Arama sonuçlarınız

1. By.MeteMiné

Alımlar Bitti Konu Silinsin

Her Türlü Alım Vardır 1- Pluginer - 2 tane 2-Admin - 1 3-Moderator - 2 4-Reklamcı - 1 5-Rehber - 2 6-Builder - 2 skype : metehan4261 ekleyin konuşalım... -KEYİF SURVİVAL- PANELDEN ANLAYAN GÜVENİLİR BİRİSİDE ARIYORUM
  2. By.MeteMiné

Aradığınız Kişi Ben Olabilir miyim ?

Serveriniz'de Bilgili ve Saygılı bir Yetkilimi Arıyorsunuz ? Doğru yerdesiniz Hemen Ekleyin ve bir görüşelim Skype : metehan4261 Ad: Metehan SoyAd:Gerektiğinde Söylenir Yaş : 16 Tecrübelerim : 6 Serverde Rehberlik,10 Serverde Adminlik,7 Serverde Moderatorlük yaptım 1 veya 2 kezde Builder oldum...
  3. By.MeteMiné

Deneyimli bir Yetkili mi arıyorsun ?

İşte Buldun :) Adım : Metehan Soyadım : Kuruçay Yaşım : 15 (onbeş) Bilgilerim : World Edit,World Guard,Plotme,Group Manager,Pluginler ile az çok vesayre birçok plugin ile ilgili bilgim var... Tecrübelerim : Unity Craft,Ultima Craft,Zindev,AlkaliOnline ve son olarak Sirius Craft... Skype'ım ...
  4. By.MeteMiné

Bilgili Admin,Builder,Mod,Rehber Arıyorsan ....

Ad : Metehan Soyad : Kuruçay Skype : metehan4261 Tecrübem : 4 yıldır Minecraft oynuyorum , We,Wg,Permissions,Group Manager vb... Daha önce 4 serverde Builder,6 Serverde BasMod,3 Kez Admin ve 8 kezde Rehber oldum... Yaşım : 14'tür ama genellikle benden çok büyük şeyler bekleye bilirsiniz
  5. By.MeteMiné

Yeni Nesil | Factions !! /ElipsCraft\

Merhaba Arkadaşlar Factions Server Kuracağım. Server için Moderatör/Builder/Reklamcı/Admin/Pluginer/Ortak Arıyorum. /ELİPS CRAFT\ ---------------------------------------------------------------------------------- ElipsCraft Moderator alım için gerekli şartlar : *Günde 2.5 saat ve üstü online...
  6. By.MeteMiné

Lütfen Portlu Server Açamıyorum Yardım

Arkadaşlar modemim ''Ttnet-TP-LİNK'' bana yardımcı Olur musunuz lütfen
  7. By.MeteMiné

Minecraft Swsi Enemy Craft

graphicccraftgraphicccraftgraphicccraftgraphicccraftgraphicccraftgraphicccraftgraphicccraftgraphicccraftgraphicccraftgraphicccraftgraphicccraftgraphicccraftgraphicccraftgraphicccraftgraphicccraftgraphicccraftgraphicccraftgraphicccraftgraphicccraftgraphicccraftgraphicccraftgraphicccraftgraphicccra...