merhabalar arkadaslar öncelikle TÜRK SERVERİ OLUP SADECE ORJİNALLERİN GİREBİLDİĞİ BİR SERVER BİLEN ARKADAS VARSA İP YAZABİLİRMİ =?
  10. Heloper

Bİr El Ativerİn

Merhaba panpalar ben yeni bir PC almaya karar verdim sizce bunu topluyayımmı yoksa direk satınmı alayım internetten felan eğer topla diyen arkadaşlar varsa bunlar için en ucuz malzemeyi bulabileceğim bir site biliyorlarsa veya özelliklerini yorum olarak atabilirlermi ? lütfen acil
  11. Heloper

Bİr El Atİn Panpalar

Yaz başı yeni bir pc almayı düşünüyorum masaüstü olucak toplamami alayım yoksa direk alıyımmı toplama al diyenler özellik verebilirlermi ? veya ucuzu nerden bulurum bildiğiniz bir site varmi ?